Skocz do zawartości


Zdjęcie

System Windows nie pozwala zainstalować aplikacji, wykrywa że jest już nowsza wersja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 adminadmin

adminadmin

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 02 2023 - 11:00

Dzień dobry

Próbowałem zaktualizować program obsługujący Token z certyfikatem służący do logowania się do domeny i komputera SafeNet Authentication Client, instalacja nie powiodła się , teraz przy każdej próbie instalacji otrzymuje komunikat że system wykrył nowszą wersje programu zainstalowaną w systemie.

Rejestr systemu zapewne przechowuje informacje o zainstalowanych wersjach programów, tylko gdzie ich szukać, aplikacja są odinstalowana, nie ma jej w „programy i funkcje”, katalogu instalacyjnym ani w program data.

 

 


Załączone miniatury

  • SafeNet.jpg

  • 0

#2 michalowska887

michalowska887

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 10 04 2024 - 09:30

rawdopodobnie problem leży w niepoprawnym czyszczeniu pozostałości po poprzedniej instalacji programu SafeNet Authentication Client. Możesz spróbować przeprowadzić ręczne czyszczenie pozostałości po programie, aby móc zainstalować nową wersję. Sprawdź, czy istnieją jakiekolwiek pozostałości po programie w katalogach systemowych, takich jak "C:\Program Files" lub "C:\Program Files (x86)". Jeśli znajdziesz jakiekolwiek foldery związane z SafeNet Authentication Client, usuń je. Co do systemu Windows opisano też w jednym z artykułów https://warszawa24.pl/  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych