Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowanie komputerem za pomocą wirtualnego Touchpada i klawiatury na iPhone/iPod touch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 EmotiCon

EmotiCon

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 28 02 2010 - 15:05

Sterowanie komputerem za pomocą wirtualnego Touchpada i klawiatury na iPhone/iPod touch
Dołączona grafika


Nie dawno zobaczyłem w AppStore ciekawą aplikacje, która służy do zmienienia iPhone'a w touchpad. Przez chwilę miałem problem z jej uruchomieniem - nie wiedziałem jak. Aplikacja działa z Windowsem i Mac OS.

1. Na początku trzeba pobrać aplikację z AppStore i oczywiście zsynchronizować urządzenie. Program nazywa się "Touch Mouse" i jego autorem jest Logitech.
2. Aplikację na komputer pobierzesz stąd: http://www.logitech.com/index.cfm/494/6367&cl=US,EN?section=downloads .
3. Zainstaluj ją.
4. Wyszukaj ją w Menu Start(Windows) lub w Programach(Mac OS).
5. Gdy ją uruchomisz zobaczysz ikonkę na pasku

Dołączona grafika
Dołączona grafika

6. Teraz musisz odpalić wifi. W to nie będę się zagłębiał... iPhone/iPod i komputer muszą być połączone z tą samą siecią.
7. Wreszcie możesz odpalić aplikację na iPhone. Pojawi się ekran wyboru komputera. Wybierzesz oczywiście swój.

Dołączona grafika

8. Pojawi się właściwy touchpad. Klikając w lewym dolnym rogu przełączasz się na klawiaturę. Następny przycisk to zerwanie połączenia, a ostatni to ustawienia. Możesz się przełączyć na tryb ladnscape obracając urządzenie.

Dołączona grafika

9. Aby wyłączyć program(na komputerze) kliknij na ikonkę, a później na "Stop server and exit".

Dołączona grafika



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: sterowanie komputerem



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych