Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzedam Klawiaturę Razer Deathstalker Ultimate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Marucins

Marucins

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 09 2016 - 18:53

Witam wszystkim
 
Do sprzedania mam futurystyczną gamingową klawiaturę firmy Razer Deathstalker Ultimate


razer_deathstalker_ultimate_gallery_5a.p

Klawiatura kupiłem niemal rok temu w sklepie proline.pl (2015-07-20) - czyli nie jakiś szrot, z którym człowiek użera się jeśli coś się stanie ze sprzętem.
 

Klawiatura w 100% sprawna! Kompletne opakowanie. Klawiatura jest oczywiście na gwarancji.
 


Klawiatura jest używana - poniżej przedstawiam ślady użytkowania:
https://s3.postimg.org/9zbtyhygz/IMG_4976.jpg
https://s3.postimg.org/s3euj4w5f/IMG_4977.jpg
https://s3.postimg.org/shg6iqg8z/IMG_4978.jpg
/wykorzystywałem ją przeważnie do postprocesingu + sporadycznie giercowanie.
Dlatego nosi ślady użytkowania pod panelem dotykowym gdzie miałem włączony widget Adobe Premier Pro,...

 
 
Myślę że po cena... 400 zł + koszt transportu będzie satysfakcjonująca.

 
Odkryj nowy poziom interakcji i kontroli w grze dzięki klawiaturze do gier Razer DeathStalker Ultimate, zaprojektowanej z użyciem nagradzanego Switchblade User Interface firmy Razer. Posiada dziesięć dopasowywalnych klawiszy pozwalających na konfigurację niezliczonej liczby skrótów, makr, umiejętności i czarów z dowolnej gry. Dzięki konfigurowalnym ikonom dopasowanym do Twojego spersonalizowanego układu klawiatury zapewniasz sobie najbardziej wciągające doświadczenie, jakie może zagwarantować klawiatura.
 
Panel wyświetlacza LCD w interfejsie Switchblade posiada dwa tryby. Pierwszy to kolorowy, żywy wyświetlacz, pozwalający na wyświetlanie informacji z gry i pozwala na korzystanie z przeglądarki internetowej lub odtwarzacza multimediów bez opuszczania gry. Alternatywnie możesz go wykorzystać jako dodatkową mysz, obsługiwaną intuicyjnymi gestami. Dzięki Interfejsowi Użytkownika Switchblade, wszystko, czego potrzebujesz by zwyciężać masz dosłownie w zasięgu palców. Bez wymówek.
 
Technologia anti-ghosting pozwala na naciskanie do dziesięciu klawiszy na w pełni programowalnej, podświetlonej od dołu klawiaturze. Oznacza to, że wszystkie dziesiąci palców może wydawać polecenia w grze, a każda z dziesięciu komend zostanie przez nią zarejestrowana. Zamiast użyć dwóch ataków do zniszczenia przeciwnika, użyj dziesięciu.
 
Automatycznie zapisz wszystkie swoje ustawienia na Synapse 2.0, w naszym systemie chmury i synchronizuj je z jednym kontem niezależnie od tego, gdzie jesteś. Śledź swoją zwierzynę i ześlij na nią zniszczenie za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi dzięki Razer DeathStalker Ultimate.

Atuty:
Interfejs Użytkownika Switchblade
Nagradzany, należący do Razer Interfejs Użytkownika Switchblade oddaje w Twoje ręce więcej kontroli za pomocą dziesięciu dostosowywalnych klawiszy i panelu LCD. Przypisz nieskończoną liczbę komend, makr, umiejętności, czarów i innych komend to dziesięciu klawiszy, które zmieniają się dynamicznie, by dopasować się do sytuacji w grze. Panel LCD spełnia funkcję osobnego ekranu, który wyświetla informację w grze lub widżety aplikacji w pełnych, żywych kolorach, pozwalając na zachowanie przewagi nad przeciwnikami; może też pełnić funkcję drugiej myszy, sterowanej nowymi gestami.
 
Użycie 10 klawiszy w trybie gry
Naciskaj tyle klawiszy ile masz palców, a wszystkie będą rejestrowane dokładnie i szybko w grze. Dzięki technologii anti-ghosting klawiatury Razer DeathStalker Ultimate możesz zesłać przytłaczające siły zniszczenia na swoich przeciwników, by mieć pewność, że każda wydana komenda zostanie perfekcyjnie zarejestrowana i wykonana.
 
Razer Synapse 2.0
Razer Synapse 2.0 to przełomowe, i unikalne dla oprogramowanie, które pełni rolę mózgu klawiatury Razer DeathStalker, automatycznie synchronizując klawiaturę do gier z serwerem chmurą by pobrać aktualizacje sterowników i firmware i zapisać Twoje spersonalizowane ustawienia. Synchronizuj swoje spersonalizowane ustawienia i makra automatycznie  za pomocą wbudowanego konfiguratora, pozwalając na personalizację wszystkich produktów Razer dzięki jednemu logowaniu.

 
 
Specyfikacja:

  • Dotykowy ekran 4.05” zdolny odtwarzać widżety
  • Track pad z obsługą gestów
  • 10 dynamicznie wyświetlanych klawiszy
  • Klawisze w stylu chiclet
  • Klawisze podświetlane w trzech kolorach
  • Ultrapolling 1000HzW pełni programowalne klawisze z natychmiastowym zapisem makr
  • Oprogramowanie Razer Synapse 2.0
  • Dedykowany tryb gry
  • 5 dodatkowych klawiszy pod makra
  • Technologia anti-ghosting pozwalająca na jednoczesne naciśnięcie do 10 klawiszy
  • Przewód w osłonce z plecionych włókien
  • Zamocowany na stałe podpórek pod nadgarstki

Jeden z widgetów firmy trzeciej - AIDA64 (ekran p[rzez cały czas użytkowania ma przyklejoną folię ochronną)


IMG_4979.jpg


 
PS Nie przelewa się w domu...? Zawsze byłem otwartym człowiekiem, więc możemy dogadać się co do ostatecznej ceny ;)
 

Aby pokazać że jestem wiarygodną osobą, zamieściłem ofertę na Allegro, a nie jakiś szemrany typ spod ciemnej gwiazdy.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Razer. Deathstalker Ultimate klawiatura



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych