Skocz do zawartości


Zdjęcie

Simlock z Sony Ericssonów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 FrostLight

FrostLight

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 10 2008 - 16:34

ehe :D

zainstalowałem sobie stąd:
http://www.dreambox.hk/downloads.php
dreamboxa.

tylko jakoś za łatwo to wszystko poszło. Program działa u mnie na kompie, nic za niego nie płaciłem ;)
too good to be truth.
Jak to działa, jak sciągnąć sima tym programem? Komu i kiedy będę musiał zapłacić (oprócz serwisowi/komisowi gsm, jak mi się nie uda, bo to oczywiste :) )

Walczę by zbić koszty przy w910i. Wziąłem go od Ery i sprezentowałem mojej Małej, sam zaś korzystam z mojego starego foniaka.
Te sprzęty "pod kartę sim" z allegro wydają się być jakieś podejrzane. Cuda na kiju, za 20-30 złotych nie ma simlocka, tylko jest simlock. Too good to be truth po raz drugi.
Na allegro niejeden szmelc można kupić. A później się denerwować na samego siebie że się szit kupiło.
Szperam po forach w celu znalezienia dobrej rady. Ale widzę że nie bardzo.
W komisie za zdjęcie chcą 100 i o to toczy się gra.

Więc zapytuję po raz wtóry:
1. Czy da się takim deramboxem sciągniętym z powyższego adresu coś zrobić, czy zaraz będę musiał jeszcze coś gdzieś wysłąć, za coś zapłacić i pupa zbita ;)
2. Czy te wynalazki z allegro do oszukiwania Simu rzeczywiście działają? Czy rzeczywiście na wszystkich modelach? To jakieś podejrzane. Telefony o różnej architekturze i zabezpieczeniach, łykają jakiś jeden dziwny patent.

Dzięki jeśli ktokolwiek się ustosunkuje. W najgorszym wypadku wyskoczy się z tej dodatkowej stówki i quatit... ;)

  • 0

#22 SpecGSM

SpecGSM

    user

  • 404 postów

Napisano 06 10 2008 - 19:09

DremBoxa możesz sobie zainstalować i odpalić ale bez boxa (dream boxa) nie uzyskasz komunikacji miedzy telefonem a kompem, oraz nie bedziesz miał sygnałów testpointowych, więc program bez boxa jest bezuzyteczny. Nawet gdybyś kupił za 1000 pln dream boxa to bez dobrego mikroskopu i doświadczenia byś nie zrobił TP na kości flasha.

  • 0

#23 Bubuś

Bubuś

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 10 2008 - 15:20

Mam pytanko... kupiłam SE z ery na abonament i karta powędrowała do innego tel... a ten SE ma simlocka i chce za darmo go ściągnąć żeby mi orange weszło.... za to chcą 150 zł... Prosze o pomoc ;) ;*
  • 0

#24 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 21 10 2008 - 09:18

a może najpierw napisz jaki to fon, sądząc po cenie to pewnie W200 lub K850
  • 0

#25 Bubuś

Bubuś

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 10 2008 - 11:06

jest to K550i
  • 0

#26 donski

donski

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 01 2009 - 14:48

jest to K550i

Tez mam K550i i chce sciagnac blokade :P
Do komisu nie ide bo tam sie czeka dniami jak nie tygodniami
  • 0

#27 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 06 01 2009 - 11:15

jeżeli nie jest to CID53 to możecie zdjąć smoka patchem , opis jest na forum wystarczy poszukać , a jak ma ktoś problem to w mojej sygnaturze jest temat podpięty .
to ten pisany duża czcionką.
Bubuś nie wiem gdzie ty byłeś zdjąć tego simlocka , ale na pewno nie kosztuje 150 lecz 50 max., nawet jak masz CID53.
donskiTygodniami ? góra jeden dzień , a nawet jest to kwestią godziny w porządnym serwisie GSM.
  • 0

#28 tina1515

tina1515

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 01 2009 - 17:06

Możecie podać sposób jak ściągnąć SimLocka z Sony Ericsson k800.??

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych