Skocz do zawartości

Zdjęcie

Senior Tester - praca w Europie Zachodniej

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 interkadra

interkadra

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 12 03 2010 - 10:56

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Senior Tester

Numer referencyjny: ST/GZ/PEZ
Lokalizacja: Europa Zachodnia (Francja, Niemcy, Belgia, Holandia)

Obowiązki:

* wykonanie testów, konsultacje w zakresie testów jak również wsparcie merytoryczne w poniższych zakresach :
* stworzenie planów testowych i test case’ów
* wykonanie planów testowych i test case’ów
* zaprojektowanie testów automatycznych (np. regresja)
* zarządzanie zespołami testowymi (planowanie, raportowanie, mierzenie postępu testów)
* analiza wyników testów
* raportowanie wyników testów
* przygotowanie i wdrożenie testowanych rozwiązań
* monitorowanie wdrożonego rozwiązania i dalsze usprawnianie

Wymagania:

* bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
* wykształcenie wyższe (informatyka lub inne kierunki techniczne )
* gotowość do wyjazdów służbowych (6-12 miesięcy) do krajów Europy zachodniej – Francja, Niemcy, Belgia, Holandia
* 5-letnie doświadczenie z zakresu programowania
* 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania
* doświadczenie w zarządzaniu zespołem testowym

Mile widziane:
* znajomość istniejących narzędzi testowych
* posiadanie jednego z certyfikatów : (T-MAP Professional Advanced, PRINCE 2 (Foundation Level) lub równoznaczny, ISEB)
* znajomość procesów biznesowych w sektorze usług (szczególnie energetyka)

Wybranym kandydatom oferujemy:

* zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenia lub kontrakt
* czas pracy od 6 do 12 m-cy z możliwością przedłużenia
* firma pokrywa częściowo koszt przelotu i zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim i angielskim na podany adres mailowy z dopisanym w tytule wiadomości nr ref. stanowiska: "ST/GZ/PEZ".

Kontakt:
InterKadra Sp. z o.o.
12 290 44 52
rekrutacja@interkadra.pl

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych