Skocz do zawartości


Qauke

Rejestracja: 19 mar 2011
OFFLINE Ostatnio: 01 11 2017 22:25
****-

#242439 Nie można wczytać żadnej strony - Opera

Napisane przez Qauke w 09 12 2011 - 17:23

Do poprawnego działania (większości) stron wystarczą porty 80 i 443. 135 tak w wielkim skrócie to część otoczenia sieciowego i nie ma tu nic do rzeczy.
Skoro nie działają tylko strony, to sprawdź na początek dwie rzeczy: czy strona wczyta się, jeśli wpiszesz sam adres IP ? Przykład [69.12.216.209/plikens/223xtvve4_Clipboard01.png]
- prawdopodobnie zadziała, bo bez DNSów nie śmigałaby też poczta.
Druga sprawa - zobacz czy nie masz czasami w ustawieniach przeglądarki/przeglądarek jakiegoś niedziałającego proxy. Niekoniecznie musiało się tam znaleźć za twoją wiedzą Jeśli nic nie wypatrzysz, zarzuć też na forum log hijacka
Powodzenia :(

jeśli pomogłem proszę o + :)
  • 1


#241719 Asus 580 GTX Direct CU II - problem

Napisane przez Qauke w 24 11 2011 - 22:13

właśnie parę min temu indentycznie myślałem :( bardzo możliwe ze podłączył to przez hdmi. i jestem teraz pewny na 100% że to wina karty graficznej

polecam wymianę .bo wina tu jest po stronie rdzenia karty graficznej , jak masz ją na gwarancji to ją wysyłaj .


hmm..
  • 1


#241711 Asus 580 GTX Direct CU II - problem

Napisane przez Qauke w 24 11 2011 - 21:46

Można spróbować następujących rozwiązań.
1. Odkurz dokładnie komputer wewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem karty graficznej.
2. Wyjmij i włóż z powrotem kartę graficzną.
3. Przeinstaluj sterowniki do karty graf.

jeśli to nie pomoże,to nie mam więcej pomysłów

wydaje mi się ze pierwszy podpunkt powinien pomoc . może to też jest wina zbyt wysokich temp na CPU itd

wklej raport z everesta i zobaczymy co się tam dzieje
  • 1


#241708 Asus 580 GTX Direct CU II - problem

Napisane przez Qauke w 24 11 2011 - 20:29

być może jest to wina pamięć karty graficznej
  • 1


#241692 Asus 580 GTX Direct CU II - problem

Napisane przez Qauke w 24 11 2011 - 17:41

zdecydowanie kabel DVI , już gdzieś o tym czytałem
  • 1


#240980 StackHash/Appcrash - błędy przy starcie

Napisane przez Qauke w 11 11 2011 - 16:44

Miałem kiedyś podobny problem explorer włączał się i po chwili wyłączał , w zasadzie nic nie można było przez to zrobić przez to.
Powodem był jakiś plik ściągnięty przeglądarką firefox na pulpit.

Wejdź w Menadżer zadań --> Zakładka Procesy --> Zakończ proces explorer.exe. Teraz usuń wszystkie ostatnio ściągnięte pliki z pulpitu, czyli Menadżer zadań -->
Zakładka Aplikacje --> Nowe zadanie --> Przeglądaj --> Komputer-->Dysk C-->Użytkownicy-->"Swój login"-->Pulpit-->Klikaj Prawym na pliki i usuń.nie usuwaj z prawego kliku, tylko zaznacz i del

jak klikasz prawym explorer przygotowuje ci całe menu z prawego kliku, a w nim są np. właściwości - jeśli to pliki multimedialne to za ich właściwości (wyświetlanie i zbieranie informacji) odpowiedzialna jest shmedia.dll - prawdopodobnie to ona jest odpowiedzialna za krach, nie explorer - żeby sprawdzić możesz ją odrejestrować i sprawdzić, czy explorer się wysypie - odrejestrowanie

regsvr32 /u shmedia.dll

do uruchom - zarejestrownie tak samo, tylko bez /u

powinno pomóc

lub poczytaj sobie o tym na tej stonie http://peb.pl/logi-do-sprawdzenia/668917-appcrash-w-prawie-wszystkich-aplikacjach-systemowych.html

powodzenia!
  • 1