Skocz do zawartości


Zdjęcie

Processor AMD Athlon 5400+ Przegrzanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NorbertK2

NorbertK2

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 05 2010 - 21:00

Witam od jakiegoś czasu podczas grania w mocne gry komp mi odcina zasilanie. Zacząłem więc szukać co jest przyczyną no i wyszło że procesor potrafi się rozgrzać do 70C tylko tyle zaobserwowałem a mogło być więcej, no i pierwsze co mi przyszło do głowy to zmiana pasty na radiatorze no więc i tak zrobiłem nałożona została na nowo odpaliłem kompa i włączyłem super pi oraz 2 programy do przetwarzania filmów no jakiś czas trzymał te 50C a potem zaczęło rosnąć do 60 wzwyż, pomyślałem że może coś jest z biosem bo kiedyś bawiłem się nim no i mogłem coś przestawić więc zaktualizowałem bios na najnowszy ale nic o nie dało zrobiłem te testy na nowo troche potrzymało 50 a potem wzrosło aż do 72 i przerwałem procesy bo mi kompa szkoda.

Proszę o pomoc co robić? jedyne co mi przychodzi do głowy to może coś z napięciami jest nie tak i to jest powód tego. Ale ja nie wiem jak je ustawić.

Radiator mam firmy Artic Colling przystosowany to mojego procka i tak działał już ponad rok i wszystko było dobrze temperatury po 50 C max a więc nie wiem co jest grane Sad

Z góry dziękuje i proszę o propozycje pomocy Smile

  • 0

#2 dark33b

dark33b

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 01 08 2010 - 18:21

No twoja temperatura jet niepokojąca . Przedmuchaj chłodzenie (najlepiej wszystkie podzespoły )
,a nie bawiłeś
sie czasem w podkręcanie jeśli tak zresetuj bios .Albo wymień chłodzenie procesora.
Dobrze chyba myślisz że morze to być coś z zasilaczem
nic mi poza tym nie przychodzi do głowy

Użytkownik dark33b edytował ten post 01 08 2010 - 18:24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych