Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy ortopedyczne z postawą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 donus22

donus22

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 07 2021 - 13:06

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mam problem z postawą i mam ogromne bóle w stopach. Wydaje mi się, że to może być ze sobą powiązane i może po prostu mam płaskostopie? Nie byłem u lekarza ale za dzieciaka pamiętam, że chyba miałem z tym problem.Rozglądam się w sieci bo chciałbym zamowić sobie jakieś dobre wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne  ale sam nie wiem na jaki rodzaj dokładnie się zdecydować... czy jesteście w stanie coś podpowiedzieć? 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 19 07 2021 - 08:55

Zarejestruj się do rodzinnego i wytłumacz mu problem. A ten niech wypisze skierowanie do ortopedy.



  • 0

#3 tomp22

tomp22

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 06 2022 - 12:26

na pewno wizyta u dobrego specjalisty się przyda, do tego rehabilitacja, masaże a może i odpowiednie obuwie. u mnie takie połączenie pomogło. a potem jak już się wszystko unormowało, zakupiłam sobie maty antyzmęczeniowe do pracy i domu, mam je rozłożone w miejscach gdzie spędzam sporo czasu na stojąco i naprawdę mi to pomaga. stopy tak nie odczuwają bólu i napięcia a przez to i wady postawy się nie pogłębiają bo nie szukam już pozycji żeby sobie ulżyć. koniecznie sobie zerknijcie na te maty www.techem-wycieraczki.com.pl/ 


  • 0

#4 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 02 10 2023 - 08:47

Najlepiej byłoby to skonsultować z ortopedą.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych