Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP Deskiet 2280


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 24 06 2015 - 23:19

Moje urządzenie wielofunkcyjne HP Deskiet 2280 do niedawna sprawowało się bez zarzutu. Jednak podczas kolejnego drukowania dokumentu, zobaczyłem, że drukarka drukuje ,, skokami '' tz. moment drukowania a potem długa przerwa, znów moment drukowania a potem znów przerwa i tak przez cały proces drukowania, który trwa bardzo, bardzo długo. I co ciekawe w tym wszystkich , że nie drukuje tekstu napisanego na wordzie. Strony testowe drukuje, tyle, że również ,,skokami ''. Wszystkie moje dotychczasowe działania mające na celu usunięcie problemu nie doprowadziły do usunięcia problemu. Może ktoś zetknął się z podobnym problemem na takiej drukarce i zna  sposób na jego usunięcie . Chętnie skorzystam  z uprzejmości  szanownych internautów. Pozdrawiam.



  • 0

#2 yasiu18

yasiu18

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 25 06 2015 - 05:05

Miło byłoby, gdybyś napisał swoje wszystkie dotychczasowe działania mające na celu usunięcie problemu. Wtedy będziemy sie zastanawiać co jeszcze można zrobić.
Przeinstaluj sterowniki, zrób reset drukarki, sprawdź poziom tuszu. Może zmieniłeś ustawienia wydruku (jakość, rodzaj papieru)...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • 0

#3 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 25 06 2015 - 13:22

To juz przerabiałem , dodatkowo obczyściłem jeszcze styki kartridży  i drukarki. Żadnych zmian w ustawieniach nie robiłem. Tusz jest, papier ten sam a stało mi się to z dnia na dzień. Wcześniej wszystko grało. Program HP Print and Scan Doktor również nie uzdrowił sytuacji, a wręcz przeciwnie ,wykazał, że wszystko jest ok.


  • 0

#4 letnik

letnik

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 13 08 2015 - 15:18

Po wyczerpaniu tuszu czarnego, zamontowałem nowy pojemnik oryginalny / nie żaden zamiennik / i drukarka chodzi jak zegarek. Przyczyna wydaje się bardzo prozaiczna, ale gdyby tak co jakiś czas miał zmieniać niezużyty pojemnik na nowy, to średni interes.Pozdrawiam.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych