Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z sterownikami (Instalacją)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DinerOxygen

DinerOxygen

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 03 06 2016 - 17:37

Witam mam kartę dźwiękową (dłuuga historia) używana i w serwisie doszli do wniosku żę działa (byłem przy tym) zainstalowali sterowniki z windowsa i gitara działała ale u sb w domu windows(gdy daje aktualizuj) nie znajduje online żednych sterowników,( Jak skonczyli w serwisie wyświetlił im się komunikat z nazwą podoną na zdjęciu,, że "XXX" został pomyślnie zainstalowany).

 

assssss kick.png

 

.. poszukałem w necie (menedżer urządzeń) żę id itp, to (zdj)

 

kontorler.png

 

Niby jakieś znalazłem (poszukałem poradników jak zainstalować) ale nie ma w nim pliku .inf  i nie wykrywa ich w wyszukiwania sterownikó z dysku!

Proszę o szybką pomoc  w zainstalowniu sterowników gdyż ta karta jest mi BARDZO potrzebna!!

 

 

 



Użytkownik DinerOxygen edytował ten post 03 06 2016 - 17:43

  • 0

#2 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 04 06 2016 - 01:26

to jest chyba jakiś stary creative, z nimi są problemy na windowsach wyższych niż xp. testowali go na xp czy wyżej?

 

https://github.com/kxproject/kX-Audio-driver-binaries

możesz tych spróbować, kiedyś odpaliłem z nimi starego sound blastera na win7



  • 0

#3 DinerOxygen

DinerOxygen

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 04 06 2016 - 09:36

W serwisie (taki malutki , jedyny sklep komputerowy w mieście) i na Win7 i działało (chyba bym odróżnił 7 od XP ) Pisało że znalazło sterowniki/pobiera/instaluje/gotowe!

A to co podałeś to niezabardzo ..

Ja mam jakieś sterowniki pobrałem z stronki z nawet taką samą nazwą sterownika co wyświetliła się potym jak w sersisie zainstalowali ale nie ma tam pliku .ini żeby wgrać przez windowsa sterownika ani setup itp



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych