Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z połączeniem internetowym w Niemczech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szakipus

szakipus

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 28 01 2013 - 16:05

Witam. Mój tato kupił modem (taki mały do USB) z internetem w plusie. Jednak nie da się używać tego internetu w Niemczech, ponieważ opłaty za roaming są wysokie. Dlatego kupił kartę sim w niemieckiej sieci e-plus (podobne nazwy) i wsadził ją do modemu z plusa. Jednak, gdy próbuje się połączyć z niemiecką siecią to aplikacja plusa blokuje sieć niemiecką.

Gdy tato będzie miał przerwę (jedzie ciężarówką teraz), odinstalujemy tę aplikację polskiego plusa. I teraz mam do Was pytanie. Jak zrobić, by komputer wyszukiwał i łączył się z sieciami niemieckimi? Dalej będzie używany modem od polskiego plusa, ale nie będzie aplikacji.

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 28 01 2013 - 18:18

Bez aplikacji się nie połączysz, a niby jakim cudem? nie wiem jak to wygląda w aplikacji plusa ale wytłumacze co trzeba zrobić z aplikacji T-mobile.
Włącz program -> narzędzia -> opcję -> zarządzanie profilami -> nazwa profilu -> wybierasz profil z listy e-plus (jeżeli dostępna) -> ustaw domyślnie -> OK. Pamiętaj żeby karta e-plusa była włożona do modemu, i podłączona pod komputer.

  • 0

#3 szakipus

szakipus

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 28 01 2013 - 19:21

Ok, w takim razie, dziękuję. :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: modem niemcy internet



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych