Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z obróbką filmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 root5

root5

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 28 04 2011 - 08:19

Witam!
Mam taki problem ni jak go nie potrafie rozwiązać.
Posiadam Windows 7 a takze komputer z windowsem XP, zainstalowałem na 7 windows movie maker,mam taką małą filmoteke i chciałem zrobić sobie filmik z najlepszych filmów jakie mam(nagrywane kamera cyfrową), takie swoiste HL,no i przystąpiłem do dzieła,szło mi bardzo dobrze,cieszyłem się bo muzyka fajnie spasowała i filmiki były cool po czym zapisałem film no i w tym momencie myślałem że qurwicy dostnę a to dlatego że podzielone filmiki które poprzeklejałem i połączyłem w całość ścinały się jak cholera. Co to się dzieje,czemu to się tak ścina na początku i nie można zrobił płynnego filmu z urywek? Przecież o to własnie chodzi żeby poprzeklejać sobie te najlepsze momenty i zrobić fajny filmik który jest płynny,więc co jest grane,ten movie maker to taki szajs?

Ponadto żaden inny program który byłby w miare prosty nie działa na moim komputerze,nie moge ich nawet ściągnąć więc jak ktoś ma jakis dobry łatwy w obsłudze programik do tego typu rzeczy,nie trzeba żadnej machiny do poprawy jakości i cholera wie jakich efektów specjalnych,potrzebuje coś funkcjonalnego,jeśli ktoś się z czymś takim spotkał byłbym bardzo zobowiązany jakby podzielił się aktualnym linkiem do tego programiku.
No i żeby oczywiście działał na windows 7

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Windows Movie Maker



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych