Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z modyfikacją duże i małe litery w adresie strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 C47

C47

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 08 10 2015 - 13:34

Witam,

 

Na wstępie chciałbym prosić o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu (byle nie kosz :P) jeśli napisałem go w złym dziale.

 

 

Mam problem z tą modyfikacją: /Duze-i-male-litery-w-adresach-url-forum-IPB-t53130/  na IPB w wersji 3.4.8 / Modyfikacja działała poprawnie na starej wersji, tj 3.4.7 ale na najnowszej niestety nie chce współpracować, do rzeczy:

Niestety ale po zainstalowaniu tejże modyfikacji nie można wejść do niektórych tematów i działów na moim forum z przeglądarki FireFox ponieważ zwraca ona błąd przekierowania  Bez tytułu 6 - Błąd FireFox.png .

 

Pisałem na PW do Administratora ale mam wrażenie, że uważa On iż nie umiem tej modyfikacji po prostu zainstalować gdyż próbuję go przekonać, że sprawdzałem instalację parokrotnie oraz instalowałem modyfikację na czystym skrypcie a efekt był taki sami. Na prawdę znam się na instalacji i edycji IPB (w wystarczającym dla mnie stopniu) i nie jest to kwestia mojej błędnej instalacji Państwa modyfikacji.

 

Modyfikacja jest bardzo fajna i przejrzysta dlatego też będę wdzięczny jeśli rozwiążą Państwo mój problem opisany wyżej.

 

 

Pozdrawiam :)



  • 0

#2 C47

C47

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 09 10 2015 - 10:37

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta bo chciałem dodać informację, że tutaj ktoś miał dokładnie ten sam problem.



  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 13 10 2015 - 10:26

Pisałem Ci kilkakrotnie, że coś robisz źle.. nie wiem co, zgłoś się do mnie po usługę, albo przeprowadź wszystkie zmiany uważnie i od nowa..


  • 0

#4 C47

C47

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 13 10 2015 - 11:30

Ja Ci też pisałem kilkukrotnie, że po kilka razy sprawdzałem i za każdym razem był ten sam efekt. Poza tym ciekawe, że nie działa tylko na jednej przeglądarce (i to jeszcze dennej na szczęście).

Jak już wspomniałem w pierwszym poście - na wersji 3.4.7 działa ten mod poprawnie więc co, na tamtej wersji umiem wykonać instrukcję a na numer wyższej już nie? Ciekawe, nawet bardzo.

 

Taka usługa rozumiem, że nie za darmo? Zresztą, już kiedyś pytałem Cię na GG ile kosztuje usługa audytu forum i mi do tej pory nie odpisałeś.


  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 16 10 2015 - 04:44

Napisz jeszcze raz, wystarczy że zrestartuję komputer, a aktywne rozmowy znikają.


  • 0

#6 C47

C47

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 14 11 2015 - 13:36

Zainstalowałem jeszcze raz całe forum i wgrałem tylko tą modyfikację - ten sam efekt, w niektórych miejscach na FireFoxie wywala błąd.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych