Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z IE i Opera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Moonchild

Moonchild

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 01 2008 - 19:50

Witam
Mam problem z IE i Opera, mianowicie od kilku dni nie otwierają sie w tych przeglądarkach strony internetowe. Mam połączenie z internetem, działa mi Firefox, GG i wszystkie inne programy. Jedynie w tych dwóch przeglądarkach jakby nie było połączenia. Proszę o pomoc.

  • 0

#2 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 21 01 2008 - 19:53

zainstaluj mozille pobierz z tąd

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1875&t=17

możesz mieć za bardzo podkreconego firewall'a ;> ale nie jestem pewien ;>

  • 0

#3 Moonchild

Moonchild

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 01 2008 - 20:00

zainstaluj mozille pobierz z tąd

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1875&t=17

możesz mieć za bardzo podkreconego firewall'a ;> ale nie jestem pewien ;>


Ale Firefox mi działa, problem jest z Opera i IE. To raczej nie wina firewalla bo wyłączam i ten systemowy i ten z antywira (Nortona) i nic to nie pomaga...
  • 0

#4 Marcin5214

Marcin5214

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 21 01 2008 - 20:14

Pobrałeś Operę z "dobrego" źródła ? Zainstaluj od nowa programy, może to pomoże. Jeżeli Internet Explorer nie działa, to spróbuj w ustawieniach programu. Internet Explorer wchodzi w skład pakietu Windows Vista, więc musi teoretycznie działać. Kto dostarcza Ci internet ?
Może to winna dostawcy.
  • 0

#5 Moonchild

Moonchild

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 21 01 2008 - 20:35

Pobrałeś Operę z "dobrego" źródła ? Zainstaluj od nowa programy, może to pomoże. Jeżeli Internet Explorer nie działa, to spróbuj w ustawieniach programu. Internet Explorer wchodzi w skład pakietu Windows Vista, więc musi teoretycznie działać. Kto dostarcza Ci internet ?
Może to winna dostawcy.

Internet dostarcza mi uczelnia - mieszkam w akademiku ;> Nikt wokół nie ma problemu ani z IE, ani z Operą, więc to raczej nie wina dostawcy. Operę pobrałem z googli, teraz jeszcze raz zainstalowałem z innego źródła, ale nic to nie pomogło. Gdzieś czytałem, że to może być wina pewnej aktualizacji, ale patrzyłem i ja jej nie mam, nie mam też żadnej innej aktualizacji, która by była zainstalowana ostatnimi dniami... hmmm :/
  • 0

#6 Marcin5214

Marcin5214

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 21 01 2008 - 23:16

Hmm...nie chce powiedzieć, że nie potrafię Ci pomóc ;> Tak nawiasem mówiąc z jakiego systemu korzystasz ? Może nie masz SP2 ?
  • 0

#7 Moonchild

Moonchild

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 22 01 2008 - 02:17

Hmm...nie chce powiedzieć, że nie potrafię Ci pomóc ;) Tak nawiasem mówiąc z jakiego systemu korzystasz ? Może nie masz SP2 ?

Hmm... Przecież to temat o Viscie ;) więc to chyba oczywiste z jakiego...
  • 0

#8 Marcin5214

Marcin5214

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 22 01 2008 - 19:11

Nie skomentuje tego... ;) Już chyba prawie każdy mam problemy z Vista (nawet jak jej nie ma) Ja się przyłączam do motta mojego nauczyciela od informatyki "Vista wio" ;)
  • 0

#9 Piotr87_1987

Piotr87_1987

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 23 01 2008 - 00:11

spróbuj wyczyścić rejest systemu jakimś programem
sprawdź czy zapora nie blokuje tych przegladarek
wyczyść prywatne dane z przegladarek może pomoże..... ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Opera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych