Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Avast ma problem z Zona Alarm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 31 10 2008 - 22:43

Cześć mam następujący problem. Zaktualizowałem zone alarm do nowszej wersji i po ponownym uruchomieniu kompa avast wyświetlił mi komunikat, że ma problem z Zone alarm. Musiałem wybrac czy sie zgadzam na używnia zapory w serwerze proxy czy jakoś tak??:sweat: czy nacinąć "nie" ale w nawiasie było napisane, że "nie" moge nacisąć tylk wtedy kiedy nie ma z ZA problemu.

No i nadusiłem tak jak zalecali, co teraz mam robić narazie nic sie nie dzieje.

Poprzednio tez miałem zone alarm chyba wersje 7.0.337 i było wszystko w porządku, a teraz postanowiłem go zaktualizowac jak ZA radziło, a avast ma problemy


Błagam pomóżcie :D

Jak możecie to napiszcie waszym zdaniem najlepsze zestawy darmowego antywirusa z firewallem, które się nie gryzą

Z góry dzięki

  • 0

#2 karolkuich

karolkuich

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 31 10 2008 - 23:38

Trudno zgadnąć, co ma winę, czy Avast, czy Zone Alarm, ale Avast ostatnio odwala dziwne numery, więc możliwe i ż to jego sprawka. (oczywiście może być odwrotnie).

Jak możecie to napiszcie waszym zdaniem najlepsze zestawy darmowego antywirusa z firewallem, które się nie gryzą


Bardzo proszę : http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=4199.0

  • 0

#3 Matex91

Matex91

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 01 11 2008 - 18:14

Jestem mile zaskoczony, że Comodo zrobił taki pakiet za darmo :sweat:

Moje pytanie do ciebie?????

Czy tego używasz ??? jak tak to czy cięzko go sie ustawia ???

z góry dzieki za fatyge, dobry z ciebie gościu :D

sorry, że się tak wypytuje ale niedługo zamierzam formata zrobić, bo istne cyrki mam w kompie. Chce żeby na ten świezy system wszystko było dobrze:)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: avast!



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych