Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca! (Wrocław) - programista PHP, MYSQL, Ajax, CCS

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Irmek

Irmek

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 04 2008 - 12:35

Dołączona grafika

W związku z dalszym rozwojem Portalu Biurowego NoweBiuro.pl działającego w branży szeroko pojętego funkcjonowania biura poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:
Stanowisko: Programista PHP
Nr ref.: 1/GS/www.forum.tweaks.pl/2008
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
? projektowanie nowych funkcjonalności portalu i modyfikowanie obecnych
? tworzenie dokumentacji technicznej
? tworzenie nowych aplikacji internetowych
? testowanie aplikacji
? dbanie o sprawność funkcjonowania portalu
? raportowanie postępów prac

Wymagania:
? zaawansowana znajomość PHP4 / PHP5
? bardzo dobra znajomość JavaScript / MySQL
? bardzo dobra znajomość HTML / CSS
? praktyczna umiejętność optymalizowania kodu pisanych aplikacji
? umiejętność pracy w zespole
? sumienność, dokładność, systematyczność

Mile widziana:
? znajomość technologii XML
? znajomość technologii AJAX

Oferujemy:
? partnerskie stosunki i miłą atmosferę
? pracę w młodym zespole
? atrakcyjny system wynagrodzenia
? udział w ciekawym i rozwojowym projekcie
? możliwość zatrudnienia studenta

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie prosimy przesłać na adres e-mail: gstepien@nowebiuro.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie.

Interesują nas ludzie z doświadczeniem w programowaniu stron internetowych.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych