Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Praca] [Warszawa] Programista JAVA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 CreativeCenter

CreativeCenter

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 02 2011 - 14:27

Creative Center, dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA JAVA

(miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:

• rozwijanie i pielęgnowanie kodu istniejących aplikacji firmy
wykonanych w technologiach Java i innych
• tworzenie nowych rozwiązań w architekturze klient – serwer
• tworzenie Web serwisów w oparciu o Axis 2 i Glassfish
• rozwijanie i tworzenie GUI

Wymagania:
• min. dwuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji Java 1.6
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o Oracle, MS SQL Server, PostgresSQL
• znajomość praktyk i konwencji Javowych (JavaBeans, struktura plików JAR, wykorzystanie anotacji)
• znajomości usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii (XML Schema, WSDL, JAXB, JAX-WS)
• znajomość zagadnien relacyjnych baz danych i języka SQL
• znajomość jednego z języków proceduralnych (PL/pgSQL, PL/SQL, T-SQL)
• umiejętności pisania aplikacji rozproszonych w architekturze klient-serwer
• znajomości i umiejętności stosowania programowania obiektowego: hermetyzacja, programowanie pod interfejsy, podstawowe wzorce projektowe
• znajomość Swing, Maven, Hibernate, Hudson
• bardzo dobrej znajomości narzędzi Eclipse lub NetBeans
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• atrakcyjny system motywowania pracowników
• bogaty pakiet socjalny
• pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole z wykorzystaniem różnorodnych technologii programistycznych
• pracę z nowoczesnymi technologiami mobilnymi

Aby wziąć udział w rekrutacji, zapraszam do przesłania CV na adres rekrutacja@creativecenter.pl.

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych