Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł na wlasny biznes


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 14 06 2008 - 23:10

no linux to niezaciekawie, bawilem sie chwile ubuntu 7.10 i ogolnie systemik ok ale instalowanie jakichs sterow to tragedia ;)


E tam... w wersji 8.04 instalujesz tylko jeden sterownik - do karty graficznej (i tylko wtedy gdy chcesz korzystać z super efektów wizualnych) reszta sterów pięknie i ładnie się sama instaluje. Powiem więcej - nawet moje urządzenie wielofunkcjne hp które pod xp wymaga sterów z netu, pod ubuntu wystarczyło tylko włączyć i samo się ładnie wykryło ;-).

A z instalacją sterów pod gf8600gt na ubuntu miałem trochę problemów, ale googlowałem w sieci i wszystko udało się zrobić.
Ubuntu jest najlepszym rozwiązaniem, bo stosunkowo wiele osób z niego korzysta, więc jest trochę pomocy i porad dla tego systemu w sieci.

ufff... trochę zaofftopowałem - sorka :)

  • 0

#22 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 15 06 2008 - 09:46

ja mialem troche problemow na lapku z wifi ale po 2-3h walki udalo mi sie jakos rozwiazac ten problem ;), czyli ubuntu i open office i wydatki na programy do biznesu sa prawie zadne?? chyba ze open offica nie moza uzywac do takich zastosowan?

  • 0

#23 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 15 06 2008 - 20:41

open offica nie moza uzywac do takich zastosowan?


Można używać spokojnie ;-)
  • 0

#24 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 15 06 2008 - 21:47

Ale Panowie zeszliście z tematu całkowicie. Wracamy do tematu...
  • 0

#25 jakku

jakku

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 06 2008 - 16:17

Bar- restauracja RASPUTIN w centrum angielskiej metropolii. Kelnerki rosjanki nie mowiace zbytnio po angielsku.Wysoka klasa wystroju. Wyobrazcie sobie anglika zamawiajacego pint of lager .. czyli piwo a tu piekna 50-tka wodki przychodzi na tacy ktora trzyma pol naga piekna rosjanka :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych