Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie drużyny w Europejskich Pucharach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 28 03 2008 - 14:11

W tym temacie dyskutujemy na temat Polskich ekip w Europejskich Pucharach.

Co myślicie o poziomie, jaki reprezentują drużyny piłkarskie z naszego kraju ?
Czy mają szanse w europejskich pucharach ?

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 29 03 2008 - 12:31

Czy mają szanse w europejskich pucharach ?

Nie.

  • 0

#3 Arjen

Arjen

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 12 06 2008 - 23:48

Sporo zalezy od rozstawień,ale tak ogólnie rzecz biorąc to na nic wielkiego nie mozna liczyc.Ja sie ciesze,że moja ulubiona druzyna-Lech Poznań,zagra w Pucharze UEFA.
  • 0

#4 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 01 07 2008 - 15:53

To pary polskich drużyn w eliminacjach :
Legia Warszawa (Polska) - FK Homel (Białoruś) - Powinni dać rade.
FK Khazar Lenkoran (Azerbejdżan) - Lech Poznań (Polska) Na pewno rozwalą Azerów.
Beitar Jerozolima (Izrael) - Wisła Kraków - Noo nie wiem.
  • 0

#5 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 01 07 2008 - 18:02

Nie byłbym taki pewien, czy Nasze Polskie drużyny dadzą radę nawet takim słabeuszom, bo już wielokrotnie zdażało się, że któraś Polska drużyna poległa z teoretycznie słabszym przeciwnikem.
Oczywiście z całego serca będę dopingował nasze zespoły (szczególnie Wisłę), bo chciałbym poczuć i zobaczyć, że Polacy w Europie mogą coś zagrać.
  • 0

#6 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 01 07 2008 - 18:06

Wieżę tylko w Wisłę i Legie Wisła się wzmacnia i Legia też, Lech niby też ale słabo.W III Rundzie LM będzie bardzo ciężko jak Wisła trafi na kogoś z mocnych drużyn.
  • 0

#7 Mironov

Mironov

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 01 07 2008 - 18:27

Krajowy ranking Uefa
22 Izrael
25 Polska
40 Białoruś
42 Azerbejdżan

Dla niezorientowanych - na 53 kraje :nuke:
Wypisałem miejsce w rankingu państw, z których pochodzą przeciwnicy polskich drużyn...w niedziele z pucharami pożegnała się Cracovia - rozbita przez białoruski Szachtior Soligorsk, dlatego z pewnymi obawami będę oglądał te mecze. Szkoda, że przez tyle lat zamiast piąć się w górę (jak np Rumunia, Czechy) to my spadamy.
  • 0

#8 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 03 07 2008 - 17:04

Wieżę tylko w Wisłę i Legie Wisła się wzmacnia i Legia też, Lech niby też ale słabo.W III Rundzie LM będzie bardzo ciężko jak Wisła trafi na kogoś z mocnych drużyn.



konrad18 - haha, ogarnij kolego :/ widzisz co napisałeś? Nie jestem kibicem Lecha bo mieszkam na pomorzu, ale jak widzę takie głupoty to nie da rady, żeby Ci nie uspokoić. Wisła i Legia się wzmacnia taa???( nie mam nic do tych klubów, kibicuję całej polskiej piłce, od Ekstraklasy do C-Klasy) tylko bądźmy obiektywni, piszesz chłopie, że Wisła i Legia się wzmacniają a Lech słabo to teraz czytaj: Wisła na razie "wzmocniła" się jednym zawodnikiem jest to jakiś Słowak z ligi czeskiej (chyba 27 lat), Legia, wypożyczyła z opcją pierwokupu Hiszpana Alberto Ortiz Moreno z klubu Espanyol Barcelona (23 lata) - chyba lepszy wybór niż Wisła, i teraz patrz co piszesz "Wieżę tylko w Wisłę i Legie Wisła się wzmacnia i Legia też". Teraz Lech: Kupili już Manuela Arboleda (28 lat), Sławomir Peszko (23 lata) grał w trzech sparingach jego bilans to: 3 bramki i 3 asysty. Robert Lewandowski (19 lat Dołączona grafika!) obecny król strzelców 2 ligi, w trzech sparingach 4 bramki.
Noo i co teraz "ekspercie" kto się bardziej wzmacnia? Heh, amatorszczyzna :/
  • 0

#9 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 03 07 2008 - 17:20

konrad18 - haha, ogarnij kolego :/ widzisz co napisałeś? Nie jestem kibicem Lecha bo mieszkam na pomorzu, ale jak widzę takie głupoty to nie da rady, żeby Ci nie uspokoić. Wisła i Legia się wzmacnia taa???( nie mam nic do tych klubów, kibicuję całej polskiej piłce, od Ekstraklasy do C-Klasy) tylko bądźmy obiektywni, piszesz chłopie, że Wisła i Legia się wzmacniają a Lech słabo to teraz czytaj: Wisła na razie "wzmocniła" się jednym zawodnikiem jest to jakiś Słowak z ligi czeskiej (chyba 27 lat), Legia, wypożyczyła z opcją pierwokupu Hiszpana Alberto Ortiz Moreno z klubu Espanyol Barcelona (23 lata) - chyba lepszy wybór niż Wisła, i teraz patrz co piszesz "Wieżę tylko w Wisłę i Legie Wisła się wzmacnia i Legia też". Teraz Lech: Kupili już Manuela Arboleda (28 lat), Sławomir Peszko (23 lata) grał w trzech sparingach jego bilans to: 3 bramki i 3 asysty. Robert Lewandowski (19 lat Dołączona grafika!) obecny król strzelców 2 ligi, w trzech sparingach 4 bramki.
Noo i co teraz "ekspercie" kto się bardziej wzmacnia? Heh, amatorszczyzna :/



trzeba wieżyć w pin** jeża było kiedys blisko ale Pao i Majdan zawalił może teraz szansa?Jeszcze trzeba dodać, że wisła jest zaintresowana Łukasiewiczem króty jest na obozie a Legia dzsiaj wypożczyła tam kogoś tam z Hiszpani.Czego nie ja chce jakiś Polski klub w UEFA czy LM
  • 0

#10 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 03 07 2008 - 20:00

konrad18 - przecież napisałem o tym Hiszpanie z Legii czyli: Alberto Ortiz Moreno. a co do Lecha to jeszcze kupili młodą gwiazdę z Bośni nazywa się Semir Stilić, "Stilić gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Jego ostatnim klubem był Zeljeznicar Sarajewo. Występował regularnie w młodzieżowej reprezentacji Bośni i Hercegowiny, wystąpił również dwa razy w seniorskiej kadrze." --- "Pozyskaniem zawodnika już od kilku miesięcy zainteresowane były takie kluby jak Arsenal Londyn czy Dinamo Zagrzeb. Wszystko wskazuje więc na to, że Lech będzie miał z tego chłopaka wiele pożytku."
  • 0

#11 Mateusz.G

Mateusz.G

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 30 07 2008 - 13:27

Dzisiaj Beitar Jerozolima vs Wisła Kraków. Jak oceniacie szanse polaków? W mojej opinii remis na wyjeździe będzie bardzo dobrym rozstrzygnięciem. W drużynie izraelskiej najbardziej obawiam sie Toto Tamuza [świetny talent w FM 08] :P

  • 0

#12 Saw

Saw

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 07 2008 - 13:59

Prawdę mówiąc, cienko widzę Wisłę. Oczywiście, chciałbym, aby Wisła awansowała, ale po tym co widziałem w ostatnich latach, mam pewne wątpliwości. Do tego ten rywal. Ekipa może nie jakaś super mocna, ale niestety na poziom polskiej piłki może okazać się wystarczająca. Biała Gwiazda straciła dodatkowo przed tym sezonem Dariusza Dudkę, zawodnika jak na polskie realia, bardzo dobrego. Do tego Adam Kokoszka, również niezły grajek.

Beitar ma w składzie kilku ciekawych zawodników, o których póki co nasze kluby mogą tylko pomarzyć. Ale kto wie, w futbolu wszystko jest możliwe. Mimo to więcej szans daję Beitarowi, a jeśli Wisła awansuje, to zadecyduje spotkanie na własnym terenie.

  • 0

#13 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 30 07 2008 - 14:00

Mateusz >> twój wątek usunąłem, bo był zbędnym dublem. :P

Oświećcie mnie która to runda? :P
  • 0

#14 Mateusz.G

Mateusz.G

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 30 07 2008 - 14:35

Mateusz >> twój wątek usunąłem, bo był zbędnym dublem. :P

Dzieki wielkie. Miałem ci wysyłać PM, żebyś to usunął :P THX.

Oświećcie mnie która to runda? :P

Druga runda. Transmisja od 19:55 na TVP2. Co do Wisły. Hmm, na awans szans raczej nie ma, Wisła zamiast szukać wzmocnień na LM sprzedała czołowego zawodnika.
  • 0

#15 Mironov

Mironov

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 30 07 2008 - 15:31

Co do Dudki - jakoś nigdy nie widziałem w nim nic szczególnego. Zawodnik grał brutalnie, łapał niepotrzebne kartki i w pamięci pozostanie mi mecz Wisły z Blackburn, gdzie zamiast wybijać piłkę, atakować piłkarza, on symulował faul i Wisła straciła 1 punkt...no i mecz z Niemcami na MŚ w 2006r. zmienił Żewłakowa i po jego błędzie straciliśmy bramkę. Jakoś nie mogę przypomnieć sobie jego heroicznych wyczynów na boisku...dużo biegał, fakt ale "czasem lepiej mądrze stać niż głupio biegać"
Kokoszka - kolejny przykład wody sodowej, nie wiem czy to on sam czy jakiś manager wymyślił te przenosiny, ale nie zdziwię sie jak będzie grzał ławę. W tym sezonie na pewno dostał by więcej szans gry a za rok byłby już podstawowym stoperem (za Clebera...
  • 0

#16 Saw

Saw

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 07 2008 - 16:07

Co do Dudki - jakoś nigdy nie widziałem w nim nic szczególnego.

Tylko, że w Polsce trudno znaleźć lepszych od niego na tą pozycję.


Zawodnik grał brutalnie, łapał niepotrzebne kartki

Taki typ zawodnika. Gra Sobolewskiego też nie zawsze mieści się w przepisach.

i w pamięci pozostanie mi mecz Wisły z Blackburn, gdzie zamiast wybijać piłkę, atakować piłkarza, on symulował faul i Wisła straciła 1 punkt...no i mecz z Niemcami na MŚ w 2006r. zmienił Żewłakowa i po jego błędzie straciliśmy bramkę.

Każdemu może się zdarzyć. Głowacki, Golański, Jop.
  • 0

#17 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 30 07 2008 - 17:29

Nie rozumiem tej polityki naszych zespołów. Sprzedawają zawodników np. za 1 mln, a szczypią się z kupnem zawodnika za 500 tys. Nie mają na prąd? :P

Hehe, i 1:0 :P
  • 0

#18 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 02 08 2008 - 14:56

To pary polskich drużyn w eliminacjach :
Legia Warszawa (Polska) - FK Homel (Białoruś) - Powinni dać rade.
FK Khazar Lenkoran (Azerbejdżan) - Lech Poznań (Polska) Na pewno rozwalą Azerów.
Beitar Jerozolima (Izrael) - Wisła Kraków - Noo nie wiem.


Legia powinna dać radę i dała, Lech miał rozwalić Azerów i rozwalił, miałem też słuszne obawy co do Wisły i po pierwszym meczu się sprawdza, dobry ze mnie typer, muszę w bukmacherkę się pobawić ^_^
  • 0

#19 adrkwi

adrkwi

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 04 08 2008 - 21:15

Wisła nie da rady :) Będzie kontynuować klęskę polskich drużyn w LM. Co do legi i lecha to jestem dobrej myśli. Szczególnie "kolejorz" gra piłkę szybko z polotem, czasem nie wychodzi ale jest ta iskierka w grze :)
  • 0

#20 cicinho

cicinho

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 06 08 2008 - 23:11

A jednak, Wisła vs. Barcelona :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych