Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co samca sutki ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 01 03 2006 - 21:58

wiele jest pytan bez odpowiedzi ale moze ktos z tego forum zna odpowiedz na to pytanie

Po co samca sutki ???

:shock: :shock: :shock: 8) :D

:twisted: :twisted: :twisted:

  • 0

#2 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 01 03 2006 - 22:01

Na wypadek, gdyby zmienił zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • 0

#3 matsui

matsui

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 03 2006 - 00:38

lol, a nie uczyli was tego że rozwój pułciowy człowieka zaczyna się od bazowego stadium kobiecego, otóż sutki powstaja jeszcze przed wpływem chormonów na płód, potem poprzez działanie testosterony na ciało płodu nabiera meskich rzeczy, ale to co z podstawy. Na rozwój kobiecych atutów wpływa estrogen. No cóż, musimy się do tego przyznać że jesteśmy jedynie ULEPSZONYM płodem o żeńskiej podstawie :D
  • 0

#4 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 02 03 2006 - 08:31

jak to mówią od zera do bohatera :D :D
  • 0

#5 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 02 03 2006 - 08:37

to jak z motylami , najpierw jakies larwy a potem na koncu dopiero wspaniałe motylki budzą sie do zycia :D
  • 0

#6 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:40

No cóż, musimy się do tego przyznać że jesteśmy jedynie ULEPSZONYM płodem o żeńskiej podstawie Wink


To "ulepszenie" polega na siusianiu na stojąco? A może chodzi o to:
1. Obniżony próg bólu, mężczyzna płacze nawet przy zadrapaniu a my "nieulepszone" musimy dać sobie radę z porodem...
2. Silnie uwarunkowana niechęć do utrzymania porządku w najbliższym otoczeniu.
3. Upośledzenie motywacyjne objawiające się przy każdej prośbie o wyniesienie śmieci, wymianę zarówki itd...
4. Bieganie do mamy z każdym problemem nawet po ślubie :D
5. Rozbiegane oczka na ulicy nawet gdy ma się SKARB w domu.
6. Rozwój umysłowy zatrzymany na poziomie 6-latka z niewielką modyfikacją pozwalającą na zapamiętanie i częściowe zrozumienie zasad drużynowych gier sportowych.
7. Potłuczone ego, gdy ONA potrafi sama naprawić sprzęt AGD.
8. ...
Mogłabym tak wymienać, ale co ja się będę wam narazać :D

najpierw jakies larwy a potem na koncu dopiero wspaniałe motylki budzą sie do zycia Very Happy


Motylki? Raczej ćmy co najwyżej zawisaki :D

Krótkie podsumowanie na koniec:

"Najbiedniejsze zwierzątko świata -facet! Bo ma ptaka bez skrzydeł, jajka bez skorupek, torbę bez uszu, piersi bez mleka i co najważniejsze 80 procent kobiet nie chce brać całego wieprza do domu z powodu 10 dag kiełbasy !!!!! "

Ale mi ulżyło... sami sobie na to zasłużyliście pisząc o "ulepszonych' modelach :P
  • 0

#7 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:46

brawo :mrgreen: podpisuje sie pod tym co napisała Kasia :D :D :mrgreen:

do tego dodam ze bez nas nie było by was..bo nawet jak to bizu napisał "jesteśmy jedynie ULEPSZONYM płodem o żeńskiej podstawie " :mrgreen: :mrgreen: hahaha :mrgreen: i kto tu jest lepszy ? 8) :wink:
  • 0

#8 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:51

1. Obniżony próg bólu, mężczyzna płacze nawet przy zadrapaniu a my "nieulepszone" musimy dać sobie radę z porodem...

kazdy płakał jak był mały LOL :D

2. Silnie uwarunkowana niechęć do utrzymania porządku w najbliższym otoczeniu.

lubimy miec wszystko pod ręką, pozatym sprzatamy (kampa sprząta :D)

3. Upośledzenie motywacyjne objawiające się przy każdej prośbie o wyniesienie śmieci, wymianę zarówki itd...

kobieta tez powinna umiec wkręcic zarówke a co do smieci jak sie komus niechce to zrobi to pózniej

4. Bieganie do mamy z każdym problemem nawet po ślubie

mieszkam z rodzicami a jak mam problem to ide do ojca bo wiem ze matka mi nie pomoze :twisted:

5. Rozbiegane oczka na ulicy nawet gdy ma się SKARB w domu.

chyba szkarady , jestesmy ambitni :D szukamy dobrych matek na nasze dzieci

6. Rozwój umysłowy zatrzymany na poziomie 6-latka z niewielką modyfikacją pozwalającą na zapamiętanie i częściowe zrozumienie zasad drużynowych gier sportowych.

to moze rozmawiasz z 6latkami , my rozmyslamy nad róznymi poglądami , istnieniem swiata ,"co ? jak ? i dlaczego?" a nie który ciuch bedzie fajnie na mnie wyglądał i czy będzie im sie podobał ,(predzej czy jest w nim wygodnie i dobrze sie w nim czuje) :P

7. Potłuczone ego, gdy ONA potrafi sama naprawić sprzęt AGD.

dlaczego odrazu potłuczone ? jak moja była dziewczyna potrafiła naprawic sprzet AGD to sie cieszeyłem ze duzo potrafi , umiejętnosc naprawy czegokolwiek jest na wage złota a kobieta która naprawi sprzet AGD to dopiero "diament" :wink:

spokojnie Kobietki spokojnie 8)
  • 0

#9 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:52

smierdzi feminizmem fu =xC

edit
oczywiscie nie o wypowiedz chrona mi chodzi ;/ jakos tak wypadlo ze napisla wczesniej niz ja
  • 0

#10 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:53

Hehe wiedziałem, że do tego dojdzie, zastanawiałem sie tylko kiedy :D
  • 0

#11 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:58

kobieta tez powinna umiec wkręcic zarówke a co do smieci jak sie komus niechce to zrobi to pózniej


patrz punkt nr 7

chyba szkarady , jestesmy ambitni Very Happy szukamy dobrych matek na nasze dzieci

Każda kobieta w domu to SKARB!

to moze rozmawiasz z 6latkami , my rozmyslamy nad róznymi poglądami , istnieniem swiata ,"co ? jak ? i dlaczego?" a nie który ciuch bedzie fajnie na mnie wyglądał i czy będzie im sie podobał ,(predzej czy jest w nim wygodnie i dobrze sie w nim czuje) Very Happy

Takie rozmowy to Wy prowadzicie w przerwie meczu między zdaniem "Kochanie przynieś mi piwo z lodówki" a "Popatrz Zenek jakie ta laska w studio ma zderzaki"?

  • 0

#12 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:00

ty no taka prawda taki feminizm to trzeba leczyc !!!! ;C Ja tam nie mowie ze kobieta jest gorsza czy lepsza a wy jakies stereotypy wymyslacie i Yo yo wyjdzcie na ulice i manifestujcie !!! powodzenia

  • 0

#13 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:00

Jako marna przeróbka matki natury też muszę się niestety pod postem Katariny podpisać

Jednak jest jedno ALE .....

[b]Nigdy nie zamieniłbym oddawania moczu na stojąco na jakieś świecenie pośladkami na mrozie i nadwyrężanie karku.... NIECH ŻYJĄ SIUSIAKI !!!
  • 0

#14 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:03

No cóż, musimy się do tego przyznać że jesteśmy jedynie ULEPSZONYM płodem o żeńskiej podstawie Wink


To "ulepszenie" polega na siusianiu na stojąco? A może chodzi o to:
1. Obniżony próg bólu, mężczyzna płacze nawet przy zadrapaniu a my "nieulepszone" musimy dać sobie radę z porodem...
2. Silnie uwarunkowana niechęć do utrzymania porządku w najbliższym otoczeniu.
3. Upośledzenie motywacyjne objawiające się przy każdej prośbie o wyniesienie śmieci, wymianę zarówki itd...
4. Bieganie do mamy z każdym problemem nawet po ślubie :D
5. Rozbiegane oczka na ulicy nawet gdy ma się SKARB w domu.
6. Rozwój umysłowy zatrzymany na poziomie 6-latka z niewielką modyfikacją pozwalającą na zapamiętanie i częściowe zrozumienie zasad drużynowych gier sportowych.
7. Potłuczone ego, gdy ONA potrafi sama naprawić sprzęt AGD.
8. ...
Mogłabym tak wymienać, ale co ja się będę wam narazać :D


1. Ja ze szpitala prawe z zawałem serca chiałem iść na mecz a Kasia tu pisze ze po zadrapaniu płacze :twisted:
2. bałagan no dobra jest ale i tak sam go sprzatam
3. śmieci, zarówki, zakupy,pranie firan, sprzątanie w domu towszystko robie własnymi rękami.
4. do mamy nie biegam bo nie mam po co jak już to do ojac ide pogadać. Mamuśka zaczyna panikowac od razu.
5. z tym rozglądaniem się OK ale nie dotykam
6. nie jest z nami tak źłe :D;) pamietamy tez duo innych zeczy
7. dobra ze umie sobie radzić bo co bedzie jak mnie (skarbu)zabraknie to co zrobi
  • 0

#15 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:04

Toldo - prowokator rozpętał wojnę płci na naszym forum :wink:
Tak właściwie to czym sie różnimy??
Z tyłu w zasadzie to samo,
a z przodu też wszystko pasuje. :mrgreen: :D
  • 0

#16 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:06

Takie rozmowy to Wy prowadzicie w przerwie meczu między zdaniem "Kochanie przynieś mi piwo z lodówki" a "Popatrz Zenek jakie ta laska w studio ma zderzaki"?

Przykro mi Katarina ale wyjde na przeciw... nie oglądam piłki noznej , nie mówie przynies mi piwo bo mam nogi i ręce x] i nie mówie "patrz kumplu xXxyz jakie ona ma zderzaki" bo po pierwsze wole mały biust niz częsci samochodowe 8) a jak sie juz patrze to podziwiam nie tylko jej urode ale i styl poruszania sie i jak sie zachowuje :wink:

Popieram zdanie Wildera , kobieta nie jest ani lepsza ani gorsza.

do tego dodam ze bez nas nie było by was

jak by nie było nas juz wieki temu to tez was by nie było (zyły by dinozaury :mrgreen: )
  • 0

#17 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:07

ty no taka prawda taki feminizm to trzeba leczyc !!!! ;C Ja tam nie mowie ze kobieta jest gorsza czy lepsza a wy jakies stereotypy wymyslacie i Yo yo wyjdzcie na ulice i manifestujcie !!! powodzenia


Ja tylko odpowiadam sprowokowana tekstami o "ulepszeniach" "larwach i motylkach", kto tu zaczął od męskiego szowinizmu? Jak rozdrażniliście Ciocię to teraz macie!!!

@ykoops może odrobinę racji z tym mrozem masz :D za to my nie musimy sprawdzać kierunku z którego wieje wiatr :D
  • 0

#18 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:09

"Popieram zdanie Wildera , kobieta nie jest ani lepsza ani gorsza. "

to po jaka chol.... piszecie ze jestescie "ulepszeni" skoro my nie jestesmy ani lepsze ani gorsze ? :wink: :?
  • 0

#19 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:13

:D+-->
QUOTE(kicia :D)
piszecie ze jestescie "ulepszeni"[/quote]
Uogólnienie są zawsze krzywdzące dla kogoś :roll:
  • 0

#20 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 02 03 2006 - 12:13

BizU musi się wytłumaczyc nie my, Pamiętajcie skoro jakis facet zrobił was zraził to nie znaczy ze wszyscy jestesmy tacy sami (i na odwrót)
Pozdro! PEACE ! Love & good muzik :D :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych