Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pad od XOne nie działa bezprzewodowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nevan

Nevan

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 25 11 2016 - 19:20

Witam,

 

dotarł dziś do mnie Microsoft Xbox One Wireless Controller Adapter,dzięki któremu mój pad od Xone miał w końcu wrócić do życia (wcześniej musiałem gdzieś uszkodzić wejście na micro usb i niekiedy kabel po prostu wypadał; dało się grać, ale było to uciążliwe). Podłączyłem adapter, zainstalowałem sterowniki (właściwie same się zainstalowały, posiadam Win 7) i zgodnie z prośbą zrestartowałem komputer.

 

Po ponownym włączeniu, zgodnie z instrukcjami, sparowałem adapter z padem - dioda (zarówno na adapterze jak i padzie) najpierw pomrugała wolno, później szybko, a na końcu zaczęła jarzyć się ciągłym światłem, co wg dołączonej instrukcji oznacza, że pad powinien już działać prawidłowo.

 

I tutaj niestety dochodzimy do problemu: pad nie działa, ba! wydaje mi się, że nie jest nawet wykrywany przez system (choć nie wiem czy bezprzewodowo powinien pojawiać się w Menedżerze urządzeń - połączony kablem pojawia się).

 

Doszedłem do tego, że po sparowaniu urządzenia z adapterem wyświetla się bład w "Urządzenia i drukarki". Próbowałem przeinstalować sterowniki dla tego "XINPUT compatible HID device", ale wg systemu wersja sterowników jest aktualna. W "stan urządzenia" napisane jest, że "System Windows nie może zweryfikować podpisu cyfrowego [...]"

 

RaXPE6k.jpg

 

 

Wiecie może co jest problemem i jak - jeśli w ogóle - da się to naprawić?

Tak to wygląda po sparowaniu urządzenia z adapterem:


 ddNgLl4.png



Użytkownik Nevan edytował ten post 25 11 2016 - 19:20

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych