Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z aplikacjami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sznaps

sznaps

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 08 2007 - 17:03

Mam problem otóż skończyło mi sie miejsce na dysku C na pozostałych partycjach mam jeszcze 120 Gb moje pytanie brzmi :

Czy da się zmienic gdzies w ustawieniach Windowsa (mam viste) opcje by aplikacje,programz itp rozpakowaywały sie domyślnie NIE na dysku C a np na D ??

Np; mam program który zajmuje 2,7 gb i klikając na niego on odrazu rozpakowuje sie na dysk C i własnie jak zmienic to na dysk D ??

Pomocy!Dołączona grafika!

  • 0

#2 my5liwy

my5liwy

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 09 08 2007 - 21:18

przeciez to ty wybierasz miejce gdzie ma sie rozpakowac ty podajesz katalog nie musi to byc c program files moz byc kazdy inny kazdy inny

  • 0

#3 sznaps

sznaps

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 08 2007 - 22:37

Czy sądzisz gdybym sam mogł wybrac lokaliczacje to bym tutaj pisał ??

nie ,napisałem że jest to jeden plik który po kliknieciu na niego sam sie rozpakowuje bez mojej wiedzy i jakiejkolwiek ingerencji. Chodzi o to by zmieniec gdzies w ustawieniach windowsa zeby tego typu aplikacje rozpakowywaly na dysku D anie na c,słyszałem że jest to wykonalne tylko trzeba znalezc odpowiednia linie komend czy cos w tym stylu. Jednakze nie wiem gdzie mam tego szukac.
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 10 08 2007 - 06:48

Zmień ustawienia katalogów temp
Mój komputer>Właściwości>Zaawansowane>Zmienne srodowiskowe i tam zmień ścieżki TEMP i TMP
Poczytaj też to:
/FAQ-Zwiększenie...owej-t8747/
  • 0

#5 sznaps

sznaps

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 10 08 2007 - 21:09

Dzięki Wielkie Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika odrazu o 8 GB mam wiecej co mnie przekonało by narazie zrezygnowac z visty :rolleyes:))
  • 0

#6 adi168587

adi168587

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 11 2011 - 13:43

ja tez dziekuje za pomoc

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych