Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferta pracy zdalnej - FrontEnd/Web Developer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jobfinder2

Jobfinder2

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 14 10 2015 - 12:02

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego.

Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko:

FrontEnd/Web Developer

Nr ref: WMS15FRLX

                               Miejsce pracy: Warszawa / Zdalnie

Opis stanowiska:

rozwój, utrzymanie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej

budowa, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych

bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń

bezpośrednia współpraca z działem marketingu/sprzedaży

efektywne dostarczanie produktów projektowych

rozwój przyjaznego interfejsu użytkownika

tworzenie i rozwijanie elastycznej i wydajnej warstwy dostępu do danych

współpraca z międzynarodowym zespołem Web Developerów

 Wymagania:

co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach

bardzo dobra znajomość standardów oraz technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript/AJAX, jQuery, REST, JSON)

bardzo dobra znajomość zasad projektowania graficznego

bardzo dobra znajomość zasad SEO

doświadczenie w budowie serwisów mobilnych oraz RWD

dobra umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2008/2010 i .NET 4.0 oraz C#

dobra znajomość wzorca projektowego MVC, Razor

dobra znajomość SQL, T-SQL – tworzenie rozwiązań, utrzymanie, optymalizacja

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

zorientowanie na sukces

ambicja i chęć rozwoju

Mile widziane:

znajomość metodyki Scrum

znajomość PostgreSQL

znajomość SVN

Znajomość w/w wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Oferujemy:

praca projektowa / pół etatu

duża możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów

pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii

konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS15FRLX

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: html5 css3 JavaScript/AJAX jQuery REST JSON SEO SQL C#

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych