Skocz do zawartości

Zdjęcie

(Oferta pracy, etat) Programista C/C++, Warszawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 g-force recruitment

g-force recruitment

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 25 08 2011 - 13:19

Dla naszego klienta, lidera pośród firm w branży medialnej działającego w krajach skandynawskich oraz w Polsce, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Programista C/C++
Nr ref. KM/PRC/2011
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:
Programowanie aplikacji
Analiza wymagań i/lub specyfikacji
Testowanie
Przygotowanie dokumentacji
Udział w spotkaniach grup projektowych
Bieżące raportowanie pracy
Wymagania:
Praktyczna umiejętność programowania z użyciem  C i/lub C++
Znajomość SQL
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność samodzielnego, szybkiego przyswajania wiedzy
Mile widziane:
Umiejętność programowania z użyciem Perl
Swoboda poruszania się w środowiskach Linux / MS Windows
Nasz Klient oferuje:
Zatrudnienie, na umowę o pracę,  w firmie będącej liderem w swojej branży w Polsce
Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności, wynagrodzenie
Pracę w młodym, dynamicznym, ceniącym dobrą atmosferę, Zespole
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w międzynarodowym koncernie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem w temacie e-maila numeru referencyjnego na adres:

Wyślij e-mail

Postaramy się odpowiedzieć na każdą nadesłaną aplikację, jednakże zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy  ul. Wiśniowej 40 B lok. 10 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych