Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferta pracy dla Programisty Java – J2EE, Web Services

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jobfinder2

Jobfinder2

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 08 11 2012 - 13:23

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa. Do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Programista Java – J2EE, Web Services

Nr Ref: WSK12PJME

Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prace analityczne w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie Web Services;
  • Prace programistyczne w języku Java;
  • Projektowanie Web Services (WSDL, XML, SCHEMA);
  • Testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) oraz dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie oraz dokumentację uzupełniającą.

Wymagania:

  • Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services;
  • Znajomość technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzględnieniem
  • Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit;
  • Umiejętność projektowania usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podejścia „contract first”;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji i konfiguracji środowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i relacji pomiędzy tabelami) interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security);

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;
  • Pracę z nowymi technologiami;
  • Pracę przy dużym projekcie informatycznym;
  • Praca od 8.00-16.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

s.kublik@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: WSK12PJME

Tel:607 583 634

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych