Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oceń serwis Tweaks.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 19 01 2007 - 22:43

Serwis pokazał mi znajomy. Uważam, że jest na dobrej drodze ...
Aczkolwiek kwestia publikacji nie swoich prac trochę mnie zmartwiła ...

Z tym ze z tego co się orientuje, mamy prawo do przetwarzania i umieszczania tych artykułów u siebie. Jednak o info prosze pytać naczelnego.

  • 0

#42 Denek

Denek

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 05 02 2007 - 12:29

Moim zdaniem serwis jest naprawdę udany. Ładny, przejrzysty wygląd strony głównej portalu, dobry mechanizm forum. Jedyny problem jeżeli chodzi o forum, to taki jakis jakby zastój, przydała by się reklama, porządna reklama.

  • 0

#43 Hawkins

Hawkins

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 09 04 2007 - 12:33

1.Trzeba zareklamować to forum bo jest mało ludzi
2.Bardzo mi się podoa ale trzeba zlikwidować 'Reklamy Google'
3.Moderatorzy są bardzo uparci trzeba ich zmienić.
  • 0

#44 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 09 04 2007 - 15:20

1.Trzeba zareklamować to forum bo jest mało ludzi
2.Bardzo mi się podoa ale trzeba zlikwidować 'Reklamy Google'
3.Moderatorzy są bardzo uparci trzeba ich zmienić.


Długo się zastanawiałem, czy to napisać (ze strachu przed modami!), ale co mi tam...

Zgadzam się z cytowaną wypowiedzią, ale jeżeli moderator będzie dawał ostrzeżenia za słowo "pieprzyć" i za podziękowanie za spełnienie prośby w postaci samej emotikonki w poście (zamiast słowa "dziękuję") to na pewno zniechęci to wielu.
  • 0

#45 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 10 04 2007 - 10:41

Witam,
Mamy młodych moderatorów, stąd może ich uporczywość i ostrzeżenia za "nic". Proszę więc moderatorów o rozwagę w dawaniu warnów, owszem od tego są, ale nie należy ich nagminnie wykorzystywać.

Jotgie- nie ma się czego bać. W porównaniu do IDG tu jesteś całkowicie bezpieczny. :blink:
  • 0

#46 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 10 04 2007 - 14:37

Tweaks.pl to fajna strona, duzo praktycznych i skutecznych porad.
Forum także OK, nigdy nie mialem z nim problemu. :blink:
  • 0

#47 WinterWolf

WinterWolf

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 18 07 2007 - 20:55

Powiem trzy słowa:
"Forum Jest Ok".
  • 0

#48 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 29 11 2007 - 20:47

Jeśli temat ten jest jeszcze aktywny, to proponuję wstawić ShoutBox. Bardzo dobra sprawa. Użytkownicy mogą szybko porozumiewać się... ;)

Jeśli jest taka opcja oczywiście ;]
  • 0

#49 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 30 11 2007 - 12:45

Shoutbox już był, głownie pojawiało się tam skamlanie dzieciaków neostrady o simlocki, nawet jak ktoś pisał cos innego to ginęło w gaszczu wpisów typu "simlock do noki xxxx, please..."
  • 0

#50 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 30 11 2007 - 12:56

O skoro taki temacik wypłynął na wierzch - to sie dopiszę - jakaś szansa na to, żeby w komentarzach nie trzeba było sie podpisywać i przeklepywać numerków tylko automatycznie podpisywałoby ksywą z forum ? Wszak jest tam napisane, że zalogowany już jestem więc powtórna walidacja jest IMO niepotrzebna.
  • 0

#51 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 30 11 2007 - 14:54

Shoutbox już był, głownie pojawiało się tam skamlanie dzieciaków neostrady o simlocki, nawet jak ktoś pisał cos innego to ginęło w gaszczu wpisów typu "simlock do noki xxxx, please..."

Nie wiedziałem, szkoda. ShoutBox to dobra jest rzecz, ale skoro miałyby siedzieć tam same Dzieci Neo, to może rzeczywiście lepiej ShoutBox'a nie wprowadzać.

Chociaż możnaby wprowadzić do regulaminu zakaz rozmów w SB na temat simlock'ów, itd. Jeśli ktoś złamałby regulamin, wówczas dostałby, np. 5 dni bana na SB. Taka moja sugestia ;)

Tak w ogóle to mi się wydaje, czy na tym forum nie ma działu FAQ? Chętnie wykonałbym kilka własnych prac.

  • 0

#52 mistrzu93

mistrzu93

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 30 11 2007 - 19:15

po 1 . Strony sie wolno wczytują ;) mam internet sieciowy od 1mb do 8 mb , zmienne łącze
po 2. wiele tematów przydało by sie usunac , ze wzgledu na brak ich użytecznosci

  • 0

#53 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 30 11 2007 - 21:00

Na przeglądarce Opera edytor tekstu przy pisaniu postów się psuje. Gubią się ostatnie literki wyrazów, itd.

EDIT: Zapomniałem, że zaraz po rejestracji ustawiłem w swoim panelu kontrolnym rozbudowany edytor tekstu. Przestawiłem spowrotem na standardowy i nie widzę już takich problemów ;)
  • 0

#54 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 11 12 2007 - 21:34

Wpisalem w googlach "forum komputerowe" pierwsza pozycja - forum.tweaks.pl oczywiscie zasluzona 1 pozycja :))
  • 0

#55 Jose

Jose

    Początkujący

  • 74 postów

Napisano 18 12 2007 - 16:41

A mi szkoda że usuneliście sb. Może tam wypisywali, ale albo nagrodzić ich warnem za to albo założyć specjalny dział do tego.
  • 0

#56 trixxx17

trixxx17

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 20 09 2008 - 14:11

Ten serwis zaj******* fajny, jedyne forum które odwiedzam codziennie :)
  • 0

#57 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 13 10 2008 - 16:14

Bardzo dobre forum, gratuluję założyciel...om/owi
  • 0

#58 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 13 10 2008 - 18:36

Trzeba by go najpierw odnaleźć, bo forum przez te wszystkie lata zmieniało już właściciela raz na pewno, a nie wiem czy nie więcej :)
  • 0

#59 Chinka

Chinka

    Seal of Approval

  • 426 postów

Napisano 05 11 2008 - 21:29

Powiem tyle... kiedyś założyłem kklonto na tweaks.pl - był konkurs na moda, ale nie tego działu, na który polowałem. Potem jakoś zapomniałem, aż i się przypomniało o koncie i efekt mojej pracy widać...
Poza tym porównując do PC Formatu to jest o wiele lepszy - nie ma chamskich moderatorów, użyytkownikow chcących wszystko za darmo i nie ma dzieci, które myślą, że są fajne:)
  • 0

#60 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 05 11 2008 - 21:42

Serwis, jako stronę pod adresem Tweaks.pl odwiedzam rzadko. Wręcz sporadycznie, gdyż ta strona wydaje mi się drętwa. Mało newsów itd... (design też niezbyt ciekawy). Lecz coś, co znajduje się pod adresem forum.tweaks.pl odwiedzam zawsze, gdy siedzę przy kompie. To miejsce ma jakąś moc przyciągania. Po prostu miło się tutaj gawędzi. Jest to moje pierwsze forum, w którym uczestniczę, jednak myślę, że zacząłem od dobrego, wręcz bardzo dobrego forum. Trzymajcie tak dalej!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych