
Byłbym wdzięczny, gdybyście zmienili.
Napisano 11 11 2008 - 17:44

Napisano 11 11 2008 - 18:16
Napisano 11 11 2008 - 18:22

Napisano 11 11 2008 - 19:55
Napisano 11 11 2008 - 21:18
Napisano 11 11 2008 - 21:48
Napisano 12 11 2008 - 15:19
Napisano 12 11 2008 - 15:42
motyx>> a jesteś w stanie uatrakcyjnić jakoś logo główne na domyslnym skinie? Tak by było jakoś ożywione i bardziej kolorowe. biggrin.gif Oczywiście jak nie chcesz to nie rób. tongue.gif
Napisano 12 11 2008 - 15:53
Napisano 12 11 2008 - 16:19
Napisano 12 11 2008 - 17:19
Napisano 12 11 2008 - 19:09
Napisano 12 11 2008 - 19:11
Napisano 12 11 2008 - 19:41
Napisano 12 11 2008 - 19:46
Napisano 14 11 2008 - 17:37
Napisano 14 11 2008 - 21:22

Napisano 14 11 2008 - 21:44
Napisano 14 11 2008 - 22:18
v.1
v.20 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych