Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wygląd Windowsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziomusekk

Ziomusekk

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 03 01 2008 - 15:38

Witam!
Chciałbym przedstawić wam, fajne skórki do nowej grafiki oto one:
Brico Pack Vista Inspirat 2
Dołączona grafika

BricoPack Vista Inspirat 2 jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, dzięki czemu staje się on podobny do Windows Vista. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Vista Inspirat 2 nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Crystal Clear
Dołączona grafika

BricoPack Crystal Clear jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycj
a. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Crystal Clear nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Vista Inspirat
Dołączona grafika

BricoPack Vista Inspirat jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Vista Inspirat nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Longhorn Inspirat
Dołączona grafika

BricoPack Longhorn Inspirat jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Longhorn Inspirat nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

Brico Pack Crystal XP
Dołączona grafika

BricoPack Crystal XP jest darmowym zestawem dodatków, który odmienia wygląd systemu Windows XP, w sposób pokazany na screenie powyżej. W paczce zawarte są m.in. nowe ikonki, styl logowania oraz kompozycja. Brico Pack zamienia także kilka plików systemowych (dzięki czemu zmienia się np. animacja podczas kopiowania, przenoszenia lub usuwania plików), jednak operacja ta w żaden sposób nie zagraża stabilności systemu.

- Wymagania systemowe: Windows XP (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Media Center (Service Pack 1, Service Pack 2 lub bez Service Pack)
- Windows XP Tablet
- Windows 2003 Server
Brico Pack Crystal XP nie jest kompatybilny z systemem Windows XP 64-bit.

  • 0

#2 borysek01

borysek01

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 05 02 2008 - 19:27

Super. Zaraz sprawdze jak to działa. Szukałem tego od długiego czasu.

  • 0

#3 pash

pash

    Zaawansowany użytkownik

  • 665 postów

Napisano 05 02 2008 - 19:37

Moge to zainstalowac na viscie ;)
  • 0

#4 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 07 02 2008 - 22:59

programów do zmieniania wyglądu jest mnóstwo, ja używam paska z vista trasformation pack i programu AlienGUIse Theme Manager i Real desktop'a
  • 0

#5 Mineralle

Mineralle

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 09 02 2008 - 15:48

Nie wiem czy wiecie ale ten Brico Pack zamienia niektóre ważne pliki systemowe jak np. shell32.dll explorer.exe i inne ważne pliki. Więc ryzyko utraty stabilności systemu jest duże!!
  • 0

#6 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 09 02 2008 - 16:14

Takie programiki robią więcej syfu, niż dobrego. Najczęściej są problemy z odinstalowaniem tego [beeep], a problemy z systemem operacyjnym stają się męczące...
  • 0

#7 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 09 02 2008 - 17:12

Dokładnie, GURAL. I wcale to do Visty takie podobne nie jest, wiem bo jeszcze niedawno ją używałem. Nie radzę instalować tego typu programów.
  • 0

#8 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 26 02 2008 - 18:27

Takie programiki robią więcej syfu, niż dobrego. Najczęściej są problemy z odinstalowaniem tego [beeep], a problemy z systemem operacyjnym stają się męczące...




Właśnie zgodzę się z GURALEM co do tego, kolega bawił sie tym i z dobrego kompa zrobił mu się syf... i formata musiał zrobić. Nie doradzam się z tym bawić !
  • 0

#9 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 26 02 2008 - 18:32

to jest badziew takie upiekrzanie kompa :D
zawala miejsce pliki instalacyjne włażą niewiadomo gdzie :D muli kompa jak nie wiem co a zresztą komputer służy do pracy a nie po to żeby patrzeć na niego :) i sie podniecać jaki on jest ładny :P
  • 0

#10 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 26 02 2008 - 19:07

Witam; zgadzam się że niektóre skórki potrafią namieszać tak że komputer w pracy się zawiesza ale ja proponuję coś sprawdzonego mam to już od ponad pół roku i nie mam żadnych problemów a czemu to poniżej teraz odsłona pierwsza:
[attachment=802:pulpit.png]
Pulpit mego komputera.
W programie o którym mowa ma takie rzeczy jak blokowanie nie których operacji itp. nie będę się rozpisywał, ten program nazywa się AutoPatcher, oprócz dodatków skórek itp. ma jeszcze aktualizacje do windowsa, czy go polecam nie to wy saimi zadecydujecie czy go zainstalujecie czy nie.
Powodzenia
  • 0

#11 Beatka

Beatka

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 26 02 2008 - 19:17

Popieram.Ja po zainstalowaniu Brico Pack musiałam robić format.

  • 0

#12 maciu74786

maciu74786

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 03 2008 - 17:45

fajne :rolleyes:

  • 0

#13 Energy910

Energy910

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 17 03 2008 - 16:56

Zgadzam się z kolegami.Ja Zainstalowalem Vista Transformation Pack 6.0 i mam teraz syf zamiast systemu.Pasek miałem jak z XP tylko zmieniło się logo menu start.W Mój komputer opcje do cofania i innych pierdoł nie działają i system włącza sie o połowę wolniej.Wywaliłem to z kompa i teraz grafe mam jak z XP tylko ze moj pasek narzędzi został taki sam,tylko ze kolor zmienił na biało-szary i w dodatku pół dodatków zostało.A pasek z Visty,czarny który miał sie niby pojawić a tym czasem samo wejście do Menu Start sie utworzyło pod moim paskiem. NIE POLECAM TAKIM RZECZY!
  • 0

#14 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 18 03 2008 - 16:07

Wszyscy co zainstalowali różne nie sprawdzone dodatki zmieniające wygląd pulpitu zmieniły im tak że do dziś sobie pluja w brodę. I bez kasowania i na nowo sformatowana partycji oraz instalacji systemu się nie obejdzie. Nawet żadne programy nie oczyszczą komputera z pozostałości po skórkach. jedynym sprawdzonym programem jest Auto Pather. On nie tyle zmienia wygląd co dodatkowo wyposaża komputer w narzędzia do zabezpieczenia komputera przed wszelkimi śmieciami, oraz umozliwia przyspieszenie pracy komputera.
  • 0

#15 airkielbas

airkielbas

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 23 04 2008 - 08:19

Jak raz zainstalujesz i już tego nie będziesz ruszał to będzie działać. Problem pojawia się przy trochę lepiej znających się użytkownikach takich jak większość użytkowników tego forum. Także chciałem zobaczyć te skórki, zainstalowałem na testowej maszynie i efekt był tragiczny. Zwiechy, pliki systemowe do podmianki, itd. Z takimi dodatkami trzeba być naprawdę ostrożnym.
  • 0

#16 Alastis

Alastis

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 04 2008 - 11:33

Jak narazie testuje vista inspirant i dziala nawet spoko, co do vista transformation pack to szczerze odradzam bardzo obciaza system i tragicznie w nim miesza sa problemy z wywaleniem tego z kompa jedyne rozwiazanie to format a nie wszystkim to na reke jest jeszcze jeden program ktory dosc fajnie sie sprawuje a mianowicie window blinds zmienia wyglad ma fajne efekty i nie uzaleznia od jednego stylu tylko zawsze mozna zmienic jedyna wada tego jest taka ze nie jest to program darmowy
  • 0

#17 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 04 2008 - 12:19

Te śmieci edytują ważne pliki w systemie więc się nie zdziwcie, że któregoś dnia będą Wam wyskakiwały błędy albo całkiem system padnie.
  • 0

#18 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 25 04 2008 - 13:16

Dlatego jedną z lepszych rad, jest utworzenie punktu przywracania systemu przed instalacją któregoś z tych programów. Ja miałem szczęście, że w dniu instalacji Vista Transformation Pack (to było chyba z 2 lata temu), instalowałem także CS'a, który automatycznie ów punkt zrobił.
  • 0

#19 Alastis

Alastis

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 04 2008 - 15:04

Dlatego jedną z lepszych rad, jest utworzenie punktu przywracania systemu przed instalacją któregoś z tych programów. Ja miałem szczęście, że w dniu instalacji Vista Transformation Pack (to było chyba z 2 lata temu), instalowałem także CS'a, który automatycznie ów punkt zrobił.


Nie tylko tych programow, ale i kazdego innego poniewaz przywracanie jest zawsze potrzebne nigdy nie wiadomo co sie pojawi i jakie bledy zacznie wywalac :teehee:
  • 0

#20 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 04 2008 - 15:09

Wyłączenie przywracania przyśpiesza także nieco Vistę. Ja tam tego nigdy nie potrzebowałem, widać dobrze dobieram softy. :teehee:
A takie punkty powiedzmy sprzed paru tygodni to ładnie muszą zajmować.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych