Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy silnik forum / zakończone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 01 2008 - 12:22

Jotgie dzięki za informacje usunąłem link do bramkasms.pl, straona została zablokowana nawet przez google.

  • 0

#22 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 18 01 2008 - 14:27

Specjalistę pogrubiłem, ponieważ inaczej był słabo widoczny, gdyby tak wszystkich 'rangowych' pogrubić IMHO bylby zbyt duzy balagan, mniejsza przejrzxystosc.

Nie mówię, że wszystkich. To może przynajmniej moderatora, ponieważ to chyba dosyć ważna osoba na forum, prawda?

  • 0

#23 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 18 01 2008 - 17:45

Ewentualnie można zmienić jeszcze nazwę grupy, zamiast "Master Moderator" na po prostu "Moderator".


Nie.Moderator to osoba posiadająca uprawnienia moderatorskie tylko na określoną, mniejszą ilość działów.
Jeśli chodzi o Master Moderatora, to jest to osoba moderująca CAŁE forum.Pozdrawiam.
  • 0

#24 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 18 01 2008 - 17:55

Przecież na tym forum są sami Master Moderatorzy, czyli każdy moderator ma prawo moderować całe forum. Więc nie można zmienić tej rangi na "Moderator" nie zmieniając tych praw ("Moderator" będzie moderował całe forum)?
  • 0

#25 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 18 01 2008 - 20:38

Niby coś w tym jest :)
Zmienię to w najbliższym czasie
  • 0

#26 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 19 01 2008 - 11:16

Dziś powitał mnie komunikat:

Zdjęcie byłoby zbyt duże i rozciągnęłoby forum, więc wrzucę link - KLIK.

Poza tym czcionka postów wyglądała tak - Dołączona grafika

Przynajmniej u mnie to występuje. Losowo, raz w temacie "Skojarzenia", a raz w którymś temacie w "Zestawach komputerowych".
  • 0

#27 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 01 2008 - 11:54

U mnie też dzisiaj się coś takiego pojawiło, ale myślałem, że to ja mam złe ustawienia po formacie.
Rzeczywiście taki komunikat wyskakuję, ale tego już nie naprawię, bo mak ma dostęp do FTP

Czcionka do naprawy moda zmieniłem
  • 0

#28 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 20 01 2008 - 13:35

Nie tylko Ty - psuje psuły pewnie forum ;P :banana:

Nie wyswietla sie liczba nieprzeczytanych postów obok "zobacz nowe posty" i "zobacz nieprzeczytane posty" - tak miało być ?


Po kliknięciu na temat w oknie głównym nie przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu (albo do ostatniego jak wszystkie były przeczytane) - wydaje mi sie że wcześniej tak to działało.


Dziś powitał mnie komunikat:

Zdjęcie byłoby zbyt duże o rozciągnęłoby forum, więc wrzucę link - KLIK.

Poza tym czcionka postów wyglądała tak - Dołączona grafika

Przynajmniej u mnie to występuje. Losowo, raz w temacie "Skojarzenia", a raz w którymś temacie w "Zestawach komputerowych".


Robi się coś w tym kierunku? :banana:
  • 0

#29 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 23 01 2008 - 17:44

Czy admini mogą wprowadzić taka zmiane że jak piszę posta to jak robie jakiś bład to odrazu wyrzuca tak jak kiedyś było;p
  • 0

#30 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 23 01 2008 - 18:04

Ale tak jest cały czas.. ;)
  • 0

#31 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 27 01 2008 - 12:59

Możecie pomyśleć, że się czepiam, ale zauważyłem, że grupa użytkowników zbanowanych jest w języku angielskim...

Dołączona grafika

Skoro każda inna grupa jest w języku polskim, to dlaczego także nie zbanowani? ;]

Myślę, że można zmienić nazwę grupy z "Banned" na "Zbanowani" lub "Zbanowany"...

  • 0

#32 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 27 01 2008 - 14:12

Nie widzę w tym raczej żadnej różnicy.. Dobrze jest tak jak teraz ;]

Nie tylko Ty - psuje psuły pewnie forum ;P biggrin.gif

Nie wyswietla sie liczba nieprzeczytanych postów obok "zobacz nowe posty" i "zobacz nieprzeczytane posty" - tak miało być ?

Poprawi to IPS w najbliższym czasie

Po kliknięciu na temat w oknie głównym nie przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu (albo do ostatniego jak wszystkie były przeczytane) - wydaje mi sie że wcześniej tak to działało.

To również poprawia IPS

Dziś powitał mnie komunikat:

Zdjęcie byłoby zbyt duże o rozciągnęłoby forum, więc wrzucę link - KLIK.

Poza tym czcionka postów wyglądała tak -

Przynajmniej u mnie to występuje. Losowo, raz w temacie "Skojarzenia", a raz w którymś temacie w "Zestawach komputerowych".

Te błędy już nie występują

Robi się coś w tym kierunku? tongue.gif

Jak widać robi i to cały czas ;]

Czy admini mogą wprowadzić taka zmiane że jak piszę posta to jak robie jakiś bład to odrazu wyrzuca tak jak kiedyś było;p

W tym poradzą sobie sami userzy (wystarczy instalka FF)

Jeśli są jeszcze jakieś niejasności proszę o zgłoszenie ich w tym temacie xD

  • 0

#33 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 10 02 2008 - 17:53

Zauważyłem w swoim panelu kontrolnym, że została dodana taka rubryczka...

KLIK

Tylko po co ona jest, skoro chcąc cokolwiek tutaj wpisać, wywala błąd, że za dużo znaków użyłem (nawet jeśli jest to jeden znak). Może tylko u mnie taki problem występuje?

EDIT: Za którymś razem wpisałem "XP" i jakoś się udało. Tylko dlaczego są aż takiego ograniczenia, jeśli chodzi o ilość znaków w tym polu?

EDIT 2: Coś zepsuliście drodzy administratorzy <_<

W profilu wygląda to tak - KLIK. Trochę śmiesznie, "Jaki posiadasz system operacyjny?*" i jeszcze ta gwiazdeczka :)
  • 0

#34 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 10 02 2008 - 20:27

Rzeczywiście trzeba ruszyć [beeep] i pogrzebać w kodzie... :)
System operacyjny (nie ja dodawałem tą rubrykę) ale strzelam, że trzeba uzupełnić XP, Linux itd <_<
  • 0

#35 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 11 02 2008 - 13:23

Dołączona grafika

Co w gronie moderatorów robią specjaliści?
  • 0

#36 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 11 02 2008 - 18:43

Zawsze tak było, po prostu mają prawa moda. Wcześniej starałem się o ich oddzielenie, lecz nikt tego nie dokonał.
  • 0

#37 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 12 02 2008 - 09:31

To dlaczego specjaliści nic nie moderują? :)

Gdy się zarejestrowałem, to byli tylko moderatorzy na tej liście. Pamiętam, że tak było na 100%.

Odświerzam...

Admini, nie sądzicie, że już czas najwyższy na zdjęcie tych śnieżynek z tła forum? Pogoda raczej nie zapowiada już dużo śniegu w tę zimę, więc myślę, że można usunąć ten "dodatek"... :verymad:
  • 0

#38 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 02 2008 - 14:23

No to panowie od początku...
Specjaliści byli już oddzieleni na prośbę marixa125. Prawa moderacyjne odzyskali po tym jak został ogłoszony konkurs na posty i szerzył się spam :( (mak pewnie nawet o tym nie wie, bo ja to zrobiłem :( ) Jeżeli wam to przeszkadza mogę zdjąć już im te uprawnienia.
GURAL ma rację wcześniej nie było na tej liście specjalistów :(

Śnieżynki z forum mogą zostać moim zdaniem aż do kalendarzowego początku wiosny.
Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie proszę pisać na wszystkie chętnie odpowiem.
  • 0

#39 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 19 02 2008 - 16:31

W sumie, to można by ich wypierdzielić stamtąd, z tego względu, iż są specjalistami, nie super modami. A te śnieżynki - wkurzają mnie, ale jeśli zostaną, to świat się nie skończy :(
  • 0

#40 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 02 2008 - 20:56

Moim zdaniem powinni mieć jednak jakieś prawa.. Może przydzielić im prawa moderacji tylko ich działu?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych