Skocz do zawartości


Nowy Plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napisano 08 04 2006 - 16:12

po wielu godzinach debat ,rozmow, rekoczynach(ze sprzetem lub bez);>xDxD:D: jest nowa idea. Idea reaktywacji i powstania forum i portalu o pomocy.pomyslo dawca byl marshall a ja z toldem rozwinelismy ten pomysl tak jak my to widzimy. calosci miala by sie opierac o opisach, poradach, sposobach, pomocy, zagadnieniach i dyskusjach na poszczegulne tematy i ogulne ( i raczej nie jak do tej pory OT za OT tylko wziac sprawe na powaznie).tematami jakie nam przyszly nba mysl byly gastronomia(przepisy, porady ,opisy), komputery(siec,programy ,sprzet, opisy,tipsy gry ,itp)budownictwo(ogulne info porady,zasady itp),motoryzacja(jak wyrzej i jeszcze jakies info) i sport (rodzaje treningi wiadomosci itp itd).o teraz jeszce pomyslalem moze edukacja (tz jakies zadania z ktorymi nie dajemy sobie rady, informacji nieweim o sloniu xD:D:)mi sie wydaje ze to fajny pomysl szukajac na sieci malo jest takich stron przynajmniej ja nie widze o takich temaach i razem ich w kupe wzietych w jednym miejscu.

teraz jakie jest wasze zdanie i co wy na to,ewentualnie jakies pomysly co do dzialow wygladu albe co tam wymyslicie,i kto by byl chetnt do prowadzenia ktoregos z dzialow.

jak by to wypalilo to dzialy by mozna podzielic na jakies mniejsz podzialy

a nazwa byla by zrob to sam

  • 0

#2 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 08 04 2006 - 16:22

heh no w sumie fajnie tylko np. jak miałbym problem z jakimś zadaniem z matmy to uderzyłbym na http://matematyka.org/, a nie na forum srób-to-sam ;> i podobnie z php http://forum.php.pl/ itd. itp. xD sory że tak od razu z kontrargumentem wyjeżdżam :roll:

  • 0

#3 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 08 04 2006 - 16:26

jak dla mnie to mozna sprobowac, zobaczymy co z tego wyjdzie ;>
  • 0

#4

Napisano 08 04 2006 - 18:15

heh no w sumie fajnie tylko np. jak miałbym problem z jakimś zadaniem z matmy to uderzyłbym na http://matematyka.org/, a nie na forum srób-to-sam ;> i podobnie z php http://forum.php.pl/ itd. itp. xD sory że tak od razu z kontrargumentem wyjeżdżam :roll:


ale generalnie patrzac to co bysmy nie dotkneli to na wszystko znajdzie cos co moze byc lepsze jak bede se chcial poczytac o autka to sobie wejde np na stornke motoryzacyjna albo na tuning.pl itp. to samo jak bede chcial znac przepis na jajecznice top wejde sobie na gotuj z paskalem tak mozemy wymieniac do nieskonczonosci,a jednak powstaja stronki i jakos sobie daja rade. a jakos nie widzialem portalu albo forum o (_!_) marynie a jak sa to userow 0 albo kilku
  • 0

#5 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 08 04 2006 - 18:45

spojz na moj avatar tyle ci powiem ;>
  • 0

#6

Napisano 08 04 2006 - 18:54

no coz z takim podejsciem to poprostu siedzmy dalej i piszmy o niczym ;>:(xD ja pomyslow wiecej niemam
  • 0

#7 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 08 04 2006 - 18:59

jakbym mial jakis pomysl to bym
<-- tak nie wygladal, i znoof z offem lecimy.czas sie wziasc za cos konstruktywnego. tylko qfa co??
  • 0

#8 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 08 04 2006 - 20:03

jak widac nawet brak zainteresowania forumowiczow tym tematem

to se poklikam w reklamy na dole moze mc sie podzieli kasa i pojedziemy na majorke ;> :twisted: :twisted:
  • 0

#9 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 08 04 2006 - 20:13

Tja majorka Artur ledwo na piwo nazbieral ;>
  • 0

#10 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 04 2006 - 01:23

NIe wiem w sumie jak by to mialo funkcjonowac.Generalnie pomysl jest git na ozywienie , ale porady kulinarne to hmmm ....
Ja bym mogl sie wziac za pomoc jezeli chodzi o kompy , P2P i inne takie.
Niestety cos o co walczylismy sporo zaczyna upadac. Mysle ze dalibysmy rade , ale potrzebna jest wlasnie specjalizacja a nie [beeep] maryna. Pozdrav i wiekszy odzew potrzebny
  • 0

#11 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 04 2006 - 08:48

ja (co bylo przewidywalne) dodam, ze moglibyscie dac dział z poradami seksualnymi xD
wiem, wiem nudna juz jestem z tym, ale powstrzymac sie nie moglam ;>

  • 0

#12

Napisano 09 04 2006 - 10:45

biaszta fajno o to chodzi ;>;>:D:D .dokladnie wiemy ze poczatki beda bardzo trudne zreszta juz to robilismy tylko jak dlamnie jakos tak bez celu raczej poprosty by byc raz to tez jest fajne ale po pewnym czasie pisanie o niczym robi sie nudne.


lovely-daisy wszystkie pomysly sa brane pod uwage.nie watpie w twoja wiedze i umiejetnosci zwiazane z sexem do czegos takiego co chcemy zrobic sa potrzebne osoby naprawde obiegane w temacie. bo np jak ktos przyjdzie i zapyta ze zlapal jakiegos syfa i szuka pomocy a wstydzi sie isc do meda to co wtedy?? jezeli czujesz ze podolala bys takiemu zadaniu to jak to wszystko ruszy zrobimy dzial sex.

generalnie im wiecej wiary bedzie tym lepiej wiadomo nie na wszystkim sie znamy ale im wieksza ilosc czytajacych tym wieksza wiedza

chetni do udzialu w naszym planie niech sie zglaszaja i jak maja pomysly na dzialy w ktorych mogli by cos wniesc niech sie zglaszaja nikogo na sile tu nie zmuszamy:D:DD:D:D:D;D:D ci co sie nei zglosza to nie znaczy ze byc dalej z nami nie moga poprostu bedziemy musieli szukac pomocy gdzie indziej

  • 0

#13 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 04 2006 - 11:26

heh w sumie mysle ze wszystko jest dobrym pomyslem, ale ogolnie to nie wiem czy to wypali, bo bys potrzebowal z kazdej dziedziny wykwalifikowanych specjalistow, a watpie zeby znalezli sie ludzie ktorzy w roznych kierunkach maja az tak bogata wiedze. obawiam sie, ze naprawde niewiele tematow bedzie w ktorych bedziemy mogli pomoc, bo nikt znas nie ma chyba doktora w specjaliacji kucharz, albo psycholog... heh sama sie zamotalam, ale mysle ze wiecie o co mi chodzi ;>
  • 0

#14 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 09 04 2006 - 12:16

nikt znas nie ma chyba doktora

na doktora to chyba nikt nie ma, nie wiem czy ktoś ma chociarz magistra, ale w sumie tytuł naukowy można sobie qpić ;> więc nie wydaje mi sie, żeby to było miarodajne xD
ja moge zaoferowac swoja pomoc w matematyce (w końcu już 3 rok to studiuje), a poza tym hmm kompy, juz nawet o p2p niewiele moge powiedzieć, bo DC mi od dłuższego czasu wystarcza.
  • 0

#15

Napisano 09 04 2006 - 12:34

co do doktoratow magistrow i inzynierow to nie chodzi o to to maja byc jakies praktyczne porady udogodnienia do tego jest jeszcze net google ponoc wiedza wszystko,wiadomo sa jakie pytania na ktore z jakiegos powodu nie bedziemy umiec odpowiedziec wtedy potrzebana jest improwizacja ;>xDxD:D, ale teraz na powaznie dlatego szukamy tematow w kturych jestesmy dobrz (napewno sa lepsi bo nie wiemy wszystkiego) wrazi jak jakis temat okaze sie klapa ze ktos sie przeliczyl ze swoimi mozliwosciami poprostu go zamkniemy. ja prawdopodobnie obejme- budownictwo (tu chyba bedzie zmiana na majsterkkowanie) i motoryzacje (choc co do tego 2 nie mam 100%pewnosci ale zobaczymy) toldo chce- gastronomie,biaszta- kompy i siec,deisy- sex(chyba ze niechcesz)abdul proponuje matme (wiec to by podchodzilo pod edukacje)przydal by sie jeszcze ktos do edukacji np ; cos o polskim czy tam innych kierunkach. oczywiscie to ze wymienione osoby opiekowaly by sie jakimis dzialami to nie znaczy ze inni nie moga sie dolaczyc,

pamietajcie moc w kupie:D:D:D:D:xD:D

do tego wszystkiego bedziemy musieli zajac sie pozycjionowaniem strony i jej reklamy ale na to juz mamy pomysl czy bedzie skuteczny niewiem


ja jeszcze pomyslalem o dziale gryjakies opisy tipsy sposoby na niewiem na szybkie przechodzenie oczywiscie bez czitow xD:D:D:D:D:D
  • 0

#16 Gość_nowy16_*

Gość_nowy16_*

Napisano 09 04 2006 - 13:02

ze względu na szkołem bardzo żadko odwiedzam forum i nie znam sytuacji ale podoba mi isę ten pomysł.
  • 0

#17 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 04 2006 - 13:28

heh im dluzej czytam ten temat i o tym mysle to zastanawiam sie czy wypali... szczere watpliwosci zrodzily sie umnie w sercu :?
  • 0

#18

Napisano 09 04 2006 - 14:23

ja tez niewiem czy wapali tego nikt niewie ale zobaczyc nie zaszkodzi lepsze to niz siedziec i o niczym nie pisac
  • 0

#19 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 10 04 2006 - 00:34

Jak mowilem ja moge sie zajac wymiana plikow a ze jestem dosc oblatany np.w sieci torrent to ni ma problema , inna wwymiana moge sie douczyc , a i porady z kompami nawet jak sam nei wiem to wiem gdzie szukac.
Pomysl dobry , mam nadzieje ze bedzie kaces z gory .Moge tez jakos o muzyke zahaczyc i zeglarstwo
  • 0

#20

Napisano 10 04 2006 - 13:56

o zeglarstwo fajna sprawa to by moglo gyc pod hoobi albo sport,
inna wwymiana moge sie douczyc , a i porady z kompami nawet jak sam nei wiem to wiem gdzie szukac.

to ze np masz siec i kompy pod soba nie znaczylo by ze inni nie mogli by ci pomagac ja do sieci to moge p2m np. bo ostatnimi czasami tylko z tego korzystam.a i jeszcze mysle ze doba sprawa bylo by zrobic cos o kazie co chyba juz wszyscy znaja przewodni temat "dlaczego kaza mi sie nei laczy";>xD:D:D:D:D:;>:D:D:D:D:D:D:D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych