Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie można sformatować komputera klawiaura nie odpowiada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Peles

Peles

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 09 2010 - 11:15

Witam ostatnio chciałem zrobić formatowanie mojego PC'ta wcześniej go formatowałem tym samym sposobem i było zawsze wszystko ok. Włożyłem płytke do cd-romu przy włączonym kompie wziełem instalacje windowsa a potem zresetowało i komputer instalował sie dalej. Jest to Windows XP SP2. Następnie jest instalowanie urządzeń dochodzi do ponad połowy i wyskakuje taki komunikat Wkładanie dysku Włóż do stacji dysków CD-ROM (E:) dysk CD oznaczony "NVIDIA Windows 2000/XP (32 bit) i kliknij przycisk OK Aby skopiować pliki z innej lokalizacji, na przykład z dyskietki również kliknij przycisk OK. Płyte mam ale problem jest taki że w momencie kiedy wyskakuje ten komunikat automatycznie myszka się przestaje ruszać prubowałem klikać coś na klawiaturze i podłączyłem inną myszke ale to na nic tak samo jak włorzyłem ta właściwą płyte też na nic. Wcześniej nigdy mi to nie wyskakiwało moze dlatego ze miałem inną karte graficzną teraz mam lepszą moze to dlatego ze potrzebuje dodatkowe sterowniki ale ja sie nie znam. spróbowałem też wyłaczyć komputer włorzyć starą karte graficzną i włączyć znowu ale to też na nic. Nie wiem jak wejść na komputer awaryjnie próbowałem klikać F5 Ii F8 kiedy się włacza komputer. I mam jeszcze jedno pytanie jak formatuje tym sposobem co wymienilem to nie moge sformatować dysku C tam gdzie jest zainstalowany stary windows bo tam są jakieś pliki instalacyjne co zrobić zeby te pliki znajdowały sie na drugim dysku D bo chce sformatować dysk C i zainstalować na nim na nowo windows a D pozostawić bez zmian. Edit. jeśli mam podać jakieś informacje na temat komputera np. procesor itp. bo nie wiem co podać to prosze pisać! W ostateczności dam go do "naprawy" i ktoś kto sie zna mi go sformatuje lecz nie chce tracić na to pieniedzy. Możecie podać jakiś inny sposób sformatowania albo naprawienia windowsa. Prosze o Pomoc . Dziękuje

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 08 10 2010 - 18:32

Klawiatura jest typu USB? Jeśli tak to podłącz PS2 i wejdź do BIOSu (Del podczas startu komputera) i ustaw w opcjach USB keybord i mouse: Enabled.
Pliki kopiują się do lokalizacji wybranej jako domyślna - w tym wypadku, uruchamiasz ponownie komputer z napędu CD i usuwasz w pliki poprzedniej instalacji zgodnie z komunikatem wyświetlonym na ekranie (instalator znajduje katalog poprzedniej instalacji).

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: formatowanie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych