Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działa WLAN przy routerze AGK Nordic WA-4054


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PioH

PioH

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 06 04 2013 - 13:20

Napisano dziś, 12:11

Witam. Posiadam stary router AGK Nordic WA-4054, który przez lata służył mi bez zarzutu. Niestety teraz nie można się połączyć z internetem poprzez wifi,a kablem bez problemu. Laptop i inne urządzenia nie wykrywają sieci. Dziś odkryłem, że po restarcie routera, odłączeniu go od prądu i ponownym podłączeniu wifi działa przez około minute po czym sygnał się urywa. Nie mam pojęcia czy to wina routera czy złej konfiguracji (w tym momencie wszelkie ustawienia są domyślne) dlatego proszę o pomoc.

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 06 04 2013 - 22:50

Może napisz czy te WiFi to działało i przestało gdyż...(resetowałem router do ustawień fabrycznych; stało się to nagle i nie wiem dlaczego; inne->wpisz swoją wersję)

Użytkownik bipiw edytował ten post 06 04 2013 - 22:51

  • 0

#3 PioH

PioH

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 07 04 2013 - 11:17

właśnie problem jest w tym, że nie mam pojęcia, jaka jest przyczyna, że nie działa, dlatego tu piszę. Dioda wlan na routerze się nie pali
  • 0

#4 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 07 04 2013 - 12:13

Zaloguj się do konfiguracji swojego routera i zrób parę screenów(zakładka Wireless, ekran ze statusem). Może zobaczysz jeszcze coś interesującego przy okazji to też daj.
  • 0

#5 PioH

PioH

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 07 04 2013 - 13:19

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
mogę porobić więcej jak będzie potrzebne
  • 0

#6 Motylanoga

Motylanoga

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 09 04 2013 - 19:36

Takie nietypowe objawy znamionują często fizyczne uszkodzenie. Jeżeli są błędy ustawień, to częściej nie jesteś całkowicie w stanie się połączyć.
  • 0

#7 pixelplus

pixelplus

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 14 04 2013 - 18:30

mam jeszcze jeden pomysł....
sprawdź na stronie producenta czy jest do Twojego modelu nowe firmware? jeżeli jest to pobierz i zainstaluj - często to samego pliku firmware jest zwykły okienkowy instalator także nie powinno być problemów....

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: wlan router



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych