Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie chce mi się uczyć


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 06 10 2008 - 21:12

Od tego roku szkolnego zacząłem technikum (profil elektryk) i jeszcze całą klasą nie umiemy się przestawić z tego co było w gim. W Technikum/Liceum jest tak jak napisał Marix. Zapomnisz jednego słowa pkty lecą w dół.
Na chemi, nieomal oczy wypadły nam z orbit jak nauczycielka oznajmiła, że na dwa trzeba mieć 60%, gdzie w gim. 51% to była trójka. <_<

  • 0

#22 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 06 10 2008 - 22:13

W gimnazjum jest totalny luz , tak było u mnie , teraz jestem w 3 liceum i jest prze****e. np: Nauczyciel na przeczytanie Potopu daje Ci 3dni co jest niemożliwe a póżniej są pretensje że 1 osoba przeczytała lekturę.

U mnie jest 40% na 2 i 60% na 3.

  • 0

#23 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 06 10 2008 - 22:41

Vojt007, gratuluję wyboru <_< będziemy razem zasilacze do kompów robić ;) echh... ci szaleni elektrycy ;p tylko mam jeden problem w szkole.... ELEKTROTECHNIKA... vojt, jak sobie z tym radzisz?? Bo ja narazie dwie gołe kapy...
  • 0

#24 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 07 10 2008 - 15:50

W gimnazjum jest totalny luz , tak było u mnie , teraz jestem w 3 liceum i jest prze****e. np: Nauczyciel na przeczytanie Potopu daje Ci 3dni co jest niemożliwe a póżniej są pretensje że 1 osoba przeczytała lekturę.

U mnie jest 40% na 2 i 60% na 3.



U mnie było to przez 2 lata rzeźnia
  • 0

#25 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 07 10 2008 - 15:57

chodzi Ci o Liceum czy gimnazjum.?
  • 0

#26 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 07 10 2008 - 16:18

Również w tym roku szkolnym zacząłem edukacje w Technikum Mechanicznym <_< najgorsza jest chemia,fizyka oraz przedmioty zawodowe... masakra... na ocenę dopuszczająca 60% jak ktoś się spóźni 10 sekund to jest odpytywany z ostatnich lekcji. W gimnazjum mało co się uczyłem. Teraz zakuwam sporo, ale co na sprawdzianie w jednym pytaniu jak ktoś powiedział zabraknie jednego słowa i co z tego ze reszta jest dobrze, dla nauczyciele to 0 pkt ;)
  • 0

#27 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 07 10 2008 - 17:42

chodzi Ci o Liceum czy gimnazjum.?




LO <_<
  • 0

#28 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 07 10 2008 - 19:28

A ja tam 3 GIM. Luz jest, ale jak nauczyciel się na mnie uwziął od gegry to nie ma bata żebym miał dobrą ocenę...
  • 0

#29 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 07 10 2008 - 19:51

Jeny ludzie... wy chodzicie do jakichś patologicznych szkół. Jestem 2 Gim. I nic nie robię i sie [beeep]m i tylko słucham na lekcjach... FC po prostu przesiądź się z ławki jak masz kumpla który cie rozprasza i staraj sie myśleć tylko o lekcji... Nie myśl o dziewczynach, miłości, nie gap sie w okno, nie myśl jak to fajnie by było w W3 pograć, nie myśl tylko sie skup.
  • 0

#30 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 07 10 2008 - 20:58

W gimnazjum jest totalny luz , tak było u mnie ,(...)

Ja już po dwóch miesiącach w tech. tęsknie za gimnazjum. <_<

Vojt007, gratuluję wyboru ;) będziemy razem zasilacze do kompów robić ;) echh... ci szaleni elektrycy ;p

Zasilaczami zajmują się elektrycy. ;/

tylko mam jeden problem w szkole.... ELEKTROTECHNIKA... vojt, jak sobie z tym radzisz?? Bo ja narazie dwie gołe kapy...

Yyy, może my chodzimy do tej samej klasy? :P U mnie połowa klasy ma 2 laski z elektro. Nasza nauczycielka narazie się nad nami lituje i naciąga troche punktacje (np. przyznaje 0,5 pkt za dobry wzór, dobre przekształcenie jednostek (kilo, mega, giga etc.) i dzieki temu mam 2x-2. :P W pon kolejna kartkówka z rezystacji, konduktancji, rezystywności, konduktywności. Trzeba bedzie się ostro przyłożyć. Z perspektywy czasu moge sobie powiedzieć, że te dotychczasowe dwie katkówki były proste i mogłem je napisać conajmniej na 3. Matma jest jednak takim przedmiotem, że jeśli popełnisz drobny błąd - leci Ci całe zadanie, a co za tym idzie punktacja, a co za tym idzie - oceny, a dalej to już nie pisze. ;)

(...) jak ktoś się spóźni 10 sekund to jest odpytywany z ostatnich lekcji. (...)

Do tego w mojej szkole możesz odpowiadać za brak części umundurowania (krawat, herb szkoły, nie wspominając o marynarce, no ale o niej to ciężko zapomnieć ;) )

U mnie naszczęście jest tak tylko na jednym przedmiocie - historii.

Jeny ludzie... wy chodzicie do jakichś patologicznych szkół. Jestem 2 Gim. I nic nie robię i sie [beeep]m i tylko słucham na lekcjach... (...)

Ciesz się z każdego dnia w gimnazjum. ;)
  • 0

#31 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 07 10 2008 - 21:53

Wiecie wydaje mi się że w sumie taki luzz jest w gimnazjum bo w sumie "TO MUSISZ ZDAĆ". A liceum to trudno, nie zdasz to nie masz wykształcenia. Szkoły średnie w końcu nie są obowiązkowe.

  • 0

#32 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 07 10 2008 - 23:40

Vojt, jeśli znasz cytat "To jest... To jest dramat" to chodzisz ze mną do klasy :D Poza tym to wy jeszcze siedzicie na tych giga itd?? My jutro mamy dwu-godzinny sprawdzian z Natężenia pola elektrycznego, z napięcia pola elektrycznego z potencjału pola elektrycznego i z prawa Coulomba. :/ bedzie trzecia kapa do kolekcji.....

  • 0

#33 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 08 10 2008 - 17:03

No to mamy innaczej poukładany materiał.

Jak poszedł sprawdzian? :D
  • 0

#34 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 08 10 2008 - 17:38

będzie kapa :D

napiszę zadania:

1. Dwa ładunki punktowe Q1=10 do minus siódmej C (nie wiem jak to zapisać, Do potęgi minus siódmej) i Q2=0,5 do minus siódmej C, znajdują się w punktach oddalonych od siebie o 10 cm. Oblicz wartość natężenia pola elektrycznego w punkcie leżącym w środku odcinka AB. Przenikalność elektr. Er=1

2. W punkcie potencjał elektryczny wynosi 2kV, różnica potencjałów między punktem A i B wynosi 5kV. Oblicz odległość obu punktów od ładunku punktowego o wartości 2 mC.

3. Na dwóch wierzchołkach trójkąta równoramiennego umieszczono dwa ładunki wynoszące 5C, lecz o przeciwnych znakach. Ładunki umieszczono na wierzchołkach podstawy. Zbadaj natężenie pola elektrycznego na trzecim wierzchołku.

4. W polu jednorodnym o wartości 3kV/m znalazł się ładunek o wartości 1mikroC (10 do minus szóstej Coulomba). Oblicz wartość pracy wykonanej z ppunktu A do punktu B, oddalonych od siebie o 2m. Oblicz napięcie pomiędzy tymi punktami.

Proste, nie? :/
  • 0

#35 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 08 10 2008 - 17:45

Proste jak to że świnie latają a parry ma mózg :D

Nie no żarty żartami. Dla mnie to nie zbyt zrozumiałe...
  • 0

#36 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 08 10 2008 - 17:45

Jak dla mnie czarna magia... :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych