Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na moderatorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 13 12 2011 - 04:43

Ogłaszam nabór na moderatorów dla działów software, hardware oraz urządzenia mobilne.

Zakres obowiązków to przede wszystkim:
  • dbanie o porządek w przydzielonym dziale forum;
  • wyciąganie konsekwencji wobec użytkowników, których posty zawierają:
    * wulgaryzmy i groźby,
    * spam,
    * nieregulaminowe avatary lub sygnatury;
  • pomoc użytkownikom w wybranych tematach .
Wymagania:
  • czas wolny minimum kilkanaście minut dziennie;
  • umiejętność współpracy z ludźmi, skrupulatność;
  • mile widziane doświadczenie w moderowaniu forum (prosimy o wskazanie adresów);
  • minimum 17 lat (możliwe delikatne odejścia od tego wymogu).
  • minimum 100 merytorycznych postów.
O nas:
Forum. Tweaks.pl istnieje już od ponad 6 lat i jest jednym z większych forów poświęconych m.in. oprogramowaniu, sprzętowi, komputerom, laptopom, telefonom komputerowym i innym zagadnieniom. Chcąc zobaczyć od środka jak funkcjonuje nasza społeczność, skontaktuj się z nami w tym temacie.

Użytkownik Sicknature edytował ten post 29 03 2012 - 11:37

  • 2

#2 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 14 12 2011 - 14:24

Witam,

Zgłaszam się na stanowisko moderatora działu GSM. Doświadczenie w temacie GSM mam spore. Najwięcej w tematyce Sony Ericsson ponieważ długo używałem tego telefonu (flashowanie itp.). Szybko się uczę. Nadal poszerzam swoje wiadomości dotyczące GSM. Stanowisko moderatora miałem na wielu forach.

Fora już nie istnieją. Wiele czasu nie udzielałem się na żadnym forum oprócz na Tweaks więc nie mam Moderatora na istniejącym forum. Postaram się wymienić wszystkie poważne fora na których miałem rangę Administratora lub Moderatora.

www.gboard.pl a potem www.warez4you.pl (Byłem Moderatorem a potem Administratorem około 2 lata) - Forum zostało zaatakowane przez Hakerów.
www.la-musica.info (Byłem moderatorem a potem Administratorem około 3 lata) - Forum upadło po zamknięciu hostingu Odsiebie.com przez Policje.
www.forumes.pl (Byłem Moderatorem około 6 miesięcy) - Forum przestało być opłacane przez Administratora.
www.falubaz.net (Byłem Moderatorem około 2 lata) - Forum zostało zamknięte przez Administratora wraz z serwisem Falubaz.pl bez podania mi przyczyny.

To na tyle. Wiem że Administracja Tweaks.pl może mi nie wierzyć ponieważ te fora nie istnieją ale nie mam w zwyczaju kłamania :mml:.

Użytkownik makensis edytował ten post 26 01 2012 - 15:24

  • 1

#3 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 15 01 2012 - 00:06

Witam was po bardzo długiej nieobecności. Postanowiłem zgłosić się na moderatora działów związanych z Hardware i pomagać na Waszym forum jak to kiedyś miało miejsce. Odszedłem z głupiego powodu i w sumie teraz szkoda tamtego czasu.

Rekomendacja
Moderator na forum http://www.forumpc.pl/index.php?act=idx z którego jednak rezygnuję z powodu nieustających zgrzytów wewnątrz ekipy oraz przyjmowania do niej trolli i dzieci ;)
  • 0

#4 Paryk17

Paryk17

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2012 - 19:54

Witam!
Mam na imię Patryk. Lat 17. Moim gł. zainteresowaniem jest sprzęt komputerowy.
Chciał bym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora w dziale Komputerowym.
Sprzętem komputerowym zajmuję się na co dzień. Dużo siedzę na forach internetowych w takich działach.
Dziennie spędzam tam po kilka godzin. Posiadam wysoką kulturę osobistą i chętnie służę pomocą.
Osobą polecającą mnie jest: LiO.
Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.
  • 0

#5 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 19 01 2012 - 20:02

Niech trochę popisze na forum.. (obecnie 1 post)
Tak z ciekawości - ile lat siedzisz w komputerach skoro masz 17 lat dopiero?

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 19 01 2012 - 20:03

  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 19 01 2012 - 20:32

Witam .Również chciałbym zgłosić ponownie swoją kandydaturę na moderatora na dział hardware . Bardzo szybko się uczę i cały czas rozwijam swoją wiedzę odnośnie komputerów. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury

Użytkownik Quke edytował ten post 19 01 2012 - 20:34

  • 0

#7 ShockY

ShockY

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 27 01 2012 - 16:32

Więc tak. Mam 15 lat (wiem, że z deczka za mało). Obecnie jestem moderatorem na forum grrramy.pl, wcześniej byłem modem na forumkomputerowe.eu (odszedłem, ponieważ nic się na nim nie działo przez moje ostatnie czasy) i kilku innych mniejszych forach (już nie istnieją). Prowadziłem wraz z kolegą blog o gsm. Więc chyba mam trochę pojęcia. Wiem, że jestem bardzo krótko na forum, ale pozostawiam wam wolną rękę. Jeśli miał/mógł bym wybrać sobie dział to wybrałbym urządzenia mobilne.

Użytkownik ShockY edytował ten post 27 01 2012 - 16:56

  • 1

#8 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 27 01 2012 - 17:08

ShockY, udzielaj się dużo na forum i wtedy się zobaczy. Z 4 postami nikt Cię nie przyjmie.
  • 0

#9 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 28 01 2012 - 16:55

A ja też mogę startować? :D
  • 0

#10 meto

meto

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 31 01 2012 - 16:36

Chciałbym się zgłosić na stanowisko moderatora w dziale Hardware.
Może kilka słów o mnie; Na imię mam Kamil, chodzę do 3 klasy technikum informatycznego. Do tej pory zajmowałem sie prowadzeniem serverów do gier min. Jargam.es (byłem GM, a następnie Developerem)
Posiadam dość rozległą wiedzę na temat komputerów oraz sprzętu. Czasu wolnego mam pod dostatkiem. Nie jestem porywczy :E, jestem osoba kulturalna potrafiąca pracować w zespole, nie narzucam nikomu swojego zdania bądz poglądów.
Jestem człowiekiem dość kompromisyjnym łatwo można się ze mna porozumiec czy dogadać oczywiście w granicach zdrowego rozdzadku.

Dziękuje za poświęcenie kilku minut na przeczytanie mojego podania.
Pozdrawiam Kamil aka meto
  • 0

#11 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 01 02 2012 - 00:29

Proponuję najpierw udowodnić wiedzę w tematach...

  • 0

#12 Danielooo

Danielooo

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 04 02 2012 - 00:50

Witam,

nazywam się Daniel, mam 20 latek, starocie ze mnie, no cóż poradzić mam. Aktualnie programuję w PAWN, C#, C++, powoli ogarniam PHP. Od dawien dawna pociągało mnie wszystko co "elektroniczne", też życiowo się ukierunkowałem tak, studia, informatyka. Moje doświadczenie przy forach?
Administrator niegdyś wielkiego i pięknego forum nedds.pl;
Administrator precyl.pl;
Wiele własnych for, serwerów gier, wszystko oparte o silnik IPB, znam go od zaplecza.
Pewnie myślicie sobie: "e tam, ma zero postów, niech spada", sam też bym tak pomyślał, może warto dać komuś szansę, ja taką wiele razy dałem. Jeżeli ktoś ma pytania, proszę śmiało zadawać, pozdrawiam Daniel.

  • 0

#13 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 07 02 2012 - 20:24

@meto, @patryk @shocky odrzucone, brak aktywności na forum.
@quke - nadal często spamujesz niestety odrzucone.
@ziele, @danieloooo - wysłałem prv.
  • 0

#14 EmCe Jay

EmCe Jay

    Old school

  • 363 postów

Napisano 22 02 2012 - 20:43

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę

Komputerami na poważnie zacząłem się interesować 4 lata temu, od tego czasu nabyłem sporo wiedzy. Mam 17 a w tym roku (dokładnie w październiku 18). Niestety jeszcze na żadnym z for nie miałem jeszcze rangi moderatora, no ale gdzieś te doświadczenie trzeba końcu nabyć. Czasu mam dużo więc to żaden problem.


ps. Moja kandydatura dotyczy działu hardware
  • 0

#15 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 29 02 2012 - 23:18

@Emce Jay - musisz zmienić styl wypowiedzi i ortografię, bo niestety póki co te najbardziej rażące orty ja muszę poprawiać za Ciebie. Podanie odrzucone.
@quke - zbierasz pochwały od użytkowników, ale czasem wprowadzasz ich w błąd, lepiej dwa razy coś sprawdzić nim coś napiszesz. Dziś znów była wpadka, jako moderator twoje posty są uważane za bardziej wiarygodne, dlatego nie ma taryfy ulgowej, dlatego odrzucone podanie.
  • 0

#16 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 01 03 2012 - 17:21

Moje zdanie jest takie , ze czasami nawet najlepszemu się zdarza walnąć jakieś głupstwo. Co do wczorajszej "wpadki" to miałem na myśli pisząc to ze na necie są już aktywne wersje oprogramowania . Ale ok rozumiem Twoje aluzję co do mnie.
  • 0

#17 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 01 03 2012 - 18:13

Ten temat nie służy temu aby się spowiadać od tego macie PW do Admina.
  • 0

#18 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 01 03 2012 - 19:58

Wujek to nie jest żadne spowiadanie , tylko sugestia . Masz rację od tego jest PW więc przepraszam .

Użytkownik Quke edytował ten post 17 03 2012 - 19:32

  • 0

#19 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 05 03 2012 - 10:48

Spokojnie Quake nie zostało przecież odrzucone dożywotnio.
  • 1

#20 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 21 03 2012 - 22:41

N/A :)

Użytkownik -AssassiN- edytował ten post 13 07 2012 - 23:24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych