Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na moderatorów i opiekunów działów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 szybki10

szybki10

    Początkujący

  • 114 postów

Napisano 10 01 2009 - 21:07

zakładam że odrzuciłeś mnie ze względu na mój pierwszy i jedyny post krytykujący jednocześnie administratora i moderatora ?
Ale to tylko świadczy o tym że pomimo wyboru nowych moderatorów są to wybory nie trafione.

  • 0

#22 Jezierski

Jezierski

    Nie truć na gg.

  • 351 postów

Napisano 10 01 2009 - 22:07

Zgłaszam się ;)


-Mimo iż chodze do szkoły mam czas na zaglądanie na forum : ] .


- Mam niestety tylko 16 lat, lecz weźcie to pod uwagę iż np. wiem czasem więcej niż mój nauczyciel od infy ;)


- Jestem jakiś czas na forum, pomagam jeśli tylko wiem jak dany problem rozwiązać.


-Regulamin "ogólnie" znam, ale jeszcze poczytam B)


- "Nie oceniaj forumowicza po ilości postów oraz po jego wieku..." B)


- Chciałbym zajmować się działem Kart Graficznych ew. Procesory PS. miałem własne forum kiedyś....tylko że nie udało się rozkręcić no i tyle ;)

  • 0

#23 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 10 01 2009 - 23:28

Ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, więc żadnych nowych moderatorów na razie nie mamy. A Ty, szybki masz niewielkie szanse w porównaniu ze swoimi konkurentami, z racji tego, że zgłoszenie zaprezentowałeś w swoim drugim poście na tym forum, poza tym żadnego udokumentowanego doświadczenia, regulaminu wtedy nawet jeszcze nie przeczytałeś ("przeczytam") - w ogóle Cię nie znamy... A Pan 12-latek pc4150 ze względu na formę i treść swojej wypowiedzi też słabo wypadł. ;) Zapraszam do dalszego zgłaszania się kandydatów, w najbliższym czasie wyłonimy spośród nich 2-3 osoby na stanowisko moderatora.
  • 0

#24 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 01 2009 - 01:09

Przypominam że podałem mą kandydaturę na opiekuna działu/ów a nie moderatora, dlatego przy rozpatrywaniu kandydatur na moderatora proszę nie brać mnie pod uwagę.
  • 0

#25 szybki10

szybki10

    Początkujący

  • 114 postów

Napisano 11 01 2009 - 12:59

Ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, więc żadnych nowych moderatorów na razie nie mamy. A Ty, szybki masz niewielkie szanse w porównaniu ze swoimi konkurentami, z racji tego, że zgłoszenie zaprezentowałeś w swoim drugim poście na tym forum, poza tym żadnego udokumentowanego doświadczenia, regulaminu wtedy nawet jeszcze nie przeczytałeś ("przeczytam") - w ogóle Cię nie znamy... A Pan 12-latek pc4150 ze względu na formę i treść swojej wypowiedzi też słabo wypadł. ;) Zapraszam do dalszego zgłaszania się kandydatów, w najbliższym czasie wyłonimy spośród nich 2-3 osoby na stanowisko moderatora.


Oczywiście rozumiem taką argumentację, jednak ja w przeciwieństwie do swoich poprzedników mam trochę więcej lat,aczkolwiek to nie lata świadczą o wiedzy.Jeżeli natomiast chodzi o regulamin to myślę że Ci którzy wypowiadali się przede mną również go nie przeczytali,aczkolwiek Oni nie potrafią się do tego przyznać,a ja potrafię.To że nie przeczytałem nie znaczy że nie przeczytam i nie będę się do Tego stosował i stosował w stosunku do innych.Proponuję okres próbny.Żebyśmy się dobrze zrozumieli.Bycie moderatorem na tym forum nie stanowi dla Mnie treści życia.Po prostu chciałem pomóc.To wszystko.
  • 0

#26 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 11 01 2009 - 15:10

zakładam że odrzuciłeś mnie ze względu na mój pierwszy i jedyny post krytykujący jednocześnie administratora i moderatora ?
Ale to tylko świadczy o tym że pomimo wyboru nowych moderatorów są to wybory nie trafione.

Nie (nawet nie wiem, o który post ci chodzi). Osobiście zdyskwalifikowałem cię ze względu na zaangażowanie jakie włożyłeś w przygotowanie swojego podania.
Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, niezależnie od tego czy kandyduje na moda czy też nie dlatego nie ma raczej nic chlubnego w przyznaniu się do złamania pierwszej zasady. Sam wiek nie świadczy o wiedzy człowieka, ani o tym czy nadaje się on na jakąkolwiek rangę.
ps. Choćby Brutus jest starszy od ciebie więc nie ma też co argumentować swojego postępowania tym:

jednak ja w przeciwieństwie do swoich poprzedników mam trochę więcej lat,

i

- Mam niestety tylko 16 lat, lecz weźcie to pod uwagę iż np. wiem czasem więcej niż mój nauczyciel od infy wink.gif

Faktycznie bierzemy pod uwagę wyjątkowo niski poziom w szkolnictwa ;)
  • 0

#27 szybki10

szybki10

    Początkujący

  • 114 postów

Napisano 11 01 2009 - 17:34

Nie (nawet nie wiem, o który post ci chodzi). Osobiście zdyskwalifikowałem cię ze względu na zaangażowanie jakie włożyłeś w przygotowanie swojego podania.


A gdybym napisał cały memoriał w tym podaniu czy to by cokolwiek zmieniło ?
  • 0

#28 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 01 2009 - 19:35

jednak ja w przeciwieństwie do swoich poprzedników mam trochę więcej lat,

Ktoś tu już na starcie próbuje kłamać ;) .
  • 0

#29 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 11 01 2009 - 20:54

DO wszystkich tutaj piszących .
post tutaj z kandydaturą to jak CV - wszystko ma być jasno , jakie masz doświadczenie, gdzie moderowaleś ,
jak się tutaj zaprezentujesz tkie będą mieć podejście do twojej osoby jak i kandydatury - zależy tobie na byciu modem , to to okaż ,

moderator musi znać regulamin na blachę , a swojej funkcji nie może traktować jako zabawy, jego działania muszą charakteryzować się obiektywizmem i asertywnością

nie miejcie więc do nikogo pretensji jak nie potraktują admini waszej kandydatury poważnie jeśli wy sami poważni nie będziecie .
nikt z góry nikogo nie przekreśla co nie znaczy że skoro jest zapotrzebowanie na moderatorów będzie brany każdy kto się zgłosi - jak pewnie wiecie , moderatorzy są też szukani POZA forum tweaks ;)
  • 0

#30 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 01 2009 - 22:13

Nie zorientowanym co to jest i jak się pisze CV polecam tę stronę:Link.
;)
  • 0

#31 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 11 01 2009 - 22:26

Najlepsi kandydaci to ci, którzy się nie zgłaszają.
sw29l - rozsądny, widać go dość regularnie.
rzeznia22 - znam z KSE, porządny user.
Chinka - już się zgłosił, ale to mój typ numer jeden.

Poza konkursem do działów offtopowych - Brutus3. Nie wdaje się w konflikty i odwiedza często nasz przybytek.

  • 0

#32 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 11 01 2009 - 23:01

sw29l Nie stracił rangi i do tego na pewno nie dojdzie jednak pełni on funkcję specjalisty, a nie moderatora.

A gdybym napisał cały memoriał w tym podaniu czy to by cokolwiek zmieniło ?

Na pewno twoje podejście do sprawy ;)

  • 0

#33 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 01 2009 - 15:41

Pierwsze kilka kandydatur rozpatrzyliśmy pozytywnie. Po ustawieniu rang i obserwacji jak sobie radzą nowi moderatorzy w danych działach rozpoczniemy przeglądanie kolejnych waszych kandydatur!

Dla wszystkich poniżej 18 lat - niestety są bardzo małe szanse na przyjęcie do grona moderatorów. Jeśli jednak uważasz, że twoja wiedza z danej dziedziny jest ponadprzeciętna(na forum) to możesz się zgłosić.
  • 0

#34 lukas91

lukas91

    Początkujący

  • 51 postów

Napisano 12 01 2009 - 17:48

Więc może przydam się w przyszłym roku ;)

Gratuluję wybranym.
  • 0

#35 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 12 01 2009 - 18:14

To twoje zgłoszenie?

Pomijając brak jakiejkolwiek wiedzy o ortografii, gramatyce i zdolności składania zdań tak, aby można było cokolwiek z nich odczytać to nie widzę przeszkód. ;) Od teraz możemy się już pożegnać.
lukas91 zrobiłeś na mnie wrażenie ;) "Zadzwonię do Pana osobiście".
mgx8 widzę, że starzy wyjadacze wracają. Również jeden z moich faworytów.

Żegnamy.
Z resztą się zapoznałem jednak jakoś nie zachwyciliście. Chinka był przeze mnie brany pod uwagę już od dawna.


To nie jest moje zgłoszenie. Czytaj uważnie.

BTW. Nie spodobało Mi się Twoje podejście do Mojej osoby, bez względu na to, kim jesteś ani Jaką pełnisz tutaj Funkcje nie życzę sobie więcej tego typu Postów na Mój temat.
  • 0

#36 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 12 01 2009 - 18:43

A mi ze względu na pełnioną przeze mnie funkcję nie spodobał się spamerski post twojego autorstwa w poważnym temacie wiec jesteśmy kwita ;)
  • 0

#37 Atverstyt

Atverstyt

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 01 2009 - 20:27

Witam,
właśnie założyłem konto na tweaks.pl. Chciałbym się zgłosić na osobę moderującą forum Webmastering.

Co do wymagań to powiem tak:
- czas wolny: Nie pamiętam takiego dnia podczas którego nie ma mnie na żadnym forum (w dodatku mam dostęp do internetu 24h/dobę, ponieważ w pracy jestem często przed komputerem)
- znajomość regulaminu forum: znam (właśnie założyłem konto ;))
- wysoka kultura osobista: pozwolę sobie powiedzieć że posiadam taką.
- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność: Widać chyba po moich ostatnich pomocach.
- mile widziane doświadczenie w moderowaniu forum (linki do forum): Zakładałem swoje fora. Nie zajmowałem się jeszcze moderowaniem na forach tego typu.
- wiek - minimum 18 lat: Powiem tylko 1988 ;)

Wiadomość o naborze przeczytałem na innym forum (webtips.pl) i ziele prosił bym tutaj przeniósł.
  • 0

#38 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:41

Szansę na moderatora ma się raczej dopiero po uzyskaniu x liczby postów. Z 1 zgłoszeniowym raczej nie bardzo jest o czym gadać :P
  • 0

#39 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 17 01 2009 - 15:15

Bardzo by nam pomogło jak byście się udzielali w działach jakie chcecie moderować - obecnie trudno mi na podstawie jednej wypowiedzi dać każdemu z was prawo moderowania wybranego działu.
  • 0

#40 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 18 01 2009 - 01:14

- czas wolny:jest duzo go
- znajomość regulaminu forum: znam
- wysoka kultura osobista: Umiem się na poziomie ją utrzymać.
- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność: A umiem niech "Starzy" modowie wypowiedzą się ze mną współpracuje.
- mile widziane doświadczenie w moderowaniu forum (linki do forum): byłem tu modem już kiedyś- wiek - 18? kiedy to było;p


Teraz mam więcej czasu i dla tego chętnie mogę po modować znów. Czekam na rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam wncvirus
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych