Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na nowym systemie nie działa internet win xp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Turbogt10

Turbogt10

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 10 2015 - 22:39

Witam wszystkich. Mam problem z komputerem.dostałem go od kolegi bo go dlugi nie używał a do Neta mówi że może się przydać. Ogólnie mam laptopa ale przyzwyczajenie do kompa od dziecka zostało. Aiwec podlaczylem go wlaczam win XP cały zasyfiony ledwo co chodził.zacząłem usuwać czyścić system podlaczylem router do niego patrzę NET działa ale od syfu w zwolnionym tempie. Myślę sobie mam jeszcze win XP na płytce to zrobię formata to chociaż będę wiedział że żadnego syfu nie ma na kompie. Po formacie zainstalowalem sterownikiz płytki do płyty głównej. Jest po ang. Więc instalowane co było możliwe. I chodzi o to że dźwięk jest stery do płyty zainstalowalem ale nie mam internetu.poprostu w mndz.zadań nie ma żadnej karty są znaki zapytania. W komputerze w skrzynce żadnej karty nie ma .ale jest wejscie od routera pod kabel sieciowy podłączam kabel sieciowy i nic się nie dzieje. Wcześniej przed formatem dzialal internet. A teraz nic , tam gdzie podłączam kabel sieciowy to w kompie ( w skrzynce) jest tylko taką kostką ona ma wyjścia 2x USB i jeden na ten kabel.co mam robić ? Probowalem szukać dodawać sprzęt w panelu sterowania ale bez skutku.poradzcie .odpowiem na wszystkie wasze pytania dzieki

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych