Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mundial


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#41 pawel211

pawel211

    Początkujący

  • 118 postów

Napisano 13 06 2006 - 23:13

SZWAJCARIA OLEEEE!!!
CHORWACJA prawie dokopala tym Brazylijczykom :P

rozniesc faworytow :> bedzie ciekawiej 8)

nie moge doczekac sie jutra godz 21 :] oj chlopcy lepiej bedzie dla was jak chociaz zremisujecie z tymi pajacami z Niemiec :] inaczej nie recze za wasz powrot do Polski :P

  • 0

#42 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 13 06 2006 - 23:50

az sie zmusiłam zeby ogladac ta porazke.. grali jak ofermy to juz pies z kulawa noga by to lepiej rozegrał... i ciagle sie zastanawiam dlaczego taki beznadziejny skład .. o niektórych to ja w zyciu nie słyszałam

aaaaa prosze nie oslabiaj mnie rofl...beznadziejny sklad ? o niektorych w zyciu nie slyszalas ? hmm a moze tak to jest jak sie za duzo nie wie na dany temat ?

dlaczego np nie wybrali Piechny .. przeciez jest bardzo dobry i do tego okrzykneli go królem Strzelców mógłby sie im przydac.. a nie wzieli jakiegos popapranca o którym mało kto słyszał zenada... az sie cos wywraca jak sie pomysli jakiego mamy głaba który wybierał skład..


Piechny czemu nie wybrali ? kto go okrzyknał haha ?, został królem strzelców w polskiej lidze, hmm a moze dlatego ze miał tragiczna runde wiosenna nie pojechal ? tak moglby sie przydac do podwozenia kiełbasy (kumaci wiedza czym kiełabasa handluje :P).
A no i jeszcze ciekawi mnie kto jest tym popaprańcem ?! bo chyba nie Brożek, albo Jeleń, czy też moze Smolarek ? a może Żurawski ? nie no to chyba Grzesiu ? :P bo innego wytlumaczenia nie mam. ;O
Glab który wybierał skład wybrał taki skład jaki był w danej chwili najlepszy ( nie mamy lepszych pilkarzy ktorzy by zmienili oblicze kadry nie jestesmy wytwornia talento zese kogosmozemy wstawic za kogos ibedziemy wygrywac),
pozatym ten głab jak to ladnie ujelas rozegrał 53 mecze w reprezentacji Polski, wygral dwa puchary polski z Legia jako piłkarz, grał wlidze francuskiej w AJ Auxerre gdzie został najlepszym piłkarzem zagranicznym w lidze francuskiej, uważany był za jednego z najlepszych polskich obrońców przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.
Ok no to po krotcekariera pilkarska teraz może trenerska ;:P
Wywalczył dwukrotnie Mistrzostwo Polski (1994 i 1995), dwukrotnie Puchar Polski (1994 i 1995) oraz Superpuchar Polski (1994) i Wicemistrzostwo Polski (1996). W sezonie 1995/1996 doprowadził Legię do 1/4 finału Ligi Mistrzów -zaznaczam ze jako pierwszy trener zaszedl tak daleko w LM. Asystent selekcjonera olimpijskiej reprezentacji Polski Janusza Wójcika podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992, gdzie zdobylismy srebrny medal.


A mnie juz powoli zaczyna draznic to co sie dzieje wokol naszej reprezentacji jezeli chodzi o kibicow i wielkich "znawcow" . Okej nie mowie , ze gralismy z finezja i polotem , a dwie bramki zostaly przypadkiem strzelone ( choc w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy , gdyz w takiej samej sytuacji jak padla 2 bramka dla Ekwadoru , byl Krzynowek i sedzia wtedy spalony gwizdnal ) , ale ludzie opamietajcie sie .Czemu jestesmy z naszymi zawodnikami tylko jak jest dobrze.Zarowno w pilce noznej jak i w kazdej innej dyscyplinie.Powtarzam raz jeszcze - nie neguje tego ze jest zle , ale pietnuje narodowa histerie.Wyglada to tak jakby wojska obce szykowaly na nas napad . Brakuje tylko wykupywania zywnosci....


Hmm czytasz w moich myslach, tylko narzekaja a wiekszosc "fajnych kibicow" zainteresowala sie pilka nozna przy ustalaniu skladu na mundial i wielkie ahhh i ochh, no czekaj, a gdzie dudek a gdzie franek ? Zostali w domu ! A czemu ? gdyby sie choc troszke zainteresowaci posledzic poprzednie mecze obu panow wostatnim okresie ja sie nie dziwie Janasowi ze tak zrobil jak zrobil. Bo co mial jechac Dudek ktory od 1,5 roku na lawce siedzi?ktory pilke widuje tylko na treningach kadry ? czy Franek wielki łowca bramek ktory bramki nie strzelil od 15 meczów ? no jeszcze franek moglby jechac ale nie placze za nim,za zasługi nie jezdzi sie na mundial a zreszta kazdy kto ogladal ostatnio jego mecze w lidze angtopotwierdzina kadre przyjezdal i po eliminacjach tez nic nie strzelal a grał zle, bo nawet nie probowal strzelac ;C



ps.hi all xDDDDD heheh dawno mnie nie bylo wiec skusilem sie cos napisac=]
ps2. sry za bledy i ze spacji czasami nie ma pomiedzy wyrazami, gdyz takowa jest w oplakanym stanie i zadko dziala tekst poprawialem i tak heh :P
ps3.powyzszy tekst traktujcie jak chcecie =D
ps4.buzka i pzdr all
ps5. LETS THE FLAME BEGIN !:P

  • 0

#43 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 14 06 2006 - 12:18

Wilder a slad Ty kur mozesz wiedziec jakie ja mam pojecie o piłce.. to jest moje zdanie i nie zamierzam go zmienic. Ty masz swoje i mam to daleko gdzies bo jestes ostatnia osoba z która mozna podyskutowac na jakis temat :P i po 2.. co mnie obchodzi jakie ten pajac ma osiagniecia? nie ziebi ni grzeje nie gilgocze mnie to w zaden sposób.. a co do składu druzyny.. nadal uwazam ze dał d.... :P :wink:
  • 0

#44 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 14 06 2006 - 21:52

Nooo gramy i to calkiem niezle :P Najwazniejsze jest to ze nie odpuszczamy i walczymy :P

[ Dodano: 14-06-2006, 22:57 ]
No kurrr...... za....ac sie mozna :/Taki ladny mecz, kapitalna obrona Boruca, 2 poprzeczki na koncu i w 91 minucie musieli nam strzelic :P Szwaby.... Ale Polacy i tak pieknie grali
Jakby nie czerwona kartka to mielibysmy duzo wieksze szanse... Albo jakby Janas wczsniej zmienil zawodnokow... Wtedy moze nie byloby tej kratki
  • 0

#45 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 14 06 2006 - 23:06

Piekny mecz,piekna walka,piekne widowisko.Wielka,ogromna szkoda ,ze Niemcy strzelili bramkew 91 minucie .No coz taka jest pilka.Moim zdaniem Janas zdecydowanie za pozno wprowadzil nowych zawodnikow.
Teraz tylko Niemcy do zera wygrywaja z Ekwadorem ,Ekwador przegrywa z Costa Ricka(nie wiem jak to sie pisze :P ) 1:0 a my wygrywamy z nimi 4:0(chyba bramki strzelone sie licza?) i wychodzimy z grupy :P .Niestety to raczej nie realne :/
  • 0

#46 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 14 06 2006 - 23:13

Co do meczu Ekwador-Kostaryka to jest mozliwe. Ale juz Polska-Kostaryka (4-0 :/ )to raczej nie ma szans
  • 0

#47 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 15 06 2006 - 00:05

Wraszenia po naszej grze jak najbardziej pozytywne. Orgromne brawa dla Boruca & Jelenia :P niestety rozczarowanie ze strony Żurawskiego :P
KUR** nie przezyje tego... 2minuty, tylko 2min do konca, Boruc tak pieknie bronil a tu taka porazka :P
Wszystko przez Janasa... za pozno zmiany a w dodatku powinien zdjac jeszcze Żurawia i to na samym poczatku... no i dol z ta czerwona kartka :cry:
Heh czemu nie mogli tak pieknie grac z Ekwadorem? Czemu? heh... :P
2min, 2min... nie wierze :!: Nie przezyje :!:
Wiem ze sie jaram i przezywam, ale wierzylam w nas... Szwaby - I hate you :P
  • 0

#48 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 06 2006 - 00:35

:P+-->
QUOTE(kicia :P)
Wilder a slad Ty kur mozesz wiedziec jakie ja mam pojecie o piłce.. to jest moje zdanie i nie zamierzam go zmienic. Ty masz swoje i mam to daleko gdzies bo jestes ostatnia osoba z która mozna podyskutowac na jakis temat :P i po 2.. co mnie obchodzi jakie ten pajac ma osiagniecia? nie ziebi ni grzeje nie gilgocze mnie to w zaden sposób.. a co do składu druzyny.. nadal uwazam ze dał d.... :P :wink:[/quote]

jakie pojecie o pilce masz wystarczy poczytac twoje wypowiedzi :P Jesli masz to "daleko gdzies" to po co dalej sie produkujesz ? jesli ja jestem ostatnią, to ty sie w ogole nie kwalifikujesz do dyskusji :P Nieprzejmuj sie tak to jest jak ktos chce błyszczec w dziedzinie o ktorej nie ma pojecia. Zero jakichkolwiek argumentow z twojej strony tak masz racje zakonczmy temat bo to nie ma sensu :P
  • 0

#49 pawel211

pawel211

    Początkujący

  • 118 postów

Napisano 15 06 2006 - 12:36

jestem dumna z Polakow, w koncu chlopoki pokazali, ze maja jaja :P
szczegolnie Artur Boruc!!! strasznie mi sie wczoraj podobal :P

co do naszego awansu to jest on malo prawdopodobny bo kto niby ma nam te 4 gole strzelic jakby nawet Kostaryka dzisiaj wygrala ????? wczoraj nie bylo zawodnika, ktory by mogl skonczyc akcje wg mnie :/ poza tym skoro Rasiak i tak i tak siedzi na lawce to stwierdzam, ze mozna by bylo wziac Frankowskiego i chociaz na te ostatnie minuty go wpuscic... a noz widelec by sobie przypomnial jakie bramki walił w eliminacjach...
  • 0

#50 marcinkk

marcinkk

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 15 06 2006 - 13:13

Brawa dla Polakow za 60 min gry potem porazka !!!

Prognoza na mecz z Kostaryka:
Wchodzi Rasiak strzela Hat trika i cala Polska zaluje ze nie gral od poczatku mistrzostw.
  • 0

#51 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 15 06 2006 - 14:33

cala Polska zaluje ze nie gral od poczatku mistrzostw.

jak mógł grać jak sie jeszcze nie ukorzenił :P

  • 0

#52 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 15 06 2006 - 14:55

Dobra prognoza.
Zaczyna sie własnie ekwador kostaryka

  • 0

#53 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 16 06 2006 - 11:20

no i lipa... nie wyszlismy z grupy :P szkoda :cry:
  • 0

#54

Napisano 16 06 2006 - 13:00

ja to mysle ze to dobrze ze nie weszlismy przynajmniej nie bedziemy sie dalej kompromitowac. chodz z niemcami calkiem calkiem grali tylko nasz trener cos dal ciala ze zmianami
  • 0

#55 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 16 06 2006 - 16:52

Jeśli my się skompromitowaliśmy to co zrobiła Serbia i Czarnogóra. (dla wyjaśnienia dodam że przegrała z Argentyną 6:0!!!!)

_______________________EDI T____________________


LOL!!!!!!
Podobno zawodnicy ekwadoru byli na dopingu!!! to oznaczało by trzy punkty dla nas i wszystko zależało by od meczu z Kostaryką!!!!! Ja pierdziele. Więcej szczęścia niż umiejętności :P Tylko to jeszcze nie potwierdzone

  • 0

#56 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 16 06 2006 - 20:44

Lol a by bylo [beeep] :P Haha :P
  • 0

#57 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 16 06 2006 - 21:02

Hehe no byloby fajnie ,lecz szczerze mowiac watpie zeby bylo to prawda :P Gdzie znalazles info na ten temat?
  • 0

#58 pawel211

pawel211

    Początkujący

  • 118 postów

Napisano 16 06 2006 - 22:35

tez to slyszalam, ale niedawno w jakis wiadomosciach mowili, ze to tylko plotka...
  • 0

#59 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 17 06 2006 - 11:30

Tak wcześniej wspominali o tym podczas jakiegoś meczu. To info ukazało się na jakimś niemieckim portalu
  • 0

#60 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 17 06 2006 - 17:58

hah przejdziemy pewnie szczesliwie, maja wlasnie nad tym obradowac o tej calej sytuacji u 6 zawodnikow cos wykryli teraz chyba czekaja na pjakies próbki B...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych