Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor - problem ze zmianą rozdzielczości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Roondel.

Roondel.

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 11 2012 - 22:56

Witam!
Mój problem polega na tym ze nie moge zmienic rozdzielczosci komputera. Zaczne od poczatku wszystko smigało jak nalezy i z biegiem czasu na pionowych krancach monitora tam gdzie konczy sie tło pulpitu zaczeło mi sie lekko fałdowac (krawedzie zaczeł robic charakterystyczne S). Po jakims czasie zaczeło sie to robic coraz mocniej i mocniej az spowodowało wyłaczenie sie monitora. po kilkukrotnym miganiu pulpitu (jakies 3 - 4 razy). Komputer działał normalnie bez jakich kolwiek problemów, wiec zrobiłem formata. Po formacie zainstalowałem sterowniki karty graficznej GF 6200 poczym chcialem zmienic rozdzielczosc z standardowej 800 x 600 lecz sie nie da poniewaz monitor odmawia posluszenstwa i po kliknieciu OK ze chcem zmienic rozdzielczosc, monitor sie wyłacza na jakies kilka sekund i powraca standardowa rozdzielczosc.




edit: Próbowałem kilku sposobów z swiata google i nic nie poradziło na moja awarie.Prosze o pomoc :)


Pozdrawiam.

[uwaga=Igorius]Poprawiłem tytuł tematu[/uwaga]

Użytkownik Igorius edytował ten post 14 11 2012 - 22:18

  • 0

#2 Igorius

Igorius

    Magister

  • 464 postów

Napisano 14 11 2012 - 22:19

Podepnij monitor pod innego peceta (np u koleżanki) i zrób test, czy jest sprawny. Daj znać, jaki wynik.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zmiana rozdzielczości problem rozdzielczość ustawienie rozdzielczości



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych