Tolduś

Początkujący

• 40 postów

Napisano 05 09 2006 - 16:53

Po słabym mundialu przyszedl czas na nowego selekcjonera i boj o mistrzostwa europy. Niestety jak sie ostatnio przekonalismy selekcjoner Leo nie pomogl Polskiej pilce przegralismy z niezbyt silna Finlandią (3-1). jutro gramy z Serbia jak obstawiacie wynik wydaje mi sie ze jak Leo nie postawi na ludzi ktorzy maja nazwiska a nie na tych ktorzy graja w piłke to przegrana mamy juz zagwarantowana obstawiam

Napisano 06 09 2006 - 16:12

Wierze w rep .Polski ale z aktualna forma nie widze zbyt duzych szans na wygrana
2-1 dla Serbow :D

• 0

#3 croc

croc

• 41 postów

Napisano 06 09 2006 - 16:15

ja to sie zabardzo nie iteresie ale jak bedzie tak dalej to ani teraz ni ewygramy ani za 20 lat szkoda tylko tv marnowac na tak gale
  • 0

#4 Arven

Arven

Obserwator

• 6 postów

Napisano 06 09 2006 - 22:28

no i 1-1.Mecz byl ladny.Mamy luki w obronie i gdyby nie swietna postawa Kowalewskiego byloby ze 1-4
  • 0

#5 Tolduś

Tolduś

• 40 postów

Napisano 06 09 2006 - 22:29

chwila nieuwagi i strzelili nam brame a szkoda zagralismy nawet mecz na poziome moglismy go wygrac ale nie bylo zle :D
  • 0

#6 Soundman

Soundman

Jesteśmy tutaj, aby pomagać

• 133 postów

Napisano 06 09 2006 - 22:47

I znając życie Kowalewskim zainteresuje sie jakaś mocniejsza drużyna Europejska :D
  • 0

#7 Arven

Arven

Obserwator

• 6 postów

Napisano 06 09 2006 - 23:02

Teraz ogladajcie mecz Francja-Wlochy :P Ciekawie sie zaczyna .W 2 minucie 1-0 :P

nie przesadzaj wczoraj pokazali nawet dobry football... :D

Nawet nie sciemniaj... Dobry futbol... Prawie jak w drugiej lidze :P Dobry futbol to chyba w porownaniu do ostatnich meczy... Stac ich na wiecej, zawsze bylo ich stac. Jednak ostatnio nie graja tak jak umieja.
  • 0

#11 pluszek

pluszek

• 39 postów

Napisano 07 09 2006 - 20:05

Nawet nie sciemniaj... Dobry futbol... Prawie jak w drugiej lidze :D Dobry futbol to chyba w porownaniu do ostatnich meczy... Stac ich na wiecej, zawsze bylo ich stac. Jednak ostatnio nie graja tak jak umieja.

no wlasnie mnie chodzilo o to ze zagrali lepiej niz ostatnio.... Ale nie mozna od nich oczekiwac Bog wie czego i tak to Euro obejrza w telewizorach.... :P

• 0

#12 Siwy123

Siwy123

[S]pace[C]owboy

• 924 postów

Napisano 07 09 2006 - 21:52

Ja powoli przestaje wierzyc w polska pilke... Poki mamy takich politykow ktorzy pchaja do kieszeni ile wlezie i nie daja na remonty osrodkow sportowych nie mamy sie nawet co przymierzac do MŚ czy ME... Nawet Smolarek tego nie zmieni... Sad but true - jak śpiewała niegdyś Metallica.

• 0

#13 Radzio

Radzio

Nowy

• 3 postów

Napisano 09 09 2006 - 11:24

Ostatni dobry mecz reprezentacji Polski :Mistrzostwa Świata Korea i Japonia 2002 POLSKA -USA

;]

Ostatni mecz jaki mi sie podobal to Polska - Niemcy na mundialu... ach te rozbite kufle na minute przed koncem meczu... :D
Ale trzeba przyznac, ze wtedy walczyli dzielnie.

nie widziałem meczu z Finami...

ogldałem za to z Serbami i mimo, ze cos tam robili to i tak jest duzo luk, przedewszystkim w obronie...

Dobra postawa Kowalewskiego...
Debiutanci okazali sie o klase lepsi od tych "wyjadaczy".

Pozostaje nam czekac, ze Leo potrzyma nas troche w cierpieniu i mekach i zrobi z PL przynajmniej to co z TiT ;]

p.s. brakowało mi Rasiaka :D
serio!

zobaczymy co pokazaz Portugalia. Po tym co zrobili z Ekwadorem i co pokazali z Niemcami jest nadzieje, ze potrafia, TYLKO niech chca!Dołączona grafika I nie TYLKO z potegami a nawet z tymi slabszymi, bo jak tak dalej pojdzie to Wyspy Owcze zaczna nas ogrywac!Dołączona grafika

Polska - Portugalia 2:1
Widząc ten mecz zaniemówiłem chyba przez pierwszą połowę. :D Oby to nie tylko jedyny mecz w wykonaniu naszej reprezentacji. Szkoda, że "Rasialdo" spanikował przed bramką Ricardo w 2-giej połowie. Mogło być spokojnie 3:1.