Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który antywirus i dlaczego ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 LooziK

LooziK

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 19 02 2013 - 18:12

Wiec tak , ktory antywirus z tych : Avast Free , Comodo Internet Security ? I dlaczego proszę o odpowiedzi :)


#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 19 02 2013 - 18:44

Moim zdaniem comodo Internet seciurity ( dobry firewall, przyjazny interfejs, duża wykrywalność wirków :)

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 19 02 2013 - 19:08

Comodo albo BitDefender. Avast dziurawy jak durszlak - w sumie zależy po jak ciemnych zakątkach internetu się porusza.
  • 0

#4 Reedd

Reedd

    Stały użytkownik

  • 348 postów

Napisano 19 02 2013 - 20:20

Ja mam Firewall'a z COMODO a Antyvirus AVG 2013 , moim zdaniem jest b.dobry.
  • 0

#5 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 19 02 2013 - 22:15

Ewentualnie NOd32 z wersji5 ;)
  • 0

#6 grześśś

grześśś

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 07 2013 - 20:48

AVG ANTIVIRUS 2013

MAM I POLECAM. DLACZEGO ? BO JAK DOTĄD DZIAŁA BEZ ZARZYTÓW. DAJE LINK DO STRONY BO TO JEST SKLEP GDZIE GO ZAKUPIŁEM.


Użytkownik pawel315 edytował ten post 26 07 2013 - 22:40
bez linków

  • 0

#7 Legolas85

Legolas85

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 13 01 2014 - 18:05

Osobiście polecam pakiet G Data. Skutecznie radzi sobie z wszelkiego rodzaju wirusami.



#8 ogrzewaniepl

ogrzewaniepl

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 17 01 2014 - 10:03

Ja tam mam Avasta od kilku lat i nie narzekam, NODa na innym komputerze miałem również długo i moim zdaniem gorszy.


  • 0

#9 Kiniana

Kiniana

    Przerwa na kryptoreklame

  • 18 postów

Napisano 23 01 2014 - 18:14

Obecnie njalpszym według mnie antywirusem jest G Data , można go nabyć w rozsądnej cenie a teraz jest w ciekawym pakiecie 2+2 , to jest pakiet na cztery urządzenia tablet , telefon , komputer .



#10 KomaRR

KomaRR

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 26 01 2014 - 20:47

W PCFormat była pełna wersja AVG IS 2014 na jakiś tam czas. Mogę polecić bo przez rok nie widziałem żadnego wirusa, a z internetu korzystam codziennie i nie zawsze wchodzę na bezpieczne strony.


  • 0

#11 Legolas85

Legolas85

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 06 02 2014 - 18:04

Rzeczywiście G Data sprawdza się naprawdę nieźle. Ostatnio mój znajomy sobie go zainstalował i jest bardzo zadowolony.




#12 Internetowy

Internetowy

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 11 03 2014 - 13:49

Widać, że wiele osób nie potrafi polecić innym bardzo dobrego ( skutecznego i wydajnego ) programu antywirusowego. Polecacie albo darmowe programy, które w ogóle nie chronią ( dają złudne poczucie ochrony ), albo płatne ( popularne rozwiązania ), które tylko rzucają kasą, aby być jak najwyżej w rankingach " niezależnych " laboratoriów np. AV-Comparatives. Chcecie naprawdę porządnego, skutecznego antywirusa?? Proszę bardzo: Emsisoft Anti-Malware --- usunięte przez moderatora --- Pomyślicie sobie: " A co on takiego wyjątkowego posiada, że inne programy jest wstanie przegonić? " Oprócz zwykłych sygnatur i analizy heurystycznej, posiada także analizę behawioralną ( Mamutu Behavior Blocker ), która skanuje wszystkie aplikacje pod kątem zachowań. Jeżeli jakaś aplikacja będzie próbowała wykonać jakąś groźną ( dla Naszego komputera lub prywatności ) operację, zostanie zablokowana, a użytkownik zostanie o tym zdarzeniu poinformowany. Emsisoft Anti-Malware oferuje także bezpieczne surfowanie po zasobach internetu. W razie wykrytego zagrożenia, zablokuje je i poinformuje użytkownika. To rozwiązanie posiada także dwa silniki skanujące ( Bitdefender i Emsisoft ), dla jeszcze lepszej skuteczności. Emsisoft Anti-Malware chroni przed wszystkimi, znanymi oraz nieznanymi zagrożeniami: od robaków, wirusów, trojanów zaczynając - a na keyloggerach, backdoorach i rootkitach kończąc. Nawet ochroni przed ransomware ( programy blokujące cały komputer ) np. Weelsof, Urausy, Cryptolocker etc. ( „ wirusy Ukash „, „ wirusy policyjne „ ). Wykrywa także PNP / PUP, czyli wszystkie, potencjalnie niepożądane programy, które instalują się wraz z innym oprogramowaniem użytkowym, w celu: podmiany strony startowej w przeglądarce, dostawcy wyszukiwania oraz dodania paska narzędziowego. Chroni także przed exploitami i zagrożeniami 0-day ( luki w oprogramowaniu, szczególnie popularnym ( IE, Java, Adobe ), w którym nie pojawiła się jeszcze łatka, od producenta ). W dużym skrócie: Emsisoft Anti-Malware wykrywa wszystko, co zagraża  komputerowi lub Naszej prywatności. Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy program zabezpieczający Nasze, cyfrowe życie. Maksymalna ochrona, przy niskim zużyciu zasobów. Osobiście polecam przetestować to rozwiązanie. Tylko uwaga! Jeżeli przetestujecie, nie będziecie chcieli wrócić potem do Waszych, wcześniejszych programów antywirusowych - żeby potem nie było, że nikt Wam o tym nie powiedział  :) Miłego surfowania po zasobach internetu z Emsisoft Anti-Malware --- usunięte przez moderatora ---



Użytkownik Qauke edytował ten post 11 03 2014 - 17:12
jeszcze jeden taki post, i dostaniesz WARN!


#13 barrfind

barrfind

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 11 03 2014 - 16:01

 

 

Albo płatne ( popularne rozwiązania ), które tylko rzucają kasą, aby być jak najwyżej w rankingach " niezależnych " laboratoriów np. AV-Comparatives. Chcecie naprawdę porządnego, skutecznego antywirusa?? Proszę bardzo: Emsisoft Anti-Malware...

... A co on takiego wyjątkowego posiada, że inne programy jest wstanie przegonić? " Oprócz zwykłych sygnatur i analizy heurystycznej, posiada także analizę behawioralną ( Mamutu Behavior Blocker ), która skanuje wszystkie aplikacje pod kątem zachowań. Jeżeli jakaś aplikacja będzie próbowała wykonać jakąś groźną ( dla Naszego komputera lub prywatności ) operację, zostanie zablokowana, a użytkownik zostanie o tym zdarzeniu poinformowany. 

 

 

piszesz o tym, ze "rzucają kasę" czyli że jadą na marketingu, a sam rzucasz marketingowo-reklamowy tekst opisujący jaki ten program jest super  :)

 

 

Pomijając ten fakt, analiza behawioralna brzmi ciekawie. Jeśli to rzeczywiście działa to fajna rzecz i zapewne też z innych powodów, program wart jest uwagi.


Użytkownik Qauke edytował ten post 12 03 2014 - 01:39
§10. Zakazane jest robienie "double quotow" (cytat z cytatu zawartego w innym cytacie) Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.

  • 0

#14 Frideric

Frideric

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 05 2014 - 20:24

Ja bym Ci bardziej polecał albo Avirę albo AVG, nie zamulają bardzo kompa i mają dość wysoką wykrywalność jak na darmowe antywirusy

Użytkownik Qauke edytował ten post 02 05 2014 - 20:45
link usunięty!

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: jaki antywirus za darmo



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych