Skocz do zawartości


Zdjęcie

Którą vistę 32 czy 64 bity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 marcelus80

marcelus80

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 08 2007 - 16:56

ja zakupiłem Home Premium 64 bit i jedynym problem na jaki napotkałem to sterowniki do grafiki. Są w standardzie ale jakoś nie idzie zainstalować innych pomimo dostępnych odpowiednich sterowników pod wersję 64bit. Nie wiem może tylko u mnie wariuje coś?
Poza tym wszystko jest ok. stery do innych żeczy są a programy w wersji 32bit instalują się w folrerze program files x86
Myślę że jednak warto wziąć 64bit bo to jednak przyszłość a te programy które są w wersjach 64bit chodzą rewelacyjnie

  • 0

#22 Rav-X

Rav-X

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 10 2007 - 22:24

Witam. Na początku chcę powiedzieć że na Viste 32/64 BITową wychodzą równolegle sterowniki, więc albo jest ten sam problem na obu albo go niema. Jedyne ułatwienie na 32 bitowej Viście jest takie że można zainstalować stery z XP co na niego jest mnóstwo sterowników. A Vista x64 również obsługuje programy i gry 32bitowe, i zdarza się tylko że nieraz dłużej się włączają (liczone w milisekundach), ale samo działanie jest takie samo jak na Viście 32 bitowej. Ja bawiłem się na obu Vistach i muszę powiedzieć że bardzo spodobała mi się wersja 64 bitowa. wersja 64 bitowa znacznie szybciej się uruchamia i niesamowicie płynnie działa, nawet pobija zwykłego WIN XP PRO z SP2 (32 bity) na szybkość działania. Więc jeśli masz nowego kompa albo na tyle mocnego aby zainstalować Vistę to wybierz wersje 64 bitową. Prócz tego że przyda ci się to na przyszłość to uprzyjemni ci korzystanie z tego OSa.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych