Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs webmastera/programisty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 18 05 2007 - 15:54

No to ja od razu zaznaczam, że o ile zacznę coś robić to od jutra wieczorem. Juwenalia są :P Więc jestem niedysponowany ;] Mam nadzieje, że nie będzie to konkurs na czas - a na wykonanie ;]

  • 0

#22 Google PageRank

Google PageRank

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 05 2007 - 23:34

Witam serdecznie wszystkich uczestników

doszły mnie słuchy ze ktoś tu organizuje jakiś konkurs :P

Chyba nie jestem za późno??

  • 0

#23 Gość_Planet_*

Gość_Planet_*

Napisano 19 05 2007 - 11:37

Chyba masz jeszcze dużo czasu. Konkurs miał się rozpocząć w czwartek, a dzięki Bogu dziś mamy sobotę.

EDIT:
Wycofuję swój udział w konkursie, z powodu niewłaściwego traktowania użytkowników tego forum.
  • 0

#24 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 23 05 2007 - 21:23

Przepraszam wszystkich za kilka dni nieobecności, ale miałęm problemy prywatne...

Zad 1
Napisz system newsów na bazie mysql bądź na plikach testowych... System powinien mieć funkcję: komentowania, zmiany stylów, wstawienia emotikonek, panel administracyjny, token oraz możliwość podglądu news'a przed wysłaniem.
System macie zabezpieczyć przed trzema prostymi atakami hakerów (chyba nie musze mówić co to za ataki?)

Czekam na pracę. Gdyby były jakieś wątpliwości piszcie tutaj
  • 0

#25 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 25 05 2007 - 19:31

Pytanie pierwsze: do kiedy trzeba oddać pracę?
  • 0

#26 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 27 05 2007 - 13:52

Tak jak ze zgłoszeniem czekam około tygodnia (jak ktoś mnie zna to wie, ze moge się spóźnić)
Jeżeli ktoś nie ma czasu tworzyć pracy to rozumiem i dostaniecie wtedy więcej czasu :)
  • 0

#27 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 27 05 2007 - 23:11

No ja bym prosił o czas do co najmniej przyszłej niedzieli. Bo jakby nie patrzeć pisanie takiego systemu komentarzy to nie 5 minut. A praca, uczelnia, obowiązki domowe trochę czasu zabierają.
  • 0

#28 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 28 05 2007 - 16:24

Oczywiście rozumiem :)
Także może w środę w następnym tygodniu zakończymy konkurs?
  • 0

#29 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 05 06 2007 - 17:00

Dobra ja już wiem, że się nie wyrobie. Sesja, praca, dom - za dużo tego naraz. Trochę nietrafienie zaczęliśmy ten konkurs. Ale co tam :D
  • 0

#30 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 05 06 2007 - 17:06

Być może czas zostanie przedłużony, gdyż nie tylko Ty masz obowiązki, dlatego radzę i proszę żebyś jeszcze nie rezygnował :D.
  • 0

#31 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 06 2007 - 17:26

No dobrze wydłużam wam czas... w poniedziałek wyjeżdżam na tydzień więc i tak nie będe miał czasu sprawdzić prac.
16 czerwca dopiero będę i wtedy wszystkie prace powinny być już gotowe :D

  • 0

#32 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 15 06 2007 - 16:46

Nie nie, ja nie rezygnuje. Tylko po prostu teraz jest sesja i okres zaliczeń (mam jeszcze tydzień) i tak jak zacząłem pisać projekt tak leży on nie tykany, bo nie mam kiedy tego zrobić. Nawet na forum się pojawiam bardzo rzadko. Za pewnie nie tylko ja mam taką sytuację. Dlatego wnioskuje (choć nie wymagam) by prace zbierać na początku lipca. Wtedy chyba nikt nie ma już żadnych zaliczeń, sesji, końców roku? :>

  • 0

#33 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 16 06 2007 - 09:33

No dobra panowie prace oddajcie do 4lipca to 7 powinnienem ogłosić wyniki :P
  • 0

#34 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 04 07 2007 - 18:59

Moje "wypociny" pojawią się w nocy :P Mam nadzieję, że coś zdążę wytworzyć :P I że poczekacie :]

Edit:
Tak więc, skrypt można obejrzeć tutaj. Jest to wersja alpha. Narazie nie przesyłam nikomu plików. Prosiłbym ziele505 o informację tutaj, lub na PW co z plikami. Wersja nie jest do użytku narazie. Dlaczego? Bo:jest nietestowana,
nie ma mini panelu admina jeszcze,
nie ma emot (co wiąże się z panelem admina)
system szablonów jest minimalny (opiera się na przyszłym systemie stylów pisanym przeze mnie, jest to kompletny zaczątek)
a wszystko to przez brak czasu :P
Jest za to cacheowanie do mySQL'a i to co widać :) Skrypt mam zamiar opublikować w przyszłości (kwestia pewnie tygodnia - dwóch), jak już go skończę. A ponieważ zaoferowałem się, że zabiorę udział w konkursie to link macie powyżej. Jak mówię za nic nie odpowiadam - nie miałem nawet kiedy przetestować. Jutro postaram się co nie co dopisać, tymczasem czekam na informację od ziele505 ;]

Edit2 (06.07):
Zero odzewu widzę, tak więc będę w poniedziałek. Może ktoś sobie o konkursie przypomni :P Albo napisze mi PW co i jak ;] Odczytam jak wrócę ;]
  • 0

#35 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 09 07 2007 - 10:08

Z tego co wiem Ziele jest chyba na urlopie. Niedługo z pewnością odpisze tutaj. :(
  • 0

#36 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 28 07 2007 - 18:18

Jestem już, a więcej czasu będę miał w tym tygodniu to przejrzę skrypt dopisz wszystko czego potrzebujesz :lol:
  • 0

#37 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 30 07 2007 - 01:30

Hehehe to się minęliśmy. Dzisiaj ja wyjeżdżam, będę przed dziesiątym sierpnia - no a że dzień, dwa potrzebuje na poprawki - to 10tego mogę Ci przesłać pliki. Zresztą napisałem już prawie cały system szablonów. Tak więc życzę miłego tygodnia z nad morza.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych