Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer się sam wyłącza, a zużycie procesora bliskie 100%


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip_Z

Filip_Z

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 07 2008 - 12:58

Witam,

od kilku dni mam dość specyficzny problem. W kilka, kilkanaście minut po włączeniu komputera zużycie procesora bliskie jest 100% i utrzymuje się na nim cały czas. Dodam, że nie uruchamiam żadnych wymagających programów. Czasami tak się dzieje gdy mam włączoną tylko przeglądarkę, a czasami jak gram w pokera na necie. Co więcej kiedy odczekam aż ostygnie i próbuje zainstalować od nowa system, komputer również się wyłącza w różnych fazach instalacji (najpóźniej do momentu pojawienia się zapytania po skopiowaniu plików, czy kontynuować instalację).

Jeśli wiecie co jest nie tak i jak temu zaradzić, byłbym wdzięczny za każdą pomoc

Pozdrawiam

  • 0

#2 Daniel W.

Daniel W.

    Stały użytkownik

  • 259 postów

Napisano 27 07 2008 - 13:16

Powiedział bym,ze dysk jest mocno pofragmentowany...Tylko,ze formatujesz cały czas...Gdybac mozemy..

  • 0

#3 Filip_Z

Filip_Z

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 07 2008 - 14:55

Nie wiem czy może to mieć wpływ na obecną sytuację fakt, że laptopa wyłączam poprzez przycisk "power", nie zaś normalnie z poziomu windowsa. Jeśli chodzi o formatowanie nie robię go często, ale chwytam się czego mogą, nawet tak drastycznych środków jak format dysku, bo potrzebuję bardzo tego komputera do pracy.
  • 0

#4 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 29 07 2008 - 10:32

Nawet po formacie masz ten problem? Sprawdz w Menedeżer zadań jaki proces obciąża Ci 100% procesora.
Możesz też w dziale Bezpieczeństwo podać logi programu HijackThis i ComboFIX.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: komputer się wyłącza samoistne wyłączanie zużycie procesora 100% procesora



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych