Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta potrzebuje pomocy :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 08 2008 - 14:03

Jeśli chcesz mieć pewność że w przyszłości, z powodu słabego zasilacza, komputer nie siadł i jeśli cię stać to sugeruję ten zasilacz: Link do zasilacza.

  • 0

#22 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 14:04

czarnaNiuniaa Po pierwsze: Jak podłączasz jedna koncowke do telefonu a druga do kabla to w telefonie sie cos wyswietla? Po drugie: Masz jakas plytke do telefonu?
Brunetka Jeśli problemy bedą się powtarzać zawieź kompa do serwisu i powiedz im o co chodzi....bo na odleglość nic wiecej nie pomoge :banana: Jak zalecą zmiane zasilacza to zmień na Chifteca chyba że chcesz jak naj mniej kasy wydać to na Fortrona 350 - 60HLN a jak jeszcze mniej to na Delte - dostępna tylko na allegro.


ale u mnie komp jest dobry.płytke mam i zainstalowąłam tow syztko.a w telefonie wyswieltla sie " że usb jest używane " i tylko tyle.ale nie chce mi usb chodzic jak wejde w usb to pakazuje mi jakby moj telefon był pusty jak bym w nim nic nie miałazadnych zdjec zadnych nr telefonów,sms-ów i nie moge przesyłać z komórki na kompa jaksies pliki ani z kompa na komórke :P

  • 0

#23 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 14:34

ale u mnie komp jest dobry.

Wiem że twój komp jest dobry czytaj ze zrozumieniem druga moja wypowiedź odnośnie komputera jest kierowana do brunetki :banana:

płytke mam i zainstalowąłam tow syztko.a w telefonie wyswieltla sie " że usb jest używane " i tylko tyle.ale nie chce mi usb chodzic jak wejde w usb to pakazuje mi jakby moj telefon był pusty jak bym w nim nic nie miałazadnych zdjec zadnych nr telefonów,sms-ów i nie moge przesyłać z komórki na kompa jaksies pliki ani z kompa na komórke :P

Masz w telefonie karte pamięci (włożoną do telefonu)? Jeśli nie to do telefonu przez "dysk wymienny sie nie dostaniesz", wtedy musisz przez ten program co zainstalowałaś chyba sie zwie "Samsung PC Studio" i wtedy dopiero możesz wrzucać. Jeśli zaś masz włożoną karte pamieci a nie mozesz sie dostac do "dysku wymiennego" klikając LPM (Lewy Przycisk Myszy), to spróbuj tak: kliknij na ikone PPM (Prawy przycisk .....) dysku wymiennego i daj "otwórz" możesz dać też "eksploruj" to powinno pomóc. :P


Brutus wątpie żeby tak silny zasilacz za 220zl był potrzebny do jej konfiga moim zdaniem w pełni wystarczy Fortron FSP 350-60HLN ewentualnie Fortron FSP 400W za 80pln. No chyba ze owa Brunetka ma w planach zmiane kompa to wtedy TAGAN bedzie w sam raz.
  • 0

#24 Brunetka

Brunetka

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 08 08 2008 - 16:51

Wiem że twój komp jest dobry czytaj ze zrozumieniem druga moja wypowiedź odnośnie komputera jest kierowana do brunetki :banana:

Masz w telefonie karte pamięci (włożoną do telefonu)? Jeśli nie to do telefonu przez "dysk wymienny sie nie dostaniesz", wtedy musisz przez ten program co zainstalowałaś chyba sie zwie "Samsung PC Studio" i wtedy dopiero możesz wrzucać. Jeśli zaś masz włożoną karte pamieci a nie mozesz sie dostac do "dysku wymiennego" klikając LPM (Lewy Przycisk Myszy), to spróbuj tak: kliknij na ikone PPM (Prawy przycisk .....) dysku wymiennego i daj "otwórz" możesz dać też "eksploruj" to powinno pomóc. :P


Brutus wątpie żeby tak silny zasilacz za 220zl był potrzebny do jej konfiga moim zdaniem w pełni wystarczy Fortron FSP 350-60HLN ewentualnie Fortron FSP 400W za 80pln. No chyba ze owa Brunetka ma w planach zmiane kompa to wtedy TAGAN bedzie w sam raz.

nie nie mam zamiaru zmieniac kompa..zreszta ten nie jest moj, tylko Mamy ;-)
jezeli bede rozgladala sie za zasilaczami to raczej taka bardzo srednia polka... :P
  • 0

#25 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 17:29

ja karty pamieci nie mam a ten program mam zainstalowny "samsung PC studnio3 " .aby usb działało to usze kupić akrte pamieci tak ???????????????
  • 0

#26 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 18:13

Kartę pamięci nie koniecznie musisz miec poprostu jest ona potrzebna jak bys chciała wrzucać dużą ilość mp3 na telefon lub innego typu plików. A dostać sie do pamięci telefonu moze przez ten program. Niestety nie wytłumaczę ci jak dokładnie to zrobić ponieważ nie używam tego programu i nigdy nie operowałem nim ponieważ nie mam Samsunga tylko Nokie a to juz inne programy obslugują. Musisz zapytać sie kogoś kto ma samsunga i sie na nim zna. :banana:
  • 0

#27 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 21:08

no ok dziękuję
  • 0

#28 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 23:47

nie nie mam zamiaru zmieniac kompa..zreszta ten nie jest moj, tylko Mamy ;-)
jezeli bede rozgladala sie za zasilaczami to raczej taka bardzo srednia polka... :P

Tak myślałem więc jeśli chcesz dobry zasilacz za niewielką cene to bierz Fortrona lub Delte - prawdopodobnie niezawodne....

PS. zrób to jak najszybciej ponieważ taki zasilacz może się spalić w każdej chwili a jak już się spali to ciągnie do grobu cały komp....
Jeśli pomogłem daj ocenkę lub komentarzyk :banana:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych