Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kawałek jaki ostatnio wpadł Ci w ucho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
492 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 26 08 2009 - 21:45

Kompletnie nie znasz ani sztuki miksowania muzyki, ani pojęć które jej towarzyszą, i próbujesz (z wiedzą o miksowaniu muzyki która jest równa 0) coś mi wmawiać, i ze mną dyskuktować... Zapoznaj się z pojęciami.

sztuka przerabiania muzyki to żadna sztuka , stwórz własne dzieło , bo na mnie tacy przerabiacze najmniejszego wrażenia nie robią// stwarzasz wrazenie jak byś ty sie masz za jakiś wzór ? skąd wiesz że nie miksowałem ? nic o mnie nie wiesz , jarre'owi do pięt nie dorastasz, pogódź się więc z tym.

jesteś twórcą komerchy i myślisz jak zarobic , a jeśli nie myślisz o tym czemu twoje kawałki nie są darmowe .

scooter też przerabioa cudze :
i też sie ma za artyste

na mnie zrobić wrażenie niewielu umiało , jeden z nich to był darioso , drugi plus , oni sie nie chwalą oni pokazują co potrafią.

ale nie martw się nie zamierzam się pojawiać na imprezach jakie tworzysz , i tyle nie będziemy sobie wchodzić w droge , dla mnie jedyną muze elektroniczną może tworzyć jarre , oldfield moroder itp. oni tworzą , ty zarabiasz na przerabianiu , więc jak dj może mówić o ambitności jak sam nie jest ambitny na tyle żeby samemu tworzyć

tak to jest że niektórzy których dostawią do konsoli próbują innym pokazać że coś umieją , a jeśli nie umieją i się nie podobają to besztają .

jak ja ci powiem że twoje pomysły nie robią na mnie wrażenia to to będzie krytyka czy obelga ? nie ide za nurtem , wole sobie słuchać endingu t2 niż przeróbek jarre , a że ty wpadniesz na pomysł przerabiania mistrza jarre kiedyś , to nie znacz że automatycznie mi się spodoba , idź za plusem twórz własną muzę

ja jestem tylko słuchaczem który potrafi ocenić co chce słuchać a co nie , i niesamowicie wkur*za mnie przerabianie utworów mistrzów celem zdobycia popularności
czy będziesz to robić ty czy plus czy macsch , będe protestował ;) i nic mnie to nie obchodzi
ludzie są uprzejmi dokąd im wchodzisz do anusa , jak przestaniesz stają się agresywni , jak eunstachy ,

Ja OFICJALNIE twierdzę że żaden DJ nie jest ambitny , ambitny to jest ten kto coś sam tworzy , plus czy nawet inny domowy twórca , co to jest przerobić po kims

EUN nie naskakuj na mnie , mnie ogólnie dj'e wkurzają żeby gorzej nie powiedzieć, przerabiasz sobie , to se przerabiaj , ale nie pisz nigdzie o ambicji bo się to spotka z ostrzejszym niz mój odzewem .


i nie traktuj mnie z góry , prawdopodobnie programowałem na odrze wcześniej niż więszkość z twojego pokolenia umiała pisać ;)

  • 0

#42 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 08 2009 - 21:50

uni masz trochę racje, ale trochę nie. No bo jednak to też jest sztuka coś przerobić, aby ładnie (no nie dla mnie ;)) brzmiało.

mac to moja ulubiona piosenkarka, której tematu nie poruszajcie ;)

Nie myślałem, że ten temat rozwinie się w taki sposób.

  • 0

#43 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 26 08 2009 - 21:50

1. Skąd Ci się [beeep]* ubzdurało, że ja cokolwiek przerabiam, bądź tworzę?! Ja MIKSUJĘ!
2. Na ilu imprezach byłeś, że możesz stwierdzić, że "jesteś twórcą komerchy".
3. Co właściwie dla Ciebie odznacza komercha?

a OFICJALNIE twierdzę że żaden DJ nie jest ambitny

To włóż tyle pracy co ja w wyuczenie się słuchu i wtedy dopiero pogadamy o ambicjach.
  • 0

#44 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 26 08 2009 - 22:09

i od razu automatycznie agresja
nie wiem skąd sie w tobie to wzięło nie wnikam

nie zapominaj jestem twórcą dysponującym "lekko " przeprojektowanym radmorem 5102 altusami 200 i prodigy z opampami burrbrown
słuch mam niezły a techno trance czy coś wykraczające poza jarre mnie drażni ,

moge ziomek w ślepych testach kabli uczestniczyć , o czym ty tu piszesz, jakim słuchu , że używałem sprzętu za grube dolce , mam sie chwaliić?przez to nie poczuje sie lepszy bo mam co mam , ja nie tworze tylko słucham



eunstachy ja cie nie atakuje \
ale jak widze że dj kytykuje kogoś za to że nie słucha ambitnej muzy to...

eun ja cie kocham ,,, naprawwde ;)
ja was wszystkich kocham
"depeche mode " - free love
  • 0

#45 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 08 2009 - 22:09

Może odbiegnę trochę od tematu dyskusji, ale ostatnio prześladuje mnie ta piosenka jajko i w końcu dowiedziałem się skąd wzięła się tak oryginalna nazwa zespołu.

Trzeba też w końcu powiedzieć co oznacza dla was słowo ambicja. No choć w sumie DJ są ambitni łac. ambitio - żądza uznania ;)
  • 0

#46 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 26 08 2009 - 22:26

Uni tez Cię kocham, dzięki naszej dyskusji forum się ożywiło ;)
Mam nawet nutkę dla Ciebie ;)
http://lisek1992.wrzuta.pl/audio/5146QhR25...ny_original_mix
To tak z miłości, od serca ;*
  • 0

#47 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 26 08 2009 - 23:03

Wolfgang?
Oryginalny jest lepszy.
  • 0

#48 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 27 08 2009 - 01:51

Lil Jon - Get low music movie Pamiętam że ten kawałek był w którymś w serii NFS Undergrund ;)
  • 0

#49 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 27 08 2009 - 11:08

Owszem, w undergroundzie jedynce.
  • 0

#50 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 27 08 2009 - 13:43

Michael Jackson - Smooth Criminal
Co Ci się nie podoba fajnie przerobione ;)
  • 0

#51 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 30 08 2009 - 21:30

A to według was "ambitne" :/
GreenDay - 21 Guns

  • 0

#52 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 30 08 2009 - 21:58

krzychu za 5 lat będziesz może wiedzieć , greenday za cienki

http://www.youtube.com/watch?v=zE-rD8vcY4U...feature=related requiem dla snu , polecam film , choć nie jest on dla każdego , pokazuje co narkotyki robią ze zwykłymi normalnymi ludźmi

  • 0

#53 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 30 08 2009 - 22:35

Fabio Xb And Ronnie Play Feat Gabriel Cage - Inside Of You (Cosmic Gate Remix)

jak dla mnie, bomba :banana:
  • 0

#54 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 30 08 2009 - 22:44

Limp Bizkit - Rollin' (Air Raid Vehicle) :banana:
  • 0

#55 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 30 08 2009 - 22:47

UU macsch zaszalałeś :banana: zobacz sobie behind blue eyes , tego samego wykonawcy , zupełnie inny styl
  • 0

#56 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 30 08 2009 - 22:50

O , też cool nuta , ale na trochę inny humor :banana:

Swoją srogą straszny przeskok rodzaju muzy :P
  • 0

#57 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 30 08 2009 - 23:05



offspring - hit that , całkiem fajny kawałek :banana: skojarzyło mi się nie wiedzieć czemu z rollin :P , swego czasu hit that był bardzo popularny B)


E; /m
  • 0

#58 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 30 08 2009 - 23:19

wiem, ze nie wszyscy przepadaja tutaj za muzyka elketroniczna, ale moze ktos jest w stanie mi tutaj pomoc

ostatnio katuje dwa kawalki Linkin Park:
Session
Cure for the Itch

cholernie mi sie podobaja, czy zna ktos innych artystow, ktorzy tworza muze w podobnym stylu?
proponuje najpierw przesluchac i nie kierowac sie tym ze to Linkin Park
  • 0

#59 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 30 08 2009 - 23:24

Znalazłem najbardziej ambitną muzykę na świecie! Przed kliknięciem w link zgadnijcie co to może być :banana:

  • 0

#60 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 30 08 2009 - 23:34

moda na suknie :banana:
fernandez , przychodzi mi na myśl the rasmus i placebo

dla miłośników tekkna : " frameborder="0" allowfullscreen> Dj Quicksilver - Clubfiles one jeśli chodzi o djów to quicksilver jest chyba moim ulubionym , a utwór tutaj zlinkowany to jego interpretacja J.M.Jarre - equinoxe 4 , i moim zdaniem świetnie mu to wyszło , mimo upływu czasu dalej można puścić na dyskotece :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych