Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta graficzna nie działa po aktualizacji!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MilanWalsh

MilanWalsh

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 07 2022 - 09:46

Witajcie przyjaciele, mam kartę graficzną NVIDIA GEFORCE GTX 1650 Super Graphics. Ale ostatnio mam dziwny problem po aktualizacji karty graficznej, jest w tym samym stanie. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak mogę to naprawić? Wszelkie sugestie będą bardzo mile widziane.



  • 0

#2 MilanWalsh

MilanWalsh

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 07 2022 - 07:58

Nie dostając żadnej odpowiedzi, przeszukałem internet i natknąłem się na ten konkretny post. Stamtąd zastosowałem kilka metod. Najpierw włączyłem sterownik graficzny, który był wyłączony. Następnie ponownie zainstalowałem sterownik graficzny. Po prawidłowym wykonaniu zadań problem został rozwiązany.



  • 0

#3 DonAdriano

DonAdriano

    Początkujący

  • 58 postów

Napisano 18 10 2022 - 21:57

Nie dostając żadnej odpowiedzi, przeszukałem internet i natknąłem się na ten konkretny post. Stamtąd zastosowałem kilka metod. Najpierw włączyłem sterownik graficzny, który był wyłączony. Następnie ponownie zainstalowałem sterownik graficzny. Po prawidłowym wykonaniu zadań problem został rozwiązany.

 

Te forum już jest martwe od jakiś 8 lat nic się tu nie dzieje ,czasem ktoś coś napisze ale bardzo rzadko. Niestety to forum jak i inne zostały wyparte przez grupy na FB. Kiedyś tu się działo oj się działo teraz to tylko pająki i resztki sieci zostały.


  • 0

#4 Igorius

Igorius

    Magister

  • 464 postów

Napisano 28 10 2022 - 00:33

 

Te forum już jest martwe od jakiś 8 lat nic się tu nie dzieje ,czasem ktoś coś napisze ale bardzo rzadko. Niestety to forum jak i inne zostały wyparte przez grupy na FB. Kiedyś tu się działo oj się działo teraz to tylko pająki i resztki sieci zostały.

 

Konkurencja, w postaci forumpc i forum pclab jeszcze jakoś sobie radzi, zatem nie jest tak źle  :nonono:



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych