Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie krzesło do pracy przy komputerze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wronek-w

wronek-w

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 04 2014 - 15:52

Szukam jakiegoś dobrego krzesłą do pracy przy komputerze. Aktualnie siedzę na takim z ala skóry, ale już po 3-4 godzinach zaczynają boleć mnie plecy.. Czy móglby ktoś coś polecić?



  • 0

#2 michal.ni

michal.ni

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 04 2014 - 11:14

Polecam SpinaliSa, mam krzesło od 6 miesięcy i bardzo sobię chwalę. Jakość wykonania super, ale nie ma co się dziwić bo cena jest wysoka. Jeśli chodzi o bóle pleców i kregosłupa to po około 2 tygodnia siedzenia na krześle przestały boleć. Mogę już normalnie przesiedzieć w pracy 8 godzin bez dyskonfortu. Faktycznie fotel robi dobrze na moje plecy :)



  • 0

#3 mariandok

mariandok

    Początkujący

  • 81 postów

Napisano 30 05 2014 - 16:29

Ile kosztuje, co w nim jest nadzwyczajnego?


  • 0

#4 polanka

polanka

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 20 01 2015 - 14:23

Musisz znależc takie, które będzie specjalnie wyprofilowane a jeśli nie to możesz kupić sobie specjalne poduszki pod plecy-pomagają.


  • 0

#5 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 18 02 2015 - 10:13

Krzesło samo w sobie nie powinno być priorytetem. Ważniejsze jest to w jakiej pozycji siedzimy. Plecy powinny być proste, ręce ugięte mniej więcej pod kątem 90 stopni, monitor na wysokości oczu kiedy jesteśmy prosto. Wtedy super krzesła nie są tak niezbędne, chociaż oczywiście pomagają.


  • 0

#6 fukinko

fukinko

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 05 2020 - 14:59

Dobrze dobrane krzesło na pewno pomoże zredukować bóle kręgusłupa. Na twoim miejscu wybrałbym regulowane oparcie i zagłowek oraz kąt nachylenia krzesła. Oprócz niego musisz też mieć dobre biurko nalepiej też z regulacją wysokości, są teraz ciekawe propozycje gdzie jedynm przyciskiem sterujesz całe biurko i może pracować na stojąco lub siedząco.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych