Przyszedł czas na wymianę mojego leciwego 8600 GT. Od dwóch lat w ogóle nie interesowałem się sprzętem, więc proszę Was o fachową poradę co kupić w zamian.
Oczekuję, że po wymianie karty, będę w stanie uruchomić Dragon Age'a, Mass Effect 2 i Assassin's Creed 2 (a także Prince of Persia 2, kiedy tylko się pojawi) w max detalach, z max AA, shadderami, teksturami i co tam jeszcze jest w rozdzielczości 1680x1050 (jeśli dodatkowo by ruszyły w 1920x1080, to tylko lepiej)
Sprzęt, z którym karta musi współpracować, to mobo Asus P5K, Dual Core E2160@3GHz, 4 GB ramu DDR2 (nie pamiętam częstotliwości, na pewno zmniejszałem przy podkręcaniu procka, cpu-z pokazuje 375 MHz, 5-4-4-12) to wszystko podtrzymywane przez Tagana TG530-U15.
Ewentualnie zastanawiam się nad wymianą procesora, ale nie wiem na ile rozwiązania w sensownej cenie okazałyby się mocniejsze od mojego starego E2160. Jeśli uważacie, że warto dołożyć do nowego procesora, proponujcie.
Tak więc, za ile i co kupić?
Użytkownik makhan edytował ten post 22 01 2010 - 22:54








