Nagrałem sobie płytę audio i nie zamknąłem sesji, czyli jak rozumiem podobnie jak w przypadku płyty z danymi mogę sobie coś dopalić. Tylko nie wiem jak to zrobić, żeby zachować utwory, które już znajdują się na płytce.
Wszedłem w Nero Burning Rom, wybrałem CD audio i niby mogę wrzucić sobie jakieś utwory, ale tych starych nie widać, więc pewnie po wypaleniu "znikną" mi z płytki.
Tak więc jak sobie tą płytkę dopalić z zachowaniem utworów znajdujących się już na płycie?
Jak dograć coś na płytę audio przez Nero
Rozpoczęty przez
tojapiotrek
, 11 06 2012 02:19
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 11 06 2012 - 02:19
#2
Napisano 11 06 2012 - 06:50
Jeżeli sesja nie została zamknięta to praktycznie każdy program potrafi dopisać dane (tryb multisesyjny), w przeciwnym wypadku jest to niemożliwe (zamknięta sesja)
Podczas dogrywania plików na płytę cd nie skasują Ci się żadne pliki które zostały już wcześniej nagrane .
Podczas dogrywania plików na płytę cd nie skasują Ci się żadne pliki które zostały już wcześniej nagrane .
Użytkownik qauke edytował ten post 11 06 2012 - 07:03
#3
Napisano 11 06 2012 - 11:06
No dobra, tylko Ty mowisz o wielosesyjnosci jesli chodzi o wypalenie plytki ISO (z danymi), to tam jest pozniej opcja kontynuowania sesji. Natomiast jak wejde w wypalanie Audio CD to czegos takiego jak "kontynuuj dysk multisesyjny" nie ma.
#4
Napisano 11 06 2012 - 22:24
Wytłumaczę Ci to na programie ImgBurn jak go zainstalujesz będziesz go miał w wersji angielskiej.
Odpalasz program ---> Write Files / Folders to disc ---> klikamy na "żółtą ikonę" na środku programu ---> wybieramy folder jaki ma być dodany na nośnik CD ---> wybieramy "wybierz folder" i nagrywamy .
Obawiam się tylko jednej rzeczy jak chcesz dograć na płytę pliki MP3 to podczas odtwarzania zawartości płyty np w wieży to laser nie będzie widział poprzednich nagranych plików MP3 . Więc nie wiem czy nie lepiej by było kupić jeszcze jedną płytę CD i nagrać wszystko za pierwszym razem niż kombinować jak koń pod górę
Odpalasz program ---> Write Files / Folders to disc ---> klikamy na "żółtą ikonę" na środku programu ---> wybieramy folder jaki ma być dodany na nośnik CD ---> wybieramy "wybierz folder" i nagrywamy .
Obawiam się tylko jednej rzeczy jak chcesz dograć na płytę pliki MP3 to podczas odtwarzania zawartości płyty np w wieży to laser nie będzie widział poprzednich nagranych plików MP3 . Więc nie wiem czy nie lepiej by było kupić jeszcze jedną płytę CD i nagrać wszystko za pierwszym razem niż kombinować jak koń pod górę
Użytkownik qauke edytował ten post 11 06 2012 - 22:55
#5
Napisano 13 06 2012 - 00:09
a jak to zrobic w Nero? bo bez sensu instalowac kolejny program do nagrywania, skoro mozna to pewnie jakos w nero zrobic ;/
#6
Napisano 13 06 2012 - 00:13
Niestety nie pamiętam jak to zrobić przez NERO . Najlepiej będzie jak kupisz sobie jeszcze jedną płytę CD jest to nie wielki koszt jakieś 1zł nagraj wszystko za pierwszym razem i kłopot z głowy .
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych








