Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet Explorer 9


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ghost of Cain

Ghost of Cain

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 08 01 2011 - 07:09

Witam

Jak wyłączyć monit w przeglądarce IE9, aby nie pytał się za każdym razem czy wyłączyć dodatki aby przyspieszyć przeglądarkę
Skoro mam zainstalowany pakiet antywirusowy czy javę to pewnie chcę je używać a IE9 uparcie się mnie dopytuje czy na pewno

  • 0

#2 sig

sig

    Początkujący

  • 77 postów

Napisano 08 01 2011 - 09:43

IE9? to wciąż beta, pamiętaj że może być mocno niestabilna, doprowadzić do uszkodzenia "profilu" czyli utraty zakładek, ustawień i innych takich. Co prawda użytkowanie finalnych wersji tej przeglądarki też nie zalicza się do bezpiecznych ale tu niebezpieczeństwo jest podwójne. Ale do rzeczy narzędzia/zarządzanie dodatkami i tam powinna być możliwość ustawienia ile dać czasu dodatkom na załadowanie się zanim IE zacznie cię dręczyć.

ps Ja spod Linuksa, a dzięki potędze wszechwiedzącego Googla wiedzę o tym oknie zaczerpnąłem stąd

  • 0

#3 Ghost of Cain

Ghost of Cain

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 08 01 2011 - 14:12

No tak tylko że w panelu "Zarządzaj dodatkami" nie ma opcji nie pytaj więcej czy coś takiego, jest tylko wyłącz dodatek.
Ale widzę że jak kilka razy dałem "Gotowe" bez wyłączania dodatków to chyba przestał się pytać. Poklikam troszkę i się przekonam czy jest to wyłączone definitywnie czy tylko czasowo.
  • 0

#4 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 08 01 2011 - 15:00

Poczekajmy na finala: https://www.tweaks.pl/news,ie9_rc_koncem_stycznia_beta_bije_rekordy_popularnosci,4984.html
Z bety zrezygnowałem, bo w ogóle nie dało się z niej komfortowo korzystać u mnie, ale finala będę na pewno uzywał.

#5 Ghost of Cain

Ghost of Cain

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 09 01 2011 - 13:12

Coś mi się zdaje że pamięta do wyłączenia komputera a później znów się pyta, czyli nie działa to tak jakbym sobie życzył.
Czyli faktycznie pozostanie poczekać na wersję stabilną.
  • 0

#6 ave_mikan

ave_mikan

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 12 01 2011 - 09:42

zdaje mi sie ze explorer strasznie wolno na Windows 7 chodzi czy to tylko moje wymysły?
  • 0

#7 adrianTKD

adrianTKD

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 12 01 2011 - 11:02

Mój też wolno pracuje więc coś nie tak chyba...

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Internet Explorer



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych